Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Перший "безвідходний" супермаркет відкриють у Німеччині

  Перший "безвідходний" супермаркет відкриють у Німеччині Екологія · lesya · 04.06.2014 22:43

  Питання екології сучасного світу стоять досить гостро, і розвинуті країни намагаються максимально знизити вплив людської життєдіяльності на оточуючу природу. Щоправда, зробити це дуже нелегко, адже ми звикли до комфорту, а те, що для нас зручно, - для природи смертельно.


 • Замовивши "збільшувач пеніса", мешканець Малайзії отримав миттєвий 100%-ий результат

  Замовивши "збільшувач пеніса", мешканець Малайзії отримав миттєвий 100%-ий результат Цікаві факти · lesya · 04.06.2014 20:16

  Розвиток Інтернет-торгівлі дозволив нам купувати дешево, однак і посприяв швидкому розповсюдженню Інтернет-шахрайства. І часто довірливі покупці замість жаданого товару отримують кота в мішку. Та ще й якого! Іноді складається враження, що шахраї не просто наживаються на довірливості покупців, але й не проти з них познущатися.


 • Вчені визнали лекції украй неефективною формою навчання

  Вчені визнали лекції украй неефективною формою навчання Освіта · lesya · 04.06.2014 17:50

  В результаті проведеного недавно дослідження вчені з’ясували цікавий факт: виявляється, традиційні лекції для студентів не несуть в собі практично ніякої користі і не здатні хоча б чогось навчити студентів. Фактично, відвідування лекцій є марною справою. Результати дослідження дозволяють фахівцям твердити, що традиційна сьогодні в багатьох навчальних закладах форма навчання, що передбачає начитування викладачем лекцій, є дуже неефективною.


 • Японські косметологи запропонували замість ботоксу використовувати пташиний послід

  Японські косметологи запропонували замість ботоксу використовувати пташиний послід Краса і здоров'я · lesya · 04.06.2014 14:23

  Якщо б жінки знали, які інгредієнти входять до складу популярних косметичних засобів, вони, напевне, відмовилися б від косметики. Але, як кажуть, очі не бачать – серце не болить, і представниці прекрасної статі продовжують витрачати шалені суми на косметичні засоби сумнівного походження.


 • Рекламу підгузок звинуватили в педофілії

  Рекламу підгузок звинуватили в педофілії Суспільство · lesya · 04.06.2014 11:59

  Однією з рушійних сил реклами є, як твердять експерти, секс. Так, сексуальний підтекст можна знайти у добрій половині реклами: пишногруді красуні, що рекламують найрізноманітніші речі – від нижньої білизни до засобів по догляду за домом, м’язисті чоловіки в рекламі пива чи майонезу – все це робиться для того, щоби на рівні підсвідомості пробудити лібідо потенційного споживача, спонукаючи його зробити ту чи іншу покупку.


 • Іспанський острів забезпечить себе енергією з відновлюваних джерел на 100%

  Іспанський острів забезпечить себе енергією з відновлюваних джерел на 100% Екологія · lesya · 04.06.2014 11:15

  В умовах, коли ціни на комунальні платежі ростуть з більшою швидкістю, ніж біжить антилопа, дедалі більше людей всерйоз замислюється над тим, щоб перейти на автономні джерела енергії: справді, навіщо переплачувати за не зовсім якісні послуги централізованих джерел постачання енергії, якщо можна, витратившись раз, економити в майбутньому?


 • У Голлівуді під час зйомок використовуватимуть безпілотники

  У Голлівуді під час зйомок використовуватимуть безпілотники Кіно · lesya · 03.06.2014 20:29

  З розвитком цифрових технологій кіноіндустрія вийшла на новий рівень. Найрізноманітніші спецефекти, про які ще півстоліття тому режисерам доводилося тільки мріяти, тривимірна зйомка, можливість обробляти відзняті кадри за допомогою комп’ютерних програм – все це зробило сучасне кіно захоплюючим, видовищним і ефектним.


 • Топ-5 найбільш оригінальних матраців

  Топ-5 найбільш оригінальних матраців Краса і здоров'я · lesya · 03.06.2014 15:03

  Природа сну, незважаючи на численні дослідження, до цих пір нерозгадана. Але від того, як ми спимо, безпосередньо залежить наше самопочуття і здоров’я - це вже вчені знають достеменно. Якщо ви проведете ніч, скрутившись калачиком на старому матраці, з якого всюди стирчать пружини, навряд чи ви почуватиметеся бадьорим на другий день. Більше того, саме від незручного положення під час сну в багатьох людей виникають болі в спині, проблеми з хребтом та шиєю.


 • 5 речей, несподівано корисних для нашого здоров'я

  5 речей, несподівано корисних для нашого здоров'я Краса і здоров'я · lesya · 03.06.2014 14:23

  Одним з найбільших скарбів, якими володіє людина, є, без сумніву, здоров’я. Ніякі багатства та матеріальні блага не приноситимуть радості, якщо ми хворіємо. Та й здоров’я не купиш ні за які гроші, тож про його стан слід подбати заздалегідь.


 • Американські мільйонери влаштовують масові "полювання" на свої гроші

  Американські мільйонери влаштовують масові "полювання" на свої гроші Розваги · lesya · 03.06.2014 08:41

  Далеко не всі багатії – закінчені скупердяї; трапляються серед них і досить щедрі люди, готові ділитися своїм багатством з оточуючими. Проте віддати гроші першому-ліпшому – це, погодьтеся, дурість, тож вони вишукують способи, щоби й іншим зробити приємне, і себе не образити.

  Дехто віддає гроші на благодійність. Благородна ціль, нічого не скажеш. Та якщо врахувати, скільки грошей осідає в кишенях організаторів благодійних фондів, бажання займатися благодійністю кудись зникає. Та все ж більшість мільярдерів не жаліють грошей, коли справа торкається допомоги іншим.

  Але є й такі, яким звичайні схеми благодійності не до душі: їхнє нутро прагне розваг, то ж вони готові роздати оточуючим трохи своїх грошенят, але в незвичний спосіб, додавши до всього крихту азарту та розваг.

  Наприклад, один каліфорнійський багач вирішив пограти у пошуки скарбів: він ховає гроші в загальножоступних місцях, інші ж їх шукають. У громадських місцях чоловік ховає конверти з грошима, а потім на своїй сторінці у соціальній мережі залишає підказки, покликані допомогти користувачам відшукати так званий скарб – конверт з грошима.


Всього 10391 на 1040 сторінках