Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Чи потрібен урок праці в сучасній школі?

  Чи потрібен урок праці в сучасній школі? Освіта · Марина Левицкая · 15.06.2016 13:12

  В сучасному суспільстві кожна людина має право обрати, чим вона буде займатися – фізичною чи інтелектуальною працею. Одним ще зі школи добре даються точні науки, такі як математика чи хімія, а інших приваблює більш творча діяльність. Так от, «золоті руки» теж треба розвивати.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову Культура · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Всередині підлітка знайшли брата-паразита, який жив в ньому багато років

  Всередині підлітка знайшли брата-паразита, який жив в ньому багато років Події у світі · Марина Левицкая · 13.06.2016 19:28

  Неймовірна подія сталася в Малайзії. 15-річний підліток Мохд Зул Шахріл Сайдін звернувся до лікаря зі скаргами на сильні болі в животі. Він розповів, що вони почалися близько чотирьох місяців тому. З часом біль стала такою нестерпною, що хлопець вже не мав сили терпіти і вирішив звернутися по допомогу до лікарів. Про це повідомляє інтернет-журнал «НЛО Світ».


 • Як отримати кредит без довідок про доходи: поради банкіра

  Як отримати кредит без довідок про доходи: поради банкіра Економіка · Марина Левицкая · 13.06.2016 17:00

  Хто цікавився умовами отримання кредитів в українських банках знає, що сьогодні є можливість отримати до 50 тис. гривень без будь-яких довідок. Єдине, що вимагає банківська установа – це паспорт та ідентифікаційний код.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? Спорт · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.


 • Як зацікавити дитину у вивченні англійської мови?

  Як зацікавити дитину у вивченні англійської мови? Освіта · Марина Левицкая · 09.06.2016 14:44

  Як змусити дитину вчити англійську мову? Це питання хвилює багатьох батьків. Ми постараємось розповісти вам, як не вдаючись до примусу, зацікавити дитину у вивченні мови.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції Культура · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Куди їдуть українські заробітчани?

  Куди їдуть українські заробітчани? Життя · Марина Левицкая · 07.06.2016 19:48

  Настало літо, і в Україні стартував сезон заробітчанства. Наші співвітчизники їдуть за кордон на більш оплачувану роботу. Необхідно зазначити, що найбільше українців цікавить працевлаштування в Європі та в курортних регіонах. Згідно з останнім даними, оприлюдненими порталом Robota.ua, значна частина українських заробітчан їде на сезонні роботи в Фінляндію, Китай, Канаду, Німеччину, Польщу, Литву, Чехію, Францію. Саме в літній час роботодавців цікавлять будівельники, електрики, аніматори, вожаті, збирачі ягід, фруктів та овочів.


 • Як правильно вибрати книгу і навчитися читати швидше

  Як правильно вибрати книгу і навчитися читати швидше Освіта · Марина Левицкая · 05.06.2016 18:56

  Експерти розповідають, що виділивши на читання пів години перед сном, за місяць можна прочитати три книги. А оволодівши технікою швидкого читання, кількість прочитаних книжок збільшиться в декілька разів.


 • Декілька способів приховати похмілля на роботі

  Декілька способів приховати похмілля на роботі Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 03.06.2016 13:11

  Напевно, кожен із нас хоч раз у житті з'являвся на роботі після бурхливої і веселої ночі не в дуже доброму стані, який називається похміллям. Похмілля дуже знайоме кожному любителю випити.


Всього 10392 на 1040 сторінках