Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • В мешканців Монтани з кранів замість води потекло золото

  В мешканців Монтани з кранів замість води потекло золото Події у світі · lesya · 12.06.2014 10:57

  Недавно досить несподіваний подарунок доля приготувала мешканцям міста Уайтхолл, розташованому в штаті Монтана – одного прекрасного дня з їхніх кранів замість води полилося… чисте золото. Точніше, вода також текла, але текла не сама, а вкупі з золотими «пластівцями».


 • Топ-5 літніх комунальних проблем

  Топ-5 літніх комунальних проблем Життя · lesya · 12.06.2014 09:24

  З приходом літа настрій автоматично стрибає уверх, і навіть численні проблеми, що виникають влітку, його не здатні зіпсувати. Втім, мешканці багатоповерхових будинків (мова піде не про елітний сектор) кожного року влітку відкривають для себе нові комунальні проблеми, боротьба з якими потребує витримки і терпіння, а часом і чимало коштів.


 • Чому в рекламі годинників стрілки завжди показують 10:10

  Чому в рекламі годинників стрілки завжди показують 10:10 Цікаві факти · lesya · 12.06.2014 08:51

  Людина влаштована таким чином, що її приваблює все таємниче та невідоме: якісь незрозумілі закономірності, таємничі змови, конспірологічні теорії - над розгадкою всіх цих справ вже давно б’ється наш мозок. Не обійшлося тут і без годинників – суперечки навколо так званої «всесвітньої змови годинникарів» час від часу розгоряються в пресі та Інтернеті з новою силою.


 • Індійський кухар готує соус, від якого виникає параліч і внутрішня кровотеча

  Індійський кухар готує соус, від якого виникає параліч і внутрішня кровотеча Життя · lesya · 11.06.2014 23:57

  Індійський шеф-кухар полюбляє пригостити відвідувачів свого закладу досить екстремальним соусом, від якого може настати внутрішня кровотеча та параліч. Як не дивно, клієнтів у шеф-кухаря досить багато.


 • Ford і Heinz створять автомобільні деталі з помідорів

  Ford і Heinz створять автомобільні деталі з помідорів Авто-мото · lesya · 11.06.2014 21:49

  В боротьбі за «екологізацію» сучасні виробники вдаються до неймовірних технологій, намагаючись використовувати в роботі все те, чим готова порадувати нас природа.


 • Чоловік, що застряг в аеропоту, за одну ніч зняв кліп на пісню Селін Діон

  Чоловік, що застряг в аеропоту, за одну ніч зняв кліп на пісню Селін Діон Музика · lesya · 11.06.2014 19:09

  Більшість людей просто ненавидять, коли їм доводиться чогось чекати. Година чи навіть пів, проведені в очікуванні, здатні вивести нас з себе. Але є люди, які у відчай не впадають, і час, що раптово у них з’явився, вони використовують з користю.


 • Перше реаліті-порношоу - "Секс-фактор" - знімуть у Сан-Франциско

  Перше реаліті-порношоу - "Секс-фактор" - знімуть у Сан-Франциско Життя · lesya · 11.06.2014 18:23

  Новина, яка наприкінці минулого місяця блискавично облетіла іномовні ЗМІ, викликає бурхливі обговорення ще й зараз: ще б пак, зйомки першого в історії реаліті-порношоу – це вам не абищо. Шоу отримає назву «Секс-фактор», і відібрані членами журі кандидати вчитимуться займатися сексом на камеру і виконувати багато всіляких порнографічних штучок прямо на очах у глядачів.


 • Що таке бінарні опціони і з чим їх їсти

  Що таке бінарні опціони і з чим їх їсти Економіка · lesya · 11.06.2014 17:49

  Інструментів торгівлі, які відкриває біржа трейдерам, існує чимало. Одні з них і справді прибуткові, інші – звичайнісінька фальшивка, деякі підходять тільки трейдерам-професіоналам, інші ж допомагають заробити новачкам, що не особливо розбираються в особливостях торгівлі на біржах.

  Одним з таких інструментів є так звані бінарні опціони або, як їх ще називають, binary options. Цей фінансовий інструмент приваблює початківців, хоча й не помітують ним деякі успішні і досвідчені трейдери.

  Фото з optiontreiding.ru

  Фактично, бінарні опціони являють собою право на фіксацію ціни. Уявіть собі ситуацію, коли ви точно впевнені, що ціни на автомобіль певної марки протягом найближчих трьох місяців зростуть. І якщо зараз це авто коштує сто тисяч доларів, то всього через три місяці його ціна виросте вже до ста двадцяти тисяч зелених. Маючи ж якихось дві тисячі доларів, ви можете підписати спеціальний контракт, згідно з яким продавець протягом трьох місяців не матиме права піднімати ціну на потенційно ваш автомобіль.


 • Що робити новачку на Форексі

  Що робити новачку на Форексі Економіка · lesya · 11.06.2014 16:26

  Однією з найпопулярніших систем Інтернет-торгівлі сьогодні є знаменитий уже Форекс, щоправда тут вам доведеться торгувати не товарами, а валютою. Однак далеко не у всіх виходить заробити у такий спосіб: є чимало тих, хто, одразу бажаючи заробити мільйони, терпить поразку, і в них з’являється думка, ніби Форекс – це ніщо інше як лохотрон. Втім, історія світових багатіїв чи, принаймні, деяких з них, говорить нам про інше: виявляється, Форекс багатьом приніс мільярдні статки, і це без особливих капіталовкладень, починаючи практично з нуля.


 • Найбільш незвичні будівлі банків

  Найбільш незвичні будівлі банків Цікаві факти · lesya · 11.06.2014 11:40

  В народі кажуть: «Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму». І стосується це не тільки людей.


Всього 10392 на 1040 сторінках