Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • У Німеччині зобов'язали знищувати еротичні фотографії колишніх партнерів

  У Німеччині зобов'язали знищувати еротичні фотографії колишніх партнерів Суспільство · lesya · 02.06.2014 14:37

  Трагічна новина для людей, що люблять колекціонувати інтимні фотографії своїх колишніх: у Німеччині за такі фотографії каратимуть законом. Так, після одного з інцидентів у цій країні вирішили заборонити зберігати інтимні фото своїх партнерів, стосунки з якими було розірвано.


 • Художники, що перетворюють старі телефонні довідники на шедеври

  Художники, що перетворюють старі телефонні довідники на шедеври Культура · lesya · 02.06.2014 13:03

  З появою Інтернету тисячі телефонних довідників перетворилися в тонни макулатури. Справді, кому потрібні громіздкі видання, якщо потрібний номер можна з легкістю знайти в Інтернеті? Тим більше, що телефонні номери змінюються, і якщо в Інтернеті оновити дані можна з легкістю, то у випадку з традиційними паперовими довідниками стає необхідним перевидання, а це, грубо кажучи, додаткове сміття.


 • Гітлер помер два десятиліття тому у Бразилії, з'ясували дослідники

  Гітлер помер два десятиліття тому у Бразилії, з'ясували дослідники Життя · lesya · 30.05.2014 23:01

  Навколо смерті одного з найкривавіших диктаторів усіх часів і народів Адольфа Гітлера ходить чимало чуток. Згідно з офіційною версією, він разом зі своєю дружиною Євою Браун застрелився в бункері одразу ж після капітуляції Німеччини. Однак далеко не всі згідні з офіційними даними.


 • Учнів індійської школи в якості покарання змушували дивитися порнографію

  Учнів індійської школи в якості покарання змушували дивитися порнографію Події у світі · lesya · 30.05.2014 20:58

  Діти – істоти непосидючі й енергійні, часом такою мірою, що для дорослих їхня поведінка може стати справжнім покаранням. Є у дітей і свої недоліки, часом вони бувають підступними, злими і навіть жорстокими. Та все ж вони залишаються дітьми, за поведінку і виховання яких повинні нести відповідальність дорослі.


 • 23-річний любитель пірсингу розповів, що цілується через дірку в щоці

  23-річний любитель пірсингу розповів, що цілується через дірку в щоці Події у світі · lesya · 30.05.2014 18:43

  Мода на татуювання та пірсинг зародилася дуже давно – ще представники древніх племен розмальовували та проколювали свої тіла, віддаючи належне древнім ритуалам. Традиція дійшла і до наших днів, щоправда, мало хто вкладає в свої татуювання якесь особливе значення. Для більшості це всього-на-всього данина моді, і дівчата та хлопці часто навіть самі не знають, що ж означає їхнє тату.


 • Корейці представили винахід, що дозволить виростити грядки прямо на кухні

  Корейці представили винахід, що дозволить виростити грядки прямо на кухні Нові технології · lesya · 30.05.2014 16:05

  Наприкінці весни та влітку нескладно наситити свій організм необхідними вітамінами та мінералами: різносортна зелень, овочі та фрукти, ягоди – справжній вітамінний коктейль, який ми щоліта отримуємо. Інша ситуація взимку: наш організм сильно страждає від нестачі вітамінів. І справа не в тому, що ми не можемо придбати зимою огірки чи помідори – на прилавках гіпермаркетів можна знайти практично будь-який продукт протягом цілого року. Але ось якість продуктів, вирощених в теплицях, залишає бажати кращого: виробники не шкодують добрив та елементів, щоб зробити свою продукцію гарненькою і апетитною, а наш організм наситити шкідливими канцерогенами…


 • Топ-5 знаменитостей без вищої освіти

  Топ-5 знаменитостей без вищої освіти Культура · lesya · 30.05.2014 15:02

  Сьогодні молодь розуміє, як важливо успішно закінчити школу та здобути вищу освіту в Університеті: диплом про вищу освіту відкриває широкі можливості в плані пошуку роботи та побудови кар’єри. Тому питання, вступати чи не вступати до лав вищого навчального закладу, не повинне виникати ні в кого.


 • Найгіршим босом світу визнано главу Amazon.com

  Найгіршим босом світу визнано главу Amazon.com Суспільство · lesya · 29.05.2014 21:31

  Якщо ви гадаєте, що у вас найгірший бос в цілому світі, ви помиляєтеся: найгіршим серед начальників став глава компанії Amazon.com. Тож співробітникам популярного Інтернет-магазину явно не пощастило, адже вони працюють в одній команді з найгіршим босом світу.


 • У Британії для туристів випустили нецензурні розмовники

  У Британії для туристів випустили нецензурні розмовники Життя · lesya · 29.05.2014 16:13

  Вже ось-ось прийде літо, і всі ми будемо врешті-решт відпочивати. Хтось вирушить в гори, комусь більше до вподоби розмірений і спокійний відпочинок на спекотному морському узбережжі. А комусь до душі екскурсії за кордон.


 • Skype "навчать" перекладати синхронно

  Skype "навчать" перекладати синхронно Нові технології · lesya · 29.05.2014 13:35

  Розвиток і розповсюдження соціальних мереж відкрили широкі можливості у плані спілкування, які обмежуються хіба що незнанням мови. Використовуючи відеозв’язок Skype, який сьогодні підтримує більшість мереж, ми можемо спілкуватися з людьми з різних куточків світу. Єдиним бар’єром спілкування може стати мова.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках