Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Мобільні телефони знижують якість сперми

  Мобільні телефони знижують якість сперми Мобільний зв’язок · lesya · 18.06.2014 12:37

  Поява мобільних телефонів докорінно змінила наше суспільство, а їх доступність взагалі перевернула світ з ніг на голову. І тепер уявити своє життя без мобільника сучасній людині практично неможливо.


 • Росіянин подав до суду на телефонний довідник

  Росіянин подав до суду на телефонний довідник Події у світі · lesya · 18.06.2014 12:08

  Розвиток комп’ютерних технологій суттєво спростив наше повсякденне існування. Замість того, щоб просиджувати в бібліотеці, ми знаходимо потрібну інформацію в Мережі; ми більше не просиджуємо перед телевізором в очікуванні улюбленого фільму – куди легше переглянути кінострічку в онлайні в зручний час; ми сказали «ні» громіздким фотоальбомам, що займають купу місця, замінивши їх онлайн-сервісами збереження фотографій; нам лінь іти до відділення банку, щоб переказати гроші чи оплатити комунальні послуги – та й навіщо, як ми робимо це через Інтернет…


 • Цікаві факти про телефонні номери

  Цікаві факти про телефонні номери Цікаві факти · lesya · 18.06.2014 11:18

  У повсякденному житті всюди, куди б ми не подалися, нас переслідують цифри. Номер будинку, в якому ми мешкаємо, номер тролейбуса, яким добираємося на роботу… Справді, цифри допомагають хоча б трохи упорядкувати хаос, що панує навколо, роблячи наше життя більш організованим.


 • Як позбутися хімії в овочах і фруктах

  Як позбутися хімії в овочах і фруктах Краса і здоров'я · lesya · 17.06.2014 21:54

  Всі ми знаємо, яку загрозу для нашого здоров’я несуть в собі нітрати та пестициди. Однак так важко втриматися від того, щоб скуштувати перші апетитні полуниці чи поласувати свіжою і хрумкою городиною. Та й у городян зовсім небагато можливостей харчуватися продуктами, вирощеними власними руками, тож доводиться купувати те, що пропонує нам ринок.


 • Вчені збираються вирощувати картоплю на астероїдах

  Вчені збираються вирощувати картоплю на астероїдах Наука · lesya · 17.06.2014 18:28

  Щороку кількість населення Земної кулі зростає, і вчені з цього приводу дають вельми невтішні прогнози: ще кілька десятків століть, і ресурсів нашої планети не вистачить для забезпечення потреб населення. В результаті було вирішено освоїти інші планети, і першим потенційним місцем для переселення може стати Марс.


 • У Європі ожиріння можуть прирівняти до інвалідності

  У Європі ожиріння можуть прирівняти до інвалідності Краса і здоров'я · lesya · 17.06.2014 15:08

  Проблема ожиріння з кожним роком в цивілізованому світі набирає оборотів. Постійна занятість і шалений ритм життя вкупі зі зростаючими доходами населення сприяють зростанню споживання фаст-фуду, а також зростанню кількості їжі, споживаної людьми взагалі.


 • Лікарі змусили пацієнтку співати під час операції

  Лікарі змусили пацієнтку співати під час операції Медицина · lesya · 17.06.2014 12:27

  Досить складну і деякою мірою незвичну операцію перенесла цими днями Алама Канті: жінці шляхом оперативного втручання видаляли пухлину в області горла. Однак на відміну від інших пацієнтів, які здебільшого сплять під дією загального наркозу, жінка на протязі всієї операції… співала. Справа в тому, що пацієнтка перебувала під гіпнозом, а співати її змусили для того, щоб медики розуміли, наскільки успішно проходить операція та чи не пошкодили вони, бува, голосових зв’язок.


 • Вперше в історії церкви єпископом стала жінка

  Вперше в історії церкви єпископом стала жінка Релігія · lesya · 16.06.2014 23:26

  Ось уже не одне століття жінки ведуть боротьбу за свої права. Та лише в наш час ця боротьба досягла масових масштабів, і почала приносити певні результати. І тепер жінкам віддають керівні посади, вони працюють в «чоловічих» сферах діяльності, і навіть відкрито керують цілими державами. Щоправда, така ситуація склалася не всюди, й говорити про повне рівноправ’я доведеться ще не скоро, якщо взагалі доведеться, однак зміни помітні, й торкнулися вони багатьох сфер. Навіть релігійної.


 • Вчені розкопали найдавніші штани в світі

  Вчені розкопали найдавніші штани в світі Наука · lesya · 16.06.2014 21:58

  Досить цінну знахідку цими днями було зроблено у Китаї – тут німецьким археологам вдалося відкопати найстаріші штани в цілому світі. Розкопками займалися археологи Ульрік Бек і Майк Вагнер (Ulrike Beck and Mayke Wagner), співробітники Німецького археологічного інституту (German Archaeological Institute in Berlin), що працювали на заході Китаю в Таримскій западині (Yanghai graveyard in China's Tarim Basin). Знахідку було зроблено в одній з могил – найдревніші штани в світі були одягнені на останки одного з кочівників.


 • Президенту Німеччини дозволили називати радикалів придурками

  Президенту Німеччини дозволили називати радикалів придурками Політика · lesya · 16.06.2014 19:27

  Коли ти багато спілкуєшся з людьми, то стримати свої емоції іноді буває дуже важко. Люди трапляються різні, й ідіотизм деяких може вивести з себе навіть ангела. Є люди, які дають волю своїм емоціям, але представники деяких професій не можуть собі цього дозволити.


Всього 10394 на 1040 сторінках