Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Анджеліна Джолі стала лицарем

  Анджеліна Джолі стала лицарем Суспільство · lesya · 19.06.2014 09:15

  Почесної нагороди цими днями удостоїлася знаменита голлівудська актриса Анджеліна Джолі – їй дісталося лицарське звання. Втім, оскільки Джолі не є підданою Великобританії, їй доведеться задовольнятися званням «почесної дами», адже рицарські титули роздаються тільки громадянам Сполученого королівства.


 • "Вухо диявола" виявили під Іркутськом

  "Вухо диявола" виявили під Іркутськом Події у світі · lesya · 18.06.2014 23:29

  Забобонні росіяни, напевне, місця собі не знаходять, в уяві малюючи страшні картини: кількома днями раніше в районі Іркутська було виявлено «вухо диявола» - золотий самородок, який, як переконані деякі, прогнозує чимало нещасть.


 • Колектив Queen випустить «втрачений» концертний альбом

  Колектив Queen випустить «втрачений» концертний альбом Музика · lesya · 18.06.2014 20:57

  Легендарна британська група Queen зовсім скоро пообіцяла потішити своїх фанатів: колектив планує випустити концертний альбом, який протягом тривалого часу вважався загубленим. Про це пише видання The Guardian.


 • Британські листоноші доставили листа "на село дідусеві"

  Британські листоноші доставили листа "на село дідусеві" Події у світі · lesya · 18.06.2014 18:43

  Скільки листів пропало без вісти, і скільки цінних повідомлень було загублено через те, що на конверті значилася неправильна адреса! Всього одна помилка в написанні імені чи адреси могла перетворити лист на непотріб, який так ніколи й не побачить свого адресата…


 • Британець створив для відвідувачів супермаркету особливі комічні цінники

  Британець створив для відвідувачів супермаркету особливі комічні цінники Життя · lesya · 18.06.2014 16:24

  Світ – прекрасний і неповторний, а життя сповнене щасливих моментів, якщо ви мислите позитивно. І навпаки: якщо у вашій душі оселилися негативні думки, то все навколо видаватиметься брудним і огидним. Як твердять психологи, негативно налаштовані люди самі притягують до себе нещастя, тож щоб уникнути біди, варто звертати увагу на милі дрібнички, які скрашують наше повсякденне життя.


 • Топ-5 найбільш оригінальних блокнотів

  Топ-5 найбільш оригінальних блокнотів Цікаві факти · lesya · 18.06.2014 15:55

  У стильної людини стильним має бути все до найменших дрібниць – від кінчиків волосся до блокнота в сумці чи кишені піджака. На щастя, сьогодні є з чого вибирати: дизайнери пропонують величезний вибір блокнотів та записних книжок, здатних вразити навіть найбуйнішу фантазію.


 • Створення інтернет-магазину від маркетингу до розкрутки

  Створення інтернет-магазину від маркетингу до розкрутки Нові технології · kseniya_www · 18.06.2014 14:28

  Якщо вже є чітке рішення робити магазин, можна знайти підрядника, який зможе забезпечити і розробку, і просування магазину, після чого попросити допомоги у нього в проведенні передпроектних досліджень з метою створення якісного магазину.


 • Американці створили пристрій, що дозволяє заряджати телефон від багаття

  Американці створили пристрій, що дозволяє заряджати телефон від багаття Нові технології · lesya · 18.06.2014 13:01

  Що може бути краще, ніж з компанією близьких друзів вирушити в кількаденний похід, ночувати в палатках, готувати їжу на вогні, сидіти вечорами біля багаття, слухаючи гітару чи просто невимушено бесідуючи?... Ось лише телефон розряджений, а так хотілося б зателефонувати до батьків, щоб спитати, як здоров’я, чи у начальства відпроситися ще на день-два… Але на природі розетки немає, тож і мобільний телефон сумно валятиметься в рюкзаку до тих пір, поки ви не дійдете до цивілізації.


 • Мобільні телефони знижують якість сперми

  Мобільні телефони знижують якість сперми Мобільний зв’язок · lesya · 18.06.2014 12:37

  Поява мобільних телефонів докорінно змінила наше суспільство, а їх доступність взагалі перевернула світ з ніг на голову. І тепер уявити своє життя без мобільника сучасній людині практично неможливо.


 • Росіянин подав до суду на телефонний довідник

  Росіянин подав до суду на телефонний довідник Події у світі · lesya · 18.06.2014 12:08

  Розвиток комп’ютерних технологій суттєво спростив наше повсякденне існування. Замість того, щоб просиджувати в бібліотеці, ми знаходимо потрібну інформацію в Мережі; ми більше не просиджуємо перед телевізором в очікуванні улюбленого фільму – куди легше переглянути кінострічку в онлайні в зручний час; ми сказали «ні» громіздким фотоальбомам, що займають купу місця, замінивши їх онлайн-сервісами збереження фотографій; нам лінь іти до відділення банку, щоб переказати гроші чи оплатити комунальні послуги – та й навіщо, як ми робимо це через Інтернет…


Всього 10392 на 1040 сторінках