Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Фото красивого злочинця зібрало більше 35 тисяч "лайків" на Facebook

  Фото красивого злочинця зібрало більше 35 тисяч "лайків" на Facebook Кримінал · lesya · 20.06.2014 22:43

  Давно відомо, що зовнішність часом буває дуже оманлива, і за ликом ангела криється диявольська сутність, чи, навпаки, потворна оболонка приховує тонку і благородну душу. Власне, у такий спосіб доля пожартувала і з Джеремі Міксом, наділивши його смертельним коктейлем привабливої зовнішності та злочинних намірів.


 • На шкільному святі дітей розважали стриптизом

  На шкільному святі дітей розважали стриптизом Події у світі · lesya · 20.06.2014 20:52

  Шкільне свято, що цими днями відбулося в одній зі шкіл США, шокувало не лише наймолодших школярів, але і їхніх батьків: замість пісеньок і віршиків, традиційних на таких урочистостях, їх розважали… еротичними танцями на пілоні.


 • Італійський футболіст за перемогу над Коста-Рікою зажадав поцілунку королеви Спорт · lesya · 20.06.2014 18:46

  Високу в певному розумінні плату за перемогу над збірною Коста-Ріки зажадав скандально відомий, екстравагантний і епатажний футболіст Маріо Балотеллі, форвард збірної Італії, через що, власне, й опинився в центрі уваги як вболівальників, так і преси. У своєму мікроблозі він зробив досить неочікуваний запис.


 • Незадоволений клієнт Jaguar доставив автомобіль в сервіс на ослах

  Незадоволений клієнт Jaguar доставив автомобіль в сервіс на ослах Авто-мото · lesya · 20.06.2014 15:13

  Курйозний випадок цими днями стався в Індії – тут незадоволений клієнт знаменитої марки Jaguar доставив свій автомобіль у сервіс… на ослах. Чоловіка вивів з себе рівень обслуговування підрозділу компанії на території Індії: не дочекавшись, поки його автомобіль приведуть до ладу, обурений індієць вирішив відбуксирувати автомобіль у автосервіс за допомогою чотириногих тварин.


 • Вчені розгадали таємницю "Блакитної кімнати" Пабло Пікассо

  Вчені розгадали таємницю "Блакитної кімнати" Пабло Пікассо Культура · lesya · 20.06.2014 12:35

  Після багаторічних досліджень мистецтвознавцям врешті-решт вдалося розгадати таємницю «Блакитної кімнати» - картини, написаної знаменитим художником Пабло Пікассо. Виявляється, весь цей час під картиною Пабло переховувався ще один шедевр, створений рукою геніального митця.


 • 6 помилок учнів при підготовці до ЗНО

  6 помилок учнів при підготовці до ЗНО Освіта · lesya · 20.06.2014 11:16

  Цьогорічне тестування з іноземних мов вже пройшло, і багато учнів, на превеликий жаль, залишилися незадоволені результатами. Хтось, можливо, розгубився, хтось просто проігнорував необхідність готуватися до іспиту. Та були серед незадоволених і учні, які нібито й до тестування готувалися ретельно, й шкільну програму дбайливо студіювали, та все ж досягти очікуваних результатів їм не вдалося й наполовину. Чому? Та тому, що при підготовці до ЗНО вони припустилися низки помилок.


 • Колишній американський військовий розповів, як подорожував у часі

  Колишній американський військовий розповів, як подорожував у часі Цікаві факти · lesya · 19.06.2014 22:00

  Американець Ал Білек, колишній військовий, що був, за його власним твердженням, учасником знаменитого Філадельфійського експерименту, розповів, як в рамках експерименту подорожував у часі. За словами колишнього вояки, він двічі побував у майбутньому: раз у 2137, де провів шість тижнів, і раз у 2749-му – тут вже Ал прожив цілих два роки. Враження, здобуті під час подорожі у часі, дозволяють Білеку твердити, що людство вже найближчим часом чекають радикальні зміни, що торкнуться всіх сфер нашого життя – від медицини до геополітики.


 • Американський підліток відкрив перший у світі "ломбард кросівок"

  Американський підліток відкрив перший у світі "ломбард кросівок" Події у світі · lesya · 19.06.2014 19:30

  Виявляється, заробляти можна практично на всьому. І навіть на поношених кросівках: недавно один нью-йоркський підліток відкрив перший у світі ломбард кросівок, в якому молодь під заставу свого спортивного взуття може отримати готівку, якщо раптом зіткнеться з фінансовими труднощами. Головна умова – щоб кросівки не смерділи.


 • В Алькатрасі жінка-привид добряче налякала пару американців

  В Алькатрасі жінка-привид добряче налякала пару американців Цікаві факти · lesya · 19.06.2014 17:08

  Вірити чи не вірити в потойбічний світ з примарами та духами, особиста справа кожного. Та іноді трапляються випадки, що ставлять у безвихідь навіть скептиків, змушуючи їх повірити у неймовірне.


 • Вчені відтворили рецепт еліксиру молодості, виявленого археологами у Нью-Йорку

  Вчені відтворили рецепт еліксиру молодості, виявленого археологами у Нью-Йорку Наука · lesya · 19.06.2014 13:46

  Недавно на території одного будівельного майданчика в Нью-Йорку було виявлено цікаву знахідку. Тепер з’ясувалося, що старовинні пляшечки заповнені так званим «еліксиром молодості». Хто зна, може саме цей таємничий еліксир і дозволить людству розгадати секрет вічної молодості...


Всього 10394 на 1040 сторінках