Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • На етикетці одягу відомої марки знайшли благання про допомогу

  На етикетці одягу відомої марки знайшли благання про допомогу Суспільство · lesya · 25.06.2014 23:22

  Купуючи чергову обновку, ми якось не дуже замислюємося над тим, ким і в яких умовах вона була зшита: ми платимо гроші, бажаючи отримати відповідну якість, а те, як і хто виробляє вбрання, нас мало цікавить, головне, щоб для здоров’я шкоди не було.


 • Вболівальник виграв тисячу доларів, зробивши ставку на укус Суареса

  Вболівальник виграв тисячу доларів, зробивши ставку на укус Суареса Спорт · lesya · 25.06.2014 20:03

  Користуючись тим, що більшість футбольних вболівальників – люди азартні, а дехто з них ще й щиро вірить у власні пророчі здібності, букмекерські контори пропонують досить гнучку систему ставок, які дозволяють заробити чималу суму, як, чесно кажучи, і програти.


 • Німецький учений вирішив заморозити себе на півстоліття

  Німецький учений вирішив заморозити себе на півстоліття Наука · lesya · 25.06.2014 17:34

  Наука не стоїть на місці, і сьогодні людство навчилося тому, про що кілька століть тому й подумати не могло б. Так, хіба могли мріяти наші предки про польоти в небі, Інтернет чи, скажімо, мобільний зв’язок? Напевне, ні.


 • Барак Обама випадково став членом збірної Англії з футболу

  Барак Обама випадково став членом збірної Англії з футболу Спорт · lesya · 25.06.2014 15:15

  Знамениті люди часто опиняються в центрі курйозних ситуацій, навіть якщо найменшої їхньої вини в тому немає. Так і Барак Обама, президент Сполучених Штатів Америки, проти власної волі став членом футбольної команди Англії.


 • Американський студент застряг в гігантській кам'яній вагіні

  Американський студент застряг в гігантській кам'яній вагіні Події у світі · lesya · 25.06.2014 12:56

  «Цікавій Варварі ніс відірвали» - багатозначно промовляє українська народна приказка, однак її глибока суть зрозуміла далеко не всім, і в світі ой як багато людей, які через надмірну цікавість стають жертвами курйозів та кумедних ситуацій. Власне, в одній з таких ситуацій опинився недавно один молодик у Німеччині: студент вирішив сфотографуватися з незвичайною скульптурою, але його спіткала невдача, і хлопець застряг в гігантській кам’яній піхві. На зміну веселощам прийшло занепокоєння, адже витягти ногу самостійно хлопцеві ніяк не вдавалося. Не зміг допомогти і друг, якому було доручено зробити незвичайну фотографію.


 • Вчені з'ясували, що чоловіки більш емоційні, ніж жінки

  Вчені з'ясували, що чоловіки більш емоційні, ніж жінки Наука · lesya · 24.06.2014 23:49

  Вельми цікавого висновку в процесі проведення чергового дослідження дійшли американські вчені: вони з’ясували, що чоловіки, яких ми звикли вважати дещо черствими, є емоційнішими за жінок, що, як вважається, ллють сльози з найменшого приводу. В дослідженні вчених взяло участь всього тридцять осіб, та все ж отримані результати заслуговують на увагу.


 • Британський вчений показав, як правильно нарізати торт

  Британський вчений показав, як правильно нарізати торт Цікаві факти · lesya · 24.06.2014 21:22

  Чи замислювались ви над тим, як правильно нарізати торт круглої форми? Звичний для більшості спосіб ділити його на сектори, безперечно, дуже зручний, та лише в тому випадку, якщо у вашому домі багато гостей. Так, розділивши круглий торт на сектори, ви зможете порівну поділити всіх гостей.


 • Президента ПАР намагалися продати через сайт оголошень

  Президента ПАР намагалися продати через сайт оголошень Події у світі · lesya · 24.06.2014 18:57

  У різних країнах незадоволений політикою влади народ протестує по-різному: десь оголошують імпічмент президенту, десь організовують масові страйки та демонстрації. В одних країнах народ може сміливо заявити про свої потреби, в інших же йому нічого не залишається, як анонімно погавкувати з-за кутка, як маленькій, але надокучливій собачці… Є такі, які стають на шлях терору та громадянської війни…


 • У Голландії випустили електронний "косяк"

  У Голландії випустили електронний "косяк" Розваги · lesya · 24.06.2014 16:34

  Сьогодні, коли весь світ бореться з курінням, електронною сигаретою нікого не здивуєш. Але ось у випадку з іншим «куривом», яке також викликає залежність, та ще й міцнішу, аніж тютюн, ситуація інша – у вільному продажі набагато менше препаратів, які б допомогли самостійно справитися з залежністю від канабісу, ніж нікотиновмісних засобів, покликаних зменшити симптоми відмови від куріння. Виходить, що для боротьби з залежністю від конопель необхідно звернутися за допомогою до спеціаліста.


 • Знаменитості, які в 33 були ніким

  Знаменитості, які в 33 були ніким Життя · lesya · 24.06.2014 14:56

  Якщо вам – за тридцять три, а ні дому, ні сім’ї, ні роботи у вас нема, не впадайте у відчай – все ще попереду. Візьміть себе в руки й беріться до роботи: ви зможете стати успішним, багатим і щасливим. Вдалося ж це героям нашої статті, які в своїх тридцять три були ніким, а тепер стали відомими на увесь світ і багатими.


Всього 10392 на 1040 сторінках