Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • У Японії новинних дикторів замінять роботами

  У Японії новинних дикторів замінять роботами Нові технології · lesya · 01.07.2014 19:53

  Роботи з кожним днем витісняють людей з їхніх робочих місць, і в майбутньому все може скластися так, що ми станемо непотрібні взагалі… Але до цього переломного та не надто втішного моменту ще далеко, а зараз нам залишається хіба що дивуватися, до чого ж дійшов розвиток сучасної науки та комп’ютерних технологій.


 • Пристрасть до селфі офіційно визнано психічним розладом

  Пристрасть до селфі офіційно визнано психічним розладом Психологія · lesya · 01.07.2014 17:12

  Доступність гаджетів та їхня багатофункціональність перетворила мистецтво фотографії на незграбний і навіть іноді огидний кітч: табір людей, готових фотографувати себе та свої відображення в дзеркалі, зростає мало не з кожним днем.


 • У США створили купальник, що імітує оголені жіночі груди

  У США створили купальник, що імітує оголені жіночі груди Суспільство · lesya · 01.07.2014 15:02

  Як відомо, між першими купальними костюмами і сучасними купальниками – величезна прірва, краї якої з’єднує хіба що тонесенький місток, який називається призначенням цього предмету гардеробу: і купальники, що закривали тіло від підборіддя до п’ят, і ті майже непомітні клаптики тканини, які сьогодні жінки нап’ялюють на свої тіла, були призначені для того, щоб в них купатися. І купатися не вдома, а в людних місцях.

  Перші купальні костюми від своїх нащадків відрізнялися приблизно так, як перші стільникові телефони від сучасних смартфонів. Всередині вісімнадцятого століття купальні костюми являли собою незграбні плаття до колін вкупі з леггінсами, які приховували ноги аж до кісточок. Згодом від леггінсів відмовилися, дозоливши жінкам демонструвати коліна.


 • Чому не варто зв'язуватися з безкоштовними хостингами

  Чому не варто зв'язуватися з безкоштовними хостингами Цікаві факти · lesya · 01.07.2014 12:47

  Всі знають, що в сучасному світі для успішного розвитку та ведення бізнесу необхідно мати свій сайт. Він виконує різноманітні функції, інформуючи клієнта про діяльність компанії, яку репрезентує, а також збільшує кількість відвідувачів/клієнтів/потенційних покупців компанії. Власне, саме тому відкриття сайту є важливим для кожної людини, що розпочала чи має намір розпочати свою справу.


 • Мікробіологи придумали спосіб отримання нешкідливого цукру

  Мікробіологи придумали спосіб отримання нешкідливого цукру Наука · lesya · 30.06.2014 23:30

  Цукор – справжній ворог струнких фігур. Вкупі з іншими вуглеводами він становить справжню загрозу для стрункості, і якщо солодким зловживати, за короткий період можна обрости зайвими кілограмами.


 • Щоб перебувати в гарному настрої, слід вимовляти більше слів зі звуком "і"

  Щоб перебувати в гарному настрої, слід вимовляти більше слів зі звуком "і" Наука · lesya · 30.06.2014 20:02

  Вчені й психологи давно твердять, що від того, що конкретно нас оточує, безпосередньо залежить наше життя. Так, психологи переконують, що думки здатні матеріалізуватися, тому ми просто зобов’язані мислити позитивно, якщо бажаємо досягти успіху в тій чи іншій справі. Крім того, дослідники з’ясували, що варто відмовитися від ненормативної лексики, яка здатна руйнувати наш організм, оскільки несе в собі потужний негативний енергетичний заряд. Ще вони говорять, яку музику варто слухати, а від якої відмовитися, і багато-багато всього іншого.


 • Мережу Facebook піддали жорсткій критиці за проведений таємно психологічний експеримент

  Мережу Facebook піддали жорсткій критиці за проведений таємно психологічний експеримент Суспільство · lesya · 30.06.2014 17:22

  Соціальні мережі – не лише місце для спілкування, але й прекрасна база для проведення досліджень та експериментів. Власне, через один такий експеримент соціальну мережу недавно піддали різкій критиці.


 • ЦРУ хоче вбити північнокорейського лідера, і він мститиме

  ЦРУ хоче вбити північнокорейського лідера, і він мститиме Події у світі · lesya · 30.06.2014 15:06

  Суворі закони та звичаї, що панують в Північнокорейській республіці, неодноразово викликали сміх та призводили до курйозних ситуацій, якщо не на території самої Кореї, то принаймні за її межами. Недавно один такий випадок призвів до міжнародного скандалу. В його центрі опинилися голлівудські кінематографісти і уряд Північної Кореї.


 • 8 базових принципів для вивчення англійської в ранньому віці

  8 базових принципів для вивчення англійської в ранньому віці Освіта · lesya · 30.06.2014 13:22

  Існує чимало думок з приводу того, чи варто змушувати дітей в ранньому віці вчити іноземну. Вчені переконують, що так, оскільки мізки дітей у віці 1.5 – 9 років максимально схильні до освоєння різноманітних лінгвістичних законів, інакше кажучи, до вивчення мов. Далі процес запам’ятовування і оволодіння іноземними дається важче. Втім, у дорослих є інший каталізатор вивчення – мотивація, якої в дітей до дев’яти немає явно. Власне, мотивація і дозволяє їм оволодіти іноземною в короткі терміни.


 • Одкровення однієї росіянки: дев'ять причин, чому кожному слід втікати з Росії

  Одкровення однієї росіянки: дев'ять причин, чому кожному слід втікати з Росії Суспільство · lesya · 28.06.2014 15:26

  Взаємини з росіянами в багатьох наших співвітчизників в силу політичних обставин стали доволі напруженими. Як ставитися до Росії та її населення в цілому, сприймати чи не сприймати політику російського уряду – особиста справа кожного, головне – щоб особиста думка залишалася особистою, а не претендувала на істину.


Всього 10394 на 1040 сторінках