Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Як збільшити свій щомісячний дохід: поради експертів

  Як збільшити свій щомісячний дохід: поради експертів Життя · Марина Левицкая · 27.06.2016 19:26

  Додатковий заробіток – це реально. Як показує практика, сьогодні кожен бажаючий має змогу збільшити свій місячний дохід приблизно на 2-5 тис. гривень. Один із українських кадрових порталів провів опитування, в результаті якого було виявлено, що українці вважають гідною заробітну плату в 20 тис. гривень. І це при тому, що середня заробітна плата в Україні становить трохи більше 4,5 тис. гривень. Сьогодні ми розкажемо, де та яким чином в Україні можна знайти додатковий заробіток.


 • Облаштовуємо кімнату для школяра

  Облаштовуємо кімнату для школяра Життя · Марина Левицкая · 25.06.2016 20:26

  Як тільки у батьків з'являється малюк, вони намагаються дати йому все найкраще. Вони облаштовують для нього кімнату, в якій завжди буде тепло, затишно і комфортно.Звичайно ж, для найменших потрібні всього-на-всього ліжечко або люлька. Але з часом, коли дитина подорослішає, кількість необхідних меблів зросте.


 • Яку вагу повинен мати шкільний рюкзак?

  Яку вагу повинен мати шкільний рюкзак? Життя · Марина Левицкая · 25.06.2016 19:54

  Необхідні підручники, зошити, ручки та олівці, щоденник, який дозволить проконтролювати школяра і створить ілюзію спілкування з класним керівником – це все повинно вміститися в шкільному рюкзаці. Коли дитина «запакована», її можна відпускати в школу і ніхто не збирається перевіряти санітарні норми ваги рюкзака. Цей момент взагалі випадає з поля зору батьків. Педагогів і навіть громадські організації, які контролюють чи не всі аспекти нашого життя, як виявляється, такі норми зовсім не цікавлять. Але вони не дарма вигадані і їх корисно знати всім, а батькам школярів, напевно, в першу чергу.


 • Чи можливо навчатися безкоштовно в США?

  Чи можливо навчатися безкоштовно в США? Освіта · Марина Левицкая · 25.06.2016 19:22

  Більшість українців лише мріють навчатися в закордонному вузі, вважаючи це недоступною розкішшю. В Україні відбуваються різноманітні виставки, в яких беруть участь іноземні комерційні навчальні заклади. Вони інвестують гроші в такі заходи, тому не дивно, що навчання в приватних навчальних закладах за кордоном дуже дороге.


 • Скільки коштує "елітний" відпочинок на морі в Україні?

  Скільки коштує "елітний" відпочинок на морі в Україні? Життя · Марина Левицкая · 22.06.2016 20:18

  За кілька років відпочинок за кордоном подорожчав на 300% в гривневому еквіваленті. Тому значна частина українців буде відпочивати на узбережжі Азовського моря. Сайт segodnya.ua з’ясував, скільки буде коштувати відпочинок на морі цього літа.


 • 7 причин купити срібну прикрасу

  7 причин купити срібну прикрасу Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 22.06.2016 14:59

  У всі часи срібло вважалося цілющим. Його використовували не тільки в якості оберегу, але й як фільтр, що вбиває мікроби. Сьогодні можна сміливо сказати, що срібло займає почесне місце серед матеріалів, з яких виготовляють стильні прикраси.


 • Запахи рідної парфумерії

  Запахи рідної парфумерії Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 22.06.2016 14:19

  Цікава новина для прихильників вінтажу – в Києві діє музей української парфумерії, який відкрився наприкінці минулого року. Мало хто знає про його існування, але сьогодні всі мають змогу побачити, а головне – понюхати легендарні аромати та дізнатися про них багато цікавого.


 • Навіщо потрібні фотоальбоми в століття цифрової фотографії?

  Навіщо потрібні фотоальбоми в століття цифрової фотографії? Життя · Марина Левицкая · 17.06.2016 12:55

  Наше життя складається з фрагментів, які ми намагаємося зберегти в своїй пам'яті. Але на жаль, часом події в мозку плутаються, хронологія подій збивається, а деякі деталі й зовсім стираються з пам'яті. Часом батьки за своїми повсякденними клопотами не встигають помітити дитинства власних дітей. Інша справа, коли під рукою завжди є сімейний фотоальбом. Він точно не дозволить забути яскраві моменти життя.


 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 Політика · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Декілька рекомендацій щодо відкриття власного фото-салону

  Декілька рекомендацій щодо відкриття власного фото-салону Життя · Марина Левицкая · 16.06.2016 15:36

  Фото-салон – прекрасна ідея для бізнесу. Ця справа не вимагає особливих фінансових затрат на старті, а працювати в салоні може сам власник бізнесу. З часом невеличкий фото-салон може перетворитися у відому фото-студію. Сьогодні ми поговоримо про те, як відкрити свій власний фото-салон, а також про те, що потрібно знати про фотографії на документи.


Всього 10394 на 1040 сторінках