Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Вчені з'ясували, що чоловіки більш емоційні, ніж жінки

  Вчені з'ясували, що чоловіки більш емоційні, ніж жінки Наука · lesya · 24.06.2014 23:49

  Вельми цікавого висновку в процесі проведення чергового дослідження дійшли американські вчені: вони з’ясували, що чоловіки, яких ми звикли вважати дещо черствими, є емоційнішими за жінок, що, як вважається, ллють сльози з найменшого приводу. В дослідженні вчених взяло участь всього тридцять осіб, та все ж отримані результати заслуговують на увагу.


 • Британський вчений показав, як правильно нарізати торт

  Британський вчений показав, як правильно нарізати торт Цікаві факти · lesya · 24.06.2014 21:22

  Чи замислювались ви над тим, як правильно нарізати торт круглої форми? Звичний для більшості спосіб ділити його на сектори, безперечно, дуже зручний, та лише в тому випадку, якщо у вашому домі багато гостей. Так, розділивши круглий торт на сектори, ви зможете порівну поділити всіх гостей.


 • Президента ПАР намагалися продати через сайт оголошень

  Президента ПАР намагалися продати через сайт оголошень Події у світі · lesya · 24.06.2014 18:57

  У різних країнах незадоволений політикою влади народ протестує по-різному: десь оголошують імпічмент президенту, десь організовують масові страйки та демонстрації. В одних країнах народ може сміливо заявити про свої потреби, в інших же йому нічого не залишається, як анонімно погавкувати з-за кутка, як маленькій, але надокучливій собачці… Є такі, які стають на шлях терору та громадянської війни…


 • У Голландії випустили електронний "косяк"

  У Голландії випустили електронний "косяк" Розваги · lesya · 24.06.2014 16:34

  Сьогодні, коли весь світ бореться з курінням, електронною сигаретою нікого не здивуєш. Але ось у випадку з іншим «куривом», яке також викликає залежність, та ще й міцнішу, аніж тютюн, ситуація інша – у вільному продажі набагато менше препаратів, які б допомогли самостійно справитися з залежністю від канабісу, ніж нікотиновмісних засобів, покликаних зменшити симптоми відмови від куріння. Виходить, що для боротьби з залежністю від конопель необхідно звернутися за допомогою до спеціаліста.


 • Знаменитості, які в 33 були ніким

  Знаменитості, які в 33 були ніким Життя · lesya · 24.06.2014 14:56

  Якщо вам – за тридцять три, а ні дому, ні сім’ї, ні роботи у вас нема, не впадайте у відчай – все ще попереду. Візьміть себе в руки й беріться до роботи: ви зможете стати успішним, багатим і щасливим. Вдалося ж це героям нашої статті, які в своїх тридцять три були ніким, а тепер стали відомими на увесь світ і багатими.


 • Як один невдаха-трейдер став причиною світової фінансової кризи

  Як один невдаха-трейдер став причиною світової фінансової кризи Економіка · lesya · 24.06.2014 13:55

  Сьогодні, коли Форекс став одним із найпопулярніших способів заробітку в Інтернеті, все більше людей вирішують спробувати щастя в даній сфері. Та переважна більшість початківців, потерпівши раз-другий поразку, втрачають азарт і закидають цю справу, так і не досягши висот. А вийти на пристойний рівень вдається лише одиницям.


 • Дзвінки з того світу або Кілька містичних історій про телефонні дзвінки

  Дзвінки з того світу або Кілька містичних історій про телефонні дзвінки Цікаві факти · lesya · 24.06.2014 13:21

  Люди є різні. Одні шукають позитив у всьому, що нас оточує, іншим навколишній світ приносить тільки розчарування, й вони, здавалося б, отримують задоволення, смакуючи власні страждання; хтось намагається всім явищам і речам знайти якесь логічне пояснення, інші навіть у найпростішому бачать руку Всевишнього. А є особи, для яких навіть мобільний телефон – містика. Власне, про останніх і піде мова у нашій статті.


 • 9 простих і ефективних способів економити

  9 простих і ефективних способів економити Життя · lesya · 24.06.2014 12:31

  Напевне, вам доводилося замислюватися над тим, чому одним людям вдається відкласти гроші на купівлю квартири, поїздку за кордон чи відкриття власного, нехай і невеликого, бізнесу, а вам заледве грошей вистачає, щоб дотягнути до зарплати? Вся справа у вмінні економити.


 • Експерти склали "вірусну" карту України

  Експерти склали "вірусну" карту України Життя · lesya · 23.06.2014 21:08

  Недавно спеціалісти вирішили з’ясувати, комп’ютери яких областей України найчастіше піддаються вірусним атакам. Вони провели спеціальне дослідження, за результатами якого склали карту зараженості України вірусами.


 • У Нью-Йорку пройшов показ весільних суконь, виготовлених з туалетного паперу

  У Нью-Йорку пройшов показ весільних суконь, виготовлених з туалетного паперу Життя · lesya · 23.06.2014 18:35

  Цими днями у Нью-Йорку відбувся досить цікавий показ, що вже вкотре привертає увагу публіки – в рамках шоу присутні отримали можливість погледіти на весільні сукні, виготовлені з незвичного матеріалу – туалетного паперу.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках