Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • У США запустять соціальну мережу, яка повністю складатиметься зі смайликів

  У США запустять соціальну мережу, яка повністю складатиметься зі смайликів Суспільство · lesya · 03.07.2014 16:17

  Соціальні мережі стали чи не основним досягненням сучасності, однак і загроза, яку вони в особі несуть, як твердять експерти, неймовірна. Разом з позитивними емоціями та необмеженим спілкуванням, соціальні мережі стали розповсюдником негативу, а також занудливої реклами і спаму.


 • У Британії незастелене ліжко з купою сміття довкола продали за чотири мільйони доларів

  У Британії незастелене ліжко з купою сміття довкола продали за чотири мільйони доларів Культура · lesya · 03.07.2014 13:34

  Як ви гадаєте, скільки можна заробити, продавши незастелене ліжко з зібганою постіллю та купою сміття, розкиданого навкруг? Не здогадаєтеся ніколи: більше чотирьох мільйонів доларів!!!


 • Ліндсі Лохан подала до суду на творців GTA V

  Ліндсі Лохан подала до суду на творців GTA V Життя · lesya · 03.07.2014 10:58

  Відома голлівудська актриса, героїня багатьох скандалів Ліндсей Лохан (Lindsay Lohan) знову відзначилася: цього разу, ймовірно, цілком справедливо. Вона подала до суду на творців популярної відеогри Grand Theft Auto V (GTA V), звинувативши їх у незаконному використанні її образу. Позов було подано вчора, повідомляє Associated Press, а вирішити, хто має рацію, а хто ні, належить Манхеттенському суду.


 • Несподівані способи використання Кока-Коли

  Несподівані способи використання Кока-Коли Цікаві факти · lesya · 03.07.2014 08:57

  Речі, які оточують нас у повсякденному житті, таять в собі набагато більше таємниць, ніж ми могли б подумати. Наприклад, улюблений багатьма напій – Кока-Колу – можна активно використовувати в господарстві.


 • Вчені з'ясували, що шимпанзе люблять африканську музику

  Вчені з'ясували, що шимпанзе люблять африканську музику Природа · lesya · 02.07.2014 21:13

  Досить цікавий факт вдалося недавно з’ясувати ученим: виявляється, наші музикальні смаки та переваги залежать від того, де ми народилися. І вони, схоже, закладені генетично.


 • Майкл Джексон після смерті заробив 700 мільйонів доларів

  Майкл Джексон після смерті заробив 700 мільйонів доларів Музика · lesya · 02.07.2014 17:43

  Є люди, які й за ціле життя не спроможні заробити трохи більше, ніж мінімальна зарплата, а є такі, які й після смерті заробляють мільйони доларів. Власне, до останніх і належить знаменитий виконавець поп-музики Майкл Джексон: за кілька років з дня смерті Майкл примудрився принести своїм спадкоємцям дохід у сім сотень мільйонів доларів. Нагадаємо, що з моменту, коли визнаний цілим світом король поп-музики Майкл Джексон розпрощався з життям, пройшло всього п’ять років!

  За даними видання Forbes, з такою сумою Майкі перегнав всіх відомих артистів, і живих, і мертвих.

  «Він був прекрасною ілюстрацією слова «суперзірка». Це згусток якоїсь незрозумілої енергії. Коли ви слухаєте його музику, то навіть не можете пояснити, чому вона вам подобається», - коментує Forbes опубліковані підрахунки цитатою з книги «Michael Jackson, Inc».


 • Короткометражка про життя невдахи у Facebook підірвала Інтернет

  Короткометражка про життя невдахи у Facebook підірвала Інтернет Суспільство · lesya · 02.07.2014 15:14

  Цікавий і зворушливий короткометражний фільм цими днями підірвав Мережу: робота студії Higton Bros. змусила замислитися над своїм життям багатьох. Тема фільму – актуальна для багатьох з нас, адже короткометражка оповідає, як може за короткий час деградувати людина, в якої, здавалося б, є все: робота, кохана, гроші… Але невміння правильно розставляти пріоритети, цінувати те, що маєш, призводить до прикрої ситуації, коли в один прекрасний момент можеш втратити все.


 • У США створили сайт знайомств для інтелектуалів

  У США створили сайт знайомств для інтелектуалів Розваги · lesya · 02.07.2014 12:25

  Спілкування, перенесене сьогодні у віртуальну площину, відкрило широкі можливості для знайомств у Інтернеті. В Мережі можна знайти чимало сайтів, які пропонують віднайти свою половинку чи просто завести нових друзів, але далеко не всі користувачі можуть ними скористатися.


 • Вчені створили програму, яка розпізнаватиме генетичні захворювання за фотографіями родичів

  Вчені створили програму, яка розпізнаватиме генетичні захворювання за фотографіями родичів Медицина · lesya · 02.07.2014 09:55

  Досить цікаву і, мабуть, корисну програму розробили недавно дослідники з Оксфордського університету. Програма допоможе діагностувати рідкісні генетичні захворювання на основі сімейних фотографій. Розроблений комп’ютерний алгоритм аналізуватиме риси обличчя та зіставлятиме їх з характеристиками, взятими з бази даних. Якщо така діагностика стане простою і доступною, то дуже багатьох проблем можна буде уникнути.


 • Біологи створили їстівну упаковку для продуктів

  Біологи створили їстівну упаковку для продуктів Екологія · lesya · 01.07.2014 22:04

  Вчені давно б’ють тривогу: наша повсякденна життєдіяльність несе в собі серйозну загрозу довкіллю. Чималі обсяги забруднень стають результатом утилізації звичних для нас предметів, таких як, приміром, тара, в якій ми зберігаємо продукти.


Всього 10394 на 1040 сторінках