Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • "Брудна Олімпіада" пройшла в Німеччині

  "Брудна Олімпіада" пройшла в Німеччині Розваги · lesya · 07.07.2014 17:59

  Нас з дитинства привчають до чистоти та охайності, а іноді так хочеться відкинути всі ці умовності геть!... І зробити це дозволяють різноманітні фестивалі.


 • У Саудівській Аравії пара розлучилася через кілька годин після одруження

  У Саудівській Аравії пара розлучилася через кілька годин після одруження Суспільство · lesya · 07.07.2014 15:51

  Протягом всього нашого життя доля готує нам сюрпризи та несподіванки. Іноді її вибрики змушують нас ридати від горя чи задихатися від щастя, іноді вона зводить нас з людьми, з якими краще було б не зустрічатися в жодному з вимірів, а часом, навпаки, нагороджує нас справжніми ангелами, що приносять нам тільки радість та ейфорію… Та все ж вона – дама надзвичайно мінлива, і сьогодні ти її фаворит, а завтра – вигнанець…


 • Американці розробили незвичайний гаджет для ванної кімнати

  Американці розробили незвичайний гаджет для ванної кімнати Нові технології · lesya · 07.07.2014 14:19

  Намагаючись спростити наше життя та при цьому заробити немалі гроші, вчені та винахідники створюють все нові гаджети, корисність яких, щоправда, частенько можна піддати сумнівам. Втім, вони з’являються на світ, як гриби після дощу, тож, як бачимо, наші сумніви їхніх творців анітрохи не бентежать.


 • 5 способів обманути боса

  5 способів обманути боса Психологія · lesya · 07.07.2014 13:11

  В житті кожного з нас іноді трапляються ситуації, коли ми просто змушені брехати. І нехай ця брехня буде настільки дріб’язковою, що завтра про неї ж забудеш, але в один прекрасний момент вона є просто необхідною для порятунку сім’ї, дружби чи кохання. І хто б там що не говорив, всі ми іноді та й брешемо. І особливо винахідливими ми буваємо, коли наша брехня стосується роботи.


 • Івано-Франківська поетеса закликала жінок відмовитися від носіння трусів

  Івано-Франківська поетеса закликала жінок відмовитися від носіння трусів Культура · lesya · 04.07.2014 21:52

  Цими днями на території Росії та країн Митного союзу в дію вступив закон, який забороняє представницям прекрасної статі носити мереживну білизну: мовляв, синтетика є шкідливою для жіночого здоров’я, а оскільки представниці прекрасної статі не можуть самостійно відмовитися від звабливих трусиків, зробити це за них вирішили депутати Держдуми.


 • На Філіппінах випустили морозиво з ароматом крокодила

  На Філіппінах випустили морозиво з ароматом крокодила Цікаві факти · lesya · 04.07.2014 19:19

  Надокучив смак звичайного морозива? Вам стелиться шлях на Філіппіни, адже саме тут ви зможете скуштувати найбільш незвичне морозиво світу.


 • Забитий злив виявився головною причиною розлучень

  Забитий злив виявився головною причиною розлучень Життя · lesya · 04.07.2014 16:15

  Кажуть, побут вбиває будь-яку романтику. Справді, розкидані по всьому дому брудні шкарпетки та волосся, що застрягло у раковині – не надто приємні видовища. Та все ж якщо мова йде про справжні почуття, то вони здатні пережити всі ці труднощі. А якщо почуття неглибокі, то побут їх точно знищить, адже власне такі, здавалося б, дрібниці, часто стають причиною розставань.


 • Китаєць скупив усі квитки на прем'єру "Трансформерів", щоб колишня дівчина дізналася про його багатство

  Китаєць скупив усі квитки на прем'єру "Трансформерів", щоб колишня дівчина дізналася про його багатство Події у світі · lesya · 04.07.2014 14:09

  Для багатьох людей на перший план в житті виходять гроші, і ні здоров’я, ні сім’я, ні якісь інші цінності не можуть хоча б трохи згасити жагу до багатства. Втім, сліпа гонитва за грошима абсолютно невиправдана, адже життя йде і змінюється, і з часом ми розуміємо, що є речі важливіші, ніж гроші.


 • Режисери розповіли, чого нам чекати від продовження Шерлока

  Режисери розповіли, чого нам чекати від продовження Шерлока Кіно · lesya · 03.07.2014 22:08

  У 2010 році на екрани вийшла нова адаптація історій про знаменитого сищика Шерлока Холмса з Бенедиктом Камбербетчем в головній ролі. Незважаючи на доволі новаторський підхід, серіал отримав схвальні відгуки й мільйони прихильників в цілому світі.


 • Джеремі Мікс стане обличчям Versace

  Джеремі Мікс стане обличчям Versace Життя · lesya · 03.07.2014 19:38

  Пройшло зовсім небагато часу відтоді, як фото американського злочинця Джеремі Мікса з’явилося в Інтернеті, як сьогодні він – одна з найбільш затребуваних моделей, контракти з якою бажають укласти знамениті модельєри та компанії, що диктують моду цілому світові.


Всього 10394 на 1040 сторінках