Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Майкл Джексон після смерті заробив 700 мільйонів доларів

  Майкл Джексон після смерті заробив 700 мільйонів доларів Музика · lesya · 02.07.2014 17:43

  Є люди, які й за ціле життя не спроможні заробити трохи більше, ніж мінімальна зарплата, а є такі, які й після смерті заробляють мільйони доларів. Власне, до останніх і належить знаменитий виконавець поп-музики Майкл Джексон: за кілька років з дня смерті Майкл примудрився принести своїм спадкоємцям дохід у сім сотень мільйонів доларів. Нагадаємо, що з моменту, коли визнаний цілим світом король поп-музики Майкл Джексон розпрощався з життям, пройшло всього п’ять років!

  За даними видання Forbes, з такою сумою Майкі перегнав всіх відомих артистів, і живих, і мертвих.

  «Він був прекрасною ілюстрацією слова «суперзірка». Це згусток якоїсь незрозумілої енергії. Коли ви слухаєте його музику, то навіть не можете пояснити, чому вона вам подобається», - коментує Forbes опубліковані підрахунки цитатою з книги «Michael Jackson, Inc».


 • Короткометражка про життя невдахи у Facebook підірвала Інтернет

  Короткометражка про життя невдахи у Facebook підірвала Інтернет Суспільство · lesya · 02.07.2014 15:14

  Цікавий і зворушливий короткометражний фільм цими днями підірвав Мережу: робота студії Higton Bros. змусила замислитися над своїм життям багатьох. Тема фільму – актуальна для багатьох з нас, адже короткометражка оповідає, як може за короткий час деградувати людина, в якої, здавалося б, є все: робота, кохана, гроші… Але невміння правильно розставляти пріоритети, цінувати те, що маєш, призводить до прикрої ситуації, коли в один прекрасний момент можеш втратити все.


 • У США створили сайт знайомств для інтелектуалів

  У США створили сайт знайомств для інтелектуалів Розваги · lesya · 02.07.2014 12:25

  Спілкування, перенесене сьогодні у віртуальну площину, відкрило широкі можливості для знайомств у Інтернеті. В Мережі можна знайти чимало сайтів, які пропонують віднайти свою половинку чи просто завести нових друзів, але далеко не всі користувачі можуть ними скористатися.


 • Вчені створили програму, яка розпізнаватиме генетичні захворювання за фотографіями родичів

  Вчені створили програму, яка розпізнаватиме генетичні захворювання за фотографіями родичів Медицина · lesya · 02.07.2014 09:55

  Досить цікаву і, мабуть, корисну програму розробили недавно дослідники з Оксфордського університету. Програма допоможе діагностувати рідкісні генетичні захворювання на основі сімейних фотографій. Розроблений комп’ютерний алгоритм аналізуватиме риси обличчя та зіставлятиме їх з характеристиками, взятими з бази даних. Якщо така діагностика стане простою і доступною, то дуже багатьох проблем можна буде уникнути.


 • Біологи створили їстівну упаковку для продуктів

  Біологи створили їстівну упаковку для продуктів Екологія · lesya · 01.07.2014 22:04

  Вчені давно б’ють тривогу: наша повсякденна життєдіяльність несе в собі серйозну загрозу довкіллю. Чималі обсяги забруднень стають результатом утилізації звичних для нас предметів, таких як, приміром, тара, в якій ми зберігаємо продукти.


 • У Японії новинних дикторів замінять роботами

  У Японії новинних дикторів замінять роботами Нові технології · lesya · 01.07.2014 19:53

  Роботи з кожним днем витісняють людей з їхніх робочих місць, і в майбутньому все може скластися так, що ми станемо непотрібні взагалі… Але до цього переломного та не надто втішного моменту ще далеко, а зараз нам залишається хіба що дивуватися, до чого ж дійшов розвиток сучасної науки та комп’ютерних технологій.


 • Пристрасть до селфі офіційно визнано психічним розладом

  Пристрасть до селфі офіційно визнано психічним розладом Психологія · lesya · 01.07.2014 17:12

  Доступність гаджетів та їхня багатофункціональність перетворила мистецтво фотографії на незграбний і навіть іноді огидний кітч: табір людей, готових фотографувати себе та свої відображення в дзеркалі, зростає мало не з кожним днем.


 • У США створили купальник, що імітує оголені жіночі груди

  У США створили купальник, що імітує оголені жіночі груди Суспільство · lesya · 01.07.2014 15:02

  Як відомо, між першими купальними костюмами і сучасними купальниками – величезна прірва, краї якої з’єднує хіба що тонесенький місток, який називається призначенням цього предмету гардеробу: і купальники, що закривали тіло від підборіддя до п’ят, і ті майже непомітні клаптики тканини, які сьогодні жінки нап’ялюють на свої тіла, були призначені для того, щоб в них купатися. І купатися не вдома, а в людних місцях.

  Перші купальні костюми від своїх нащадків відрізнялися приблизно так, як перші стільникові телефони від сучасних смартфонів. Всередині вісімнадцятого століття купальні костюми являли собою незграбні плаття до колін вкупі з леггінсами, які приховували ноги аж до кісточок. Згодом від леггінсів відмовилися, дозоливши жінкам демонструвати коліна.


 • Чому не варто зв'язуватися з безкоштовними хостингами

  Чому не варто зв'язуватися з безкоштовними хостингами Цікаві факти · lesya · 01.07.2014 12:47

  Всі знають, що в сучасному світі для успішного розвитку та ведення бізнесу необхідно мати свій сайт. Він виконує різноманітні функції, інформуючи клієнта про діяльність компанії, яку репрезентує, а також збільшує кількість відвідувачів/клієнтів/потенційних покупців компанії. Власне, саме тому відкриття сайту є важливим для кожної людини, що розпочала чи має намір розпочати свою справу.


 • Мікробіологи придумали спосіб отримання нешкідливого цукру

  Мікробіологи придумали спосіб отримання нешкідливого цукру Наука · lesya · 30.06.2014 23:30

  Цукор – справжній ворог струнких фігур. Вкупі з іншими вуглеводами він становить справжню загрозу для стрункості, і якщо солодким зловживати, за короткий період можна обрости зайвими кілограмами.


Всього 10380 на 1038 сторінках