Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Сьогодні світ відзначає День шоколаду

  Сьогодні світ відзначає День шоколаду Пам'ятні дати · lesya · 11.07.2014 13:55

  Усі дівчата, які, дбаючи про власну фігуру, змушені відмовлятися від улюблених шоколадних ласощів, сьогодні мають повне право себе потішити довгоочікуваними солодощами – в цей день, одинадцятого липня, світ відзначає Всесвітній день шоколаду. Свято вже досить немолоде, адже його заснували французи ще в 1995 році.


 • Щоб сподобатися дівчині, молодшій на тридцять років, китайський професор зробив собі зачіску у вигляді праски

  Щоб сподобатися дівчині, молодшій на тридцять років, китайський професор зробив собі зачіску у вигляді праски Життя · lesya · 11.07.2014 08:04

  Заради кохання люди готові на неординарні вчинки, які зовсім не пасують до їхнього статусу. Недавно, для прикладу, один поважний китайський професор, щоб сподобатися дівчині, молодшій за нього, зважився зробити унікальну зачіску.


 • Померлого від перевтоми китайця поставили в приклад іншим робітникам

  Померлого від перевтоми китайця поставили в приклад іншим робітникам Події у світі · lesya · 10.07.2014 23:59

  Користуючись у повсякденному житі приладами та речами, ми навіть на мить не замислюємося, що всі вони – плоди людської праці, іноді дуже виснажливої та навіть смертельної. І не лише невеликі підприємства сумнівного походження зловживають своєю владою, порушуючи всі правила трудової експлуатації, – навіть відомі марки і бренди, такі як «Самсунг» чи «Еппл», платять рядовим працівникам, що трудяться на заводах, мізерні суми, вимагаючи взамін віддаватися роботі повністю.

  Власне, все це часом закінчується трагічно. У Китаї від безвиході накласти на себе руки щороку вирішують тисячі китайських робітників. А недавно один китаєць навіть помер від того, що перевтомився на роботі.

  Але замість того, щоб застерегти інших від такої відданості роботі, роботодавець нещасного, навпаки, поставив померлого іншим в приклад: мовляв, ось як треба трудитися… Померлого співробітника він назвав зразком для будь-якого працьовитого китайця.


 • Голосові зв'язки індійця дозволяють за кілька хвилин позбутися десяти сантиметрів жиру

  Голосові зв'язки індійця дозволяють за кілька хвилин позбутися десяти сантиметрів жиру Краса і здоров'я · lesya · 10.07.2014 21:57

  Бажання багатьох жінок стати стрункими не одному спритному пройдисвітові принесло мільйони – представниці прекрасної статі готові викласти чималенькі суми, тільки щоб у них з’явилася надія розпрощатися з ненависним жиром без особливих зусиль. І ось ще одну таку можливість їм недавно запропонували, і це не пігулки сумнівної якості, і не всілякі там тренажери, креми чи гелі, чи чаї для схуднення. Це унікальні уміння одного індійця, ім’я якому Джігар Шах.


 • Щоб вилікувати депресію, треба відмовитися від сну

  Щоб вилікувати депресію, треба відмовитися від сну Медицина · lesya · 10.07.2014 19:55

  Депресія стала однією з головних проблем сучасного людства. Напружене повсякденне життя призводить до того, що люди все частіше впадають у депресію, втрачаючи смак до життя, а медики в намаганні якомога швидше подолати проблему, приписують їм антидепресанти, прийом яких в цілому ні до чого доброго не приводить.


 • Гаджети, які допомагають списувати

  Гаджети, які допомагають списувати Освіта · lesya · 10.07.2014 17:01

  Студентів не переробиш: як десятки років тому вони списували зі шпаргалок, так і сьогодні для того, щоб успішно здати екзамени, багато хто користується шпаргалками, ось лише нового рівня. Високотехнологічного. І попри всі заборони, погрози та міри, що приймають спостерігачі та викладачі, деяким студентам все ж вдається списати.


 • 7 професій, які слід занести до "Червоної книги"

  7 професій, які слід занести до "Червоної книги" Економіка · lesya · 10.07.2014 15:44

  Технологічний прогрес став смертельною зброєю для багатьох професій, і, як твердять експерти, так триватиме і далі, до тих пір, поки розвиватиметься наука, техніка та комп’ютерних технології, які вже сьогодні замінили людину в багатьох сферах промислового та непромислового виробництва. А зовсім скоро кількість ще таких затребуваних сьогодні професій скоротиться, як мінімум, на сім пунктів – близьку загибель експерти пропонують кільком професіям.


 • Як вчені експериментують з нашою психікою

  Як вчені експериментують з нашою психікою Психологія · lesya · 10.07.2014 15:09

  Швидкий і неспокійний ритм сучасного життя призводить до того, що все частіше люди впадають в депресію. Напруга на роботі, вічна нестача часу, постійні стреси, відсутність відпочинку та, власне, невміння відпочивати – все це негативно позначається на нашому психічному здоров’ї. Мізки не витримують навантаження, і без допомоги кваліфікованих спеціалістів нам не обійтися.


 • Викрасти автомобіль можно буде за допомогою СМС

  Викрасти автомобіль можно буде за допомогою СМС Авто-мото · lesya · 07.07.2014 23:08

  Сьогодні виробники автомобілів один поперед другого намагаються оснастити сучасні авто найновішими технологічними досягненнями. Вони практично під’єднали авто до Інтернету, що, в принципі, з одного боку полегшило сам процес керування автомобілем, але з іншого піддало його небезпеці угону. Як твердять фахівці «Лабораторії Касперського», підключені до Інтернету автомобілі піддаються загрозам з боку кіберзлочинців так само, як наші комп’ютери і смартфони.


 • Шведи визнали жирову дієту найбільш корисною

  Шведи визнали жирову дієту найбільш корисною Краса і здоров'я · lesya · 07.07.2014 20:42

  Більшість дієт, популярних сьогодні, говорять нам, що для того, щоб схуднути, варто знизити щоденне споживання жирів. Здавалося б, цілком логічно: хочеш позбутися жиру, припини постачати його в організм, і він автоматично почне спалювати зроблені собою ж запаси. Але ні: наш організм – система куди складніша, і його просто так не обдуриш, і тим більше не змусиш так легко розпрощатися з надбаними тяжкою працею зайвими кілограмами.


Всього 10394 на 1040 сторінках