Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Британці ходять на побачення з паперовими пакетами на голові

  Британці ходять на побачення з паперовими пакетами на голові Суспільство · lesya · 16.07.2014 22:59

  Що б там хто не говорив, при знайомстві ми в першу чергу звертаємо увагу на зовнішній вигляд співрозмовника. Й іноді зовнішність змушує нас приймати невірні рішення.


 • Джоан Роулінг зробила Гаррі Поттера героєм жовтої преси

  Джоан Роулінг зробила Гаррі Поттера героєм жовтої преси Культура · lesya · 16.07.2014 19:55

  Поки дещо збентежені фанати сумують з приводу того, що улюблена історія про улюбленого чарівника Гаррі Поттера дійшла кінця, авторка популярних книг Джоан Роулінг не дрімає: недавно вона опублікувала нову історію про змужнілого Гаррі Поттера. В цій історії вона вперше розказала читачам історію «хлопчика, який вижив».

  Стиль нової роботи Роулінг кардинально відрізняється від усіх попередніх книг. Її останній твір написаний у стилі таблоїдної журналістики, тож він скидається радше на сатиру, ніж на серйозну роботу.

  Продовження знаменитої серії книг про знаменитого чарівника написане у вигляді статті, опублікованої на сторінках вигаданого видання "Щоденний пророк", автором якої є вигадана журналістка Рита Скітер. У статті Рита ретельно описує гостей VIP-трибуни, що прийшли на чемпіонаті світу з квідичу.


 • Мадонні не дозволили стати присяжним засідателем

  Мадонні не дозволили стати присяжним засідателем Життя · lesya · 16.07.2014 17:17

  Недавно знаменита американська співачка Мадонна з’явилася до суду, щоб виконати свій громадянський обов’язок, і отримала відмову. Зірка повинна була взяти участь у роботі присяжних засідателів, але через власну популярність зробити це їй не дозволили. Судді вирішили, що вона може відвернути всю увагу від процесу.


 • Шведський професор написав майже три мільйони статей для "Вікіпедії" - практично 10% її матеріалу

  Шведський професор написав майже три мільйони статей для "Вікіпедії" - практично 10% її матеріалу Освіта · lesya · 16.07.2014 15:02

  Один шведський професор недавно вирішив долучитися до справи просвітлення людства, якою ось уже багато років займається найбільша Інтернен-енциклопедія «Вікіпедія». Вчений вирішив поповнити архіви енциклопедії, написавши до неї нові статті. Що тут дивного, спитаєте ви? А те, що швед Сверкер Йоханссон (Sverker Johansson) створив для «Вікіпедії» майже три мільйони статей (а це близько десяти відсотків – 8.5 - всього її запасу).


 • Киянин грабував банкомати за допомогою пінцета

  Киянин грабував банкомати за допомогою пінцета Кримінал · lesya · 16.07.2014 13:48

  Розвиток комп’ютерних технологій змінив наше життя, і ці зміни торкнулися практично усіх його сфер. І навіть грабіжники стали іншими: якщо колись вони замислювалися хіба що над тим, як непомітно пробратися в банк і відключити сигналізацію або різні там системи сповіщення поліції, то сьогодні вони стали куди винахідливішими: справді, навіщо всі ці панчохи, зброя, нерви та ризики, якщо можна тихо і непомітно пограбувати банк через банкомат.


 • Вчені з'ясували, що у близьких друзів схожі гени

  Вчені з'ясували, що у близьких друзів схожі гени Наука · lesya · 15.07.2014 23:44

  Цікавий факт недавно з’ясували вчені: виявляється, друзів ми вибираємо не просто так, не тільки через те, що нам людина подобається зовні, чи, для прикладу, у нас схожі інтереси. Виявляється, заводити дружбу з тією чи іншою людиною ми схильні генетично. Результати дослідження опубліковані на сторінках американського наукового видання Proceedings of the National Academy.


 • Американця заарештували за спробу розстріляти Місяць

  Американця заарештували за спробу розстріляти Місяць Кримінал · lesya · 15.07.2014 20:24

  Дурнів у нашому світі більше, ніж предостатньо. І хоча вони добряче псують наше життя (коли раптово в нього вдираються), але іноді вони можуть добряче нас насмішити. Своїми безглуздими вчинками, приміром.


 • Вчені знайшли на Землі місце, де можна померти від ультрафіолету

  Вчені знайшли на Землі місце, де можна померти від ультрафіолету Наука · lesya · 15.07.2014 17:58

  Про користь ультрафіолетового випромінювання загалом сказано дуже багато. Найбільша з них – це стимуляція нашого організму до виробництва вітаміну D, який для нас є дуже корисним. Він зміцнює імунітет, підвищує загальну стійкість нашого організму, знижує загрозу виникнення раку і робить ще багато інших корисних речей. Саме тому лікарі радять нам якомога більше ніжитися на сонечку – його лагідне проміння може стати профілактикою багатьох захворювань і найкращими ліками для нашого організму.


 • Пісня Брітні Спірс без обробки шокувала шанувальників

  Пісня Брітні Спірс без обробки шокувала шанувальників Музика · lesya · 15.07.2014 15:23

  Сьогодні для того, щоб стати знаменитим співаком чи співачкою, не обов’язково володіти вродженим талантом. Сякий-такий голос, трохи музичного слуху, пара-трійка комп’ютерних програм, крихта епатажу та в деяких випадках ще низка пікантних дрібниць – і все, ви вже зірка світового рівня.


 • 7 ефективних способів підвищити відвідуваність власного блогу

  7 ефективних способів підвищити відвідуваність власного блогу Цікаві факти · lesya · 15.07.2014 14:24

  Сьогодні дедалі більше користувачів відкриває власні блоги: справді, замість того, щоб просто так «виснути» в Інтернеті, чому б не спробувати заробити трохи грошей? Декого все це затягує, в результаті чого Інтернет стає головним джерелом доходу. Ось лише недосвідченим майстрам буде важко: як-не-як, довести блог до того рівня, щоб він почав приносити певний заробіток, без відповідних знань просто неможливо.


Всього 10394 на 1040 сторінках