Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • В Індії виявлено малюнки, які є свідченням того, що наші предки зустрічалися з інопланетянами

  В Індії виявлено малюнки, які є свідченням того, що наші предки зустрічалися з інопланетянами Наука · lesya · 18.07.2014 23:54

  Про те, існують чи ні інопланетні цивілізації, суперечки ведуться вже протягом тривалого часу. І є чимало даних, які говорять про те, що інопланетяни все-таки існують, хоча таке твердження й видається нам доволі неймовірним.


 • Підводний фестиваль пройшов у Флориді

  Підводний фестиваль пройшов у Флориді Розваги · lesya · 18.07.2014 20:22

  Цікавий захід цими днями пройшов у Флориді – тут відбувся черговий підводний фестиваль для драйверів. З часу проведення фестивалю пройшов майже тиждень - видовищний захід відбувся минулої суботи.


 • У Латвії алкоголь можна брати в оренду

  У Латвії алкоголь можна брати в оренду Суспільство · lesya · 18.07.2014 18:33

  На даний час у Латвії широко рекламується послуга: «Зателефонуй у фірму Alcoclub і попроси привезти бажаний напій додому».


 • Американець заробив цілий маєток на безкоштовних стрижках

  Американець заробив цілий маєток на безкоштовних стрижках Цікаві факти · lesya · 18.07.2014 16:15

  Якщо ви – людина смілива і відважна, та й фантазії вам не позичати, розбагатіти для вас – не проблема, адже такі люди навіть найбезглуздіші ідеї здатні перетворити на успішний бізнес-план.


 • 9 таємниць ідеального макіяжу

  9 таємниць ідеального макіяжу Краса і здоров'я · lesya · 18.07.2014 14:53

  Кожній жінці хочеться виглядати розкішно та неперевершено, але далеко не всіх природа нагородила божественною зовнішністю. І на допомогу жінкам поспішили виробники косметики, які пропонують чимало засобів, покликаних приховати недоліки нашої зовнішності та підкреслити достоїнства.


 • Браузер Chrome виявився смертельним для Windows-ноутбуків

  Браузер Chrome виявився смертельним для Windows-ноутбуків Нові технології · lesya · 18.07.2014 08:31

  На сьогоднішній день браузер Chrome, дітище компанії Google, є одним із найпопулярніших та найбільш затребуваних продуктів на ринку. Але, як твердять дослідники, власникам ноутбуків краще триматися від нього подалі: співпраця з цим браузером може вилізти їм боком.


 • Мешканцям канадського міста заборонили співати в автобусах

  Мешканцям канадського міста заборонили співати в автобусах Суспільство · lesya · 17.07.2014 22:04

  Цікавий закон планують незабаром прийняти в одному канадському місці – тут пасажирам громадського транспорту, а зокрема автобусів, мають намір заборонити співати. Законопроект вже найближчим часом потрапить на розгляд вищої влади канадського міста Вінніпег.


 • У США заарештували ангела-хоронителя

  У США заарештували ангела-хоронителя Події у світі · lesya · 17.07.2014 17:29

  Коли ми говоримо про янголів-охоронців, то перед нашими очима постає традиційний образ якоїсь божественно прекрасної істоти, що стоїть за нашою спиною й охороняє від необдуманих вчинків. Часто в ролі особистого янгола ми уявляємо осіб протилежної статі – напевне, дівчині більше до душі думати, що її безпекою займається відважний крилатий молодик, аніж небесна амазонка, як і чоловікам легше віддати себе до рук прекрасних дам. Але вже точно ні одним, ні другим не захотілося б в якості хранителя мати те, що цими днями заарештували у США.


 • Пацієнтів з імунною недостатністю лікуватимуть за допомогою трансплантації фекалій

  Пацієнтів з імунною недостатністю лікуватимуть за допомогою трансплантації фекалій Медицина · lesya · 17.07.2014 15:03

  На сьогоднішній день медицині відомо чимало причин виникнення імунної недостатності. Одна з них - бактерія Clostridium difficile, що поселяється в нашому кишечнику і знижує імунітет, без якого наш організм не здатен протистояти вірусам та інфекційним захворюванням. Усунути причину виникнення імунної недостатності (у даному випадку мова йде про бактерію Clostridium difficile), допоможе фекальна трансплантація. Ця не надто приємна процедура дозволить усунути чимало проблем, переконані американські медики.


 • Син Арнольда Шварценеггера став обличчям реклами модного бренду Tom Ford

  Син Арнольда Шварценеггера став обличчям реклами модного бренду Tom Ford Події у світі · lesya · 17.07.2014 10:36

  Доля дітей голлівудських знаменитостей складна ще з пелюшок: популярність батьків і з дітлахами може зіграти злий жарт. Підвищена увага з боку папараці, зіркова хвороба, бажання стати знаменитим, грошові статки – все це призводить до того, що багато дітей кіноакторів та музикантів стають на згубний шлях алкогольної та наркотичної залежності, гублячи собі життя. Втім, є й багато інших випадків: буває, що діти знаменитостей, навпаки, ніби відчуваючи на собі вагу відповідальності, намагаються стати прикладом для наслідування іншим.


Всього 10394 на 1040 сторінках