Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • У США затриманий злочинець пригостив поліцейських піцою - за їхній рахунок

  У США затриманий злочинець пригостив поліцейських піцою - за їхній рахунок Кримінал · lesya · 22.07.2014 16:36

  Затриманий цими днями у США злочинець вирішив познущатися над своїми кривдниками-поліцейськими, чим суттєво погрішив своє становище. Хлопець, затриманий за крадіжку, пригостив правоохоронців піцою, за яку їм же й довелося розраховуватися!..


 • Про що розкаже ваш телефонний номер

  Про що розкаже ваш телефонний номер Цікаві факти · lesya · 22.07.2014 14:24

  Є люди, які щиро переконані, що в буквальному сенсі все, що нас оточує, несе в собі якийсь прихований зміст, якісь знаки, і в сукупності ці таємничі послання здатні впливати на наше життя, на вчинки і сприйняття дійсності. Коротше кажучи, не подобається те, як зараз живете, змініть номер телефону!!!

  Так, нумерологи переконані, що наш телефонний номер може бути причиною наших нещасть, адже кожне число несе в собі певний зміст.


 • Як створити в домі затишок за допомогою підручних засобів

  Як створити в домі затишок за допомогою підручних засобів Життя · lesya · 22.07.2014 13:20

  Психологи давно говорять, що лише в затишному домі людина почуватиметься так, як треба. Ви захочете сюди приходити, щоб розслабитися й перепочити після тяжкого робочого дня, та й сімейні посиденьки будуть куди приємнішими… Але далеко не всі можуть дозволити собі придбати квартиру – як-не-як, нерухомість у нашій країні коштує дорого, тож багато молодих сімей змушені жити в орендованому помешканні, поки не назбирають достатньо грошей на купівлю власної квартири.


 • В ОАЕ грабіжники вкрали тридцять кілограмів золота

  В ОАЕ грабіжники вкрали тридцять кілограмів золота Кримінал · lesya · 22.07.2014 09:27

  На минулому тижні Об’єднаних Арабських Еміратах було скоєно злочин, що не міг залишитися непоміченим: з одного ювелірного магазину зловмисники примудрилися викрасти тридцять кілограмів золота!!! Про подробиці злочину повідомили тільки тепер, хоча з того часу минув цілий тиждень.


 • Селфі в Освенцімі обурило Twitter

  Селфі в Освенцімі обурило Twitter Життя · lesya · 22.07.2014 00:39

  Популярність селфі переходить усі межі. Вчені навіть всерйоз стурбовані любов’ю людей фотографувати самих себе й викладати зроблені знімки в соціальні мережі, вважаючи її психічним розладом.


 • Старість робить людей більш упевненими у власній зовнішності

  Старість робить людей більш упевненими у власній зовнішності Суспільство · lesya · 21.07.2014 22:33

  Сприйняття власної зовнішності з віком міняється, твердять вчені. Та й самі ми знаємо, що в підлітковому віці задоволеним власною зовнішністю бути дуже тяжко. Але згодом, в міру дорослішання, ми розуміємо, що ідеальних людей не буває, і що навіть наші недоліки іноді можуть бути достоїнствами. Але недавно виявилося, що навіть зрілий вік не дозволяє нам сповна насолоджуватися зовнішністю. І лише в старості те, як ми виглядаємо, починає приносити нам істинне задоволення.


 • Експерти засумнівалися в автентичності полотен Малевича

  Експерти засумнівалися в автентичності полотен Малевича Культура · lesya · 21.07.2014 20:03

  Картини деяких художників продаються за такі суми, що в людей, далеких від мистецтва, вони, ці суми, викликають спантеличення (до речі, по секрету скажемо, у деяких митців теж). Справді, як можна заплатити мільйони доларів за якусь безглузду мазанину, яку намалювати може навіть не надто талановита дитина? Втім, щось та й є у тих картинах, а може, свою роль відіграє піар, але картини деяких митців не лише збирають мільйонні аудиторії, але й стають цікавим об’єктом для шахраїв.


 • 5 причин не відкривати власний бізнес

  5 причин не відкривати власний бізнес Життя · lesya · 21.07.2014 16:42

  Є люди – генератори нових ідей, в яких будь-яка робота в руках кипить і яким навіть найсміливіші мрії вдається втілити в життя. А є такі, які весь час шукають собі виправдання, вони готові працювати на когось, проклинаючи на чім світ стоїть свою долю, державу, шефа чи когось іще – головне, щоб було кого звинувачувати у власній ледачості та негараздах. Власне, останні завжди шукають якихось причин, які заважають їм, ну, для прикладу, відкрити власний бізнес.


 • Новинки автопрому: Peugeot створить автомобіль-трансформер, а Opel випустить бюджетного конкурента Dacia

  Новинки автопрому: Peugeot створить автомобіль-трансформер, а Opel випустить бюджетного конкурента Dacia Авто-мото · lesya · 21.07.2014 15:26

  Недавно компанія General Motors, володар кількох знаменитих автомобільних брендів, оголосила про намір випустити «європейське» авто під брендом Opel. Це будуть недорогі автомобілі, що стануть конкурентами популярних сьогодні Dacia, Hyundai та Kia.


 • "Неадекватні" переклади рекламних слоганів

  "Неадекватні" переклади рекламних слоганів Цікаві факти · lesya · 21.07.2014 14:29

  Чи замислювалися ви над тим, чому сьогодні, у вік неймовірного розвитку комп’ютерних технологій, професія перекладача залишається високооплачуваною і затребуваною? Чому до сих пір не було винайдено програми, яка б досконало володіла технікою трансформації однієї мови в іншу? А все тому, що існує таке поняття як мовна адаптація, і комп’ютерні мізки цим поняттям оволодіти ще не можуть.


Всього 10394 на 1040 сторінках