Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • У США успішно випробували самонавідні кулі

  У США успішно випробували самонавідні кулі Нові технології · lesya · 23.07.2014 23:22

  Схоже, вже в недалекому майбутньому снайпером зможе стати кожен. І для цього не знадобиться ні ідеальний зір, ні багаторічне відточування власної майстерності. Все, що потрібно, щоб з максимальною точністю влучити в ціль, це куля, розроблена американськими фахівцями, снайперська гвинтівка та спеціальна оптична система.


 • Любителі хильнути зайвого виявилися найбільш шанованими людьми

  Любителі хильнути зайвого виявилися найбільш шанованими людьми Наука · lesya · 23.07.2014 21:57

  Досить цікаве дослідження провели недавно канадські вчені, результати якого виявилися доволі несподіваними. Те, що вони з’ясували, змусить світ переглянути методику боротьби з алкоголізмом, переконані фахівці.


 • Airbus замінить авіакрісла велосипедними сидіннями

  Airbus замінить авіакрісла велосипедними сидіннями Нові технології · lesya · 23.07.2014 18:47

  Досить цікаву технологію недавно запатентувала компанія Airbus, що спеціалізується на бюджетних авіарейсах. Мінімальними зручностями за мінімальні гроші компанія вирішила не обмежуватися, і недавно вона придбала патент на технологію, покликану ще більше здешевити авіаперельоти.


 • У США в продаж надійшли селфі-тостери

  У США в продаж надійшли селфі-тостери Нові технології · lesya · 23.07.2014 16:30

  Популярністю так званих селфі вирішили скористатися виробники побутової техніки: вони випустили на ринок прилад, що отримав назву селфі-тостер. Тостери не просто готуватимуть смачні хрумкі грінки, а ще й випалюватимуть на шматках хліба фотографію власника чи того, хто їх готує.


 • Принц Гаррі ненавидить Twitter

  Принц Гаррі ненавидить Twitter Суспільство · lesya · 23.07.2014 14:16

  Соціальні мережі змінили наше життя, та не завжди у кращу сторону: принц Гаррі належить до числа тих, кому соціальні мережі не до душі. Недавно член королівської родини заявив, що ненавидить Twitter. При цьому така позиція виявилася особливо неочікуваною через контекст, у якому прозвучала заявка принца Гаррі: про свою ненависть хлопець заявив під час зустрічі зі школярами, в рамках якої дітей навчали просувати свої ігри в соціальних мережах з нагоди недалеких змагань Invictus Games.


 • Троє найбільш унікальних дітлахів на планеті

  Троє найбільш унікальних дітлахів на планеті Цікаві факти · lesya · 23.07.2014 13:45

  Практично всім без винятку батькам їхнє дитя видається унікальним. Нема у світі розумнішого, красивішого й талановитішого малюка, хоча для інших дитина дитиною, нічого особливого. Та є діти по-справжньому унікальні, неординарність яких визнана цілим світом.


 • Інтелект назвали перешкодою для вивчення іноземної

  Інтелект назвали перешкодою для вивчення іноземної Освіта · lesya · 22.07.2014 21:34

  Несподіваний факт недавно з’ясували американські вчені: в ході проведення одного з досліджень вони виявили, що головною перешкодою на шляху до вивчення іноземних мов може стати… інтелект. Саме тому, переконують експерти, дорослим тяжче вивчати мову, ніж дітям.

  Під час дослідження виявилося, що чим більше зусиль учасники експерименту докладали до вивчення мов, тим тяжче їм це давалося. Результати дослідження опубліковані на сторінках журналу PLoS One.

  Лінгвістами вже давно було помічено, що діти набагато легше схоплюють складну граматику та численні виключення з правил в іноземній мові (на кшталт «йду - йшов» в українській або go-went-gone в англійській мові), швидше починають використовувати їх у мовленні.


 • Джоел Цвіккі патрулює вулиці на скейтборді

  Джоел Цвіккі патрулює вулиці на скейтборді Життя · lesya · 22.07.2014 18:59

  Цікавий підхід до своєї роботи ось уже багато років поспіль демонструє Джоел Цвіккі (Joel Zwicky), фотограф і музикант, який сьогодні працює в якості патрульного поліцейського в поліцейському управлінні Грін-Бей (Green Bay Police Department), в штаті Вісконсін. На відміну від більшості офіцерів поліції, Цвіккі не їздить ні на велосипеді, ні на мотоциклі, але й рухається він набагато швидше, ніж піші поліцейські: Джоел патрулює місцеві вулиці, пересуваючись на скейтборді.


 • У США затриманий злочинець пригостив поліцейських піцою - за їхній рахунок

  У США затриманий злочинець пригостив поліцейських піцою - за їхній рахунок Кримінал · lesya · 22.07.2014 16:36

  Затриманий цими днями у США злочинець вирішив познущатися над своїми кривдниками-поліцейськими, чим суттєво погрішив своє становище. Хлопець, затриманий за крадіжку, пригостив правоохоронців піцою, за яку їм же й довелося розраховуватися!..


 • Про що розкаже ваш телефонний номер

  Про що розкаже ваш телефонний номер Цікаві факти · lesya · 22.07.2014 14:24

  Є люди, які щиро переконані, що в буквальному сенсі все, що нас оточує, несе в собі якийсь прихований зміст, якісь знаки, і в сукупності ці таємничі послання здатні впливати на наше життя, на вчинки і сприйняття дійсності. Коротше кажучи, не подобається те, як зараз живете, змініть номер телефону!!!

  Так, нумерологи переконані, що наш телефонний номер може бути причиною наших нещасть, адже кожне число несе в собі певний зміст.


Всього 10392 на 1040 сторінках