Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Школьная форма: «за» и «против»

  Школьная форма: «за» и «против» Освіта · kseniya_www · 25.07.2014 16:26

  С появлением в Украине престижных учебных заведений типа гимназий и лицеев, они, еще задолго до принятия официального закона, ввели в своих заведениях некий единый стандарт одежды. Школьная форма еще не изготавливалась отечественной легкой промышленностью, поэтому ее приходилось централизованно заказывать в ателье индпошива. Этому примеру последовали даже и некоторые обычные средние школы. Поэтому, когда законодатели предложили некий стандарт одежды для школьников, он был воспринят относительно спокойно и не вызвал бурных обсуждений общественности, как это сегодня происходит в России.


 • Вчений наївся глистів, щоб довести, що вони нешкідливі

  Вчений наївся глистів, щоб довести, що вони нешкідливі Природа · lesya · 25.07.2014 14:37

  Деякі вчені насправді одержимі тим, чим займаються. Іноді вони готові на все, щоб довести світові свою правоту.


 • Білок кальмара зв'яже комп'ютер з мозком та нервовою системою

  Білок кальмара зв'яже комп'ютер з мозком та нервовою системою Наука · lesya · 25.07.2014 12:04

  В останні роки вчені дедалі більше зусиль докладають до вивчення взаємодії та взаємовпливів людини і різного роду комп’ютерних систем. Одним із напрямів цих досліджень є спроби з’єднати людину з комп’ютером, так, щоб можна було управляти нею за допомогою програм.


 • Туристи платитимуть за паризькі готелі стільки, скільки захочуть

  Туристи платитимуть за паризькі готелі стільки, скільки захочуть Розваги · lesya · 24.07.2014 23:58

  Бажаєте зекономити на подорожах? Вирушайте в Париж – тут ви зможете заплатити за нічліг стільки, скільки повважаєте за потрібне.


 • Американець створив таблицю відмов дружини від сексу

  Американець створив таблицю відмов дружини від сексу Життя · lesya · 24.07.2014 21:53

  Як твердять експерти, секс – це один з тих важливих факторів, які не дають шлюбу розвалитися. Звісно, він не найголовніший у взаєминах, адже, як кажуть, на сексі відносин не побудуєш, але дуже важливий для гармонійного співіснування подружжя. Ось лише далеко не завжди виходить робити все так, як книжка пише: шалений ритм сучасного життя, стреси і перенавантаження на роботі часто втомлюють всіх нас настільки, що про секс уже й думати неохота. При чому стикаються з цією проблемою як чоловіки, так і жінки.


 • В Індії 85-річна жінка змусила грабіжників присідати

  В Індії 85-річна жінка змусила грабіжників присідати Події у світі · lesya · 24.07.2014 19:45

  Є люди, які в сорок років відчувають себе старими, знесиленими і нікому непотрібними, а є такі, які в сто ще ого-го! Власне, до останніх і належить одна відважна мешканка Індії, яка недавно дала несподівану відсіч грабіжникам, що серед ночі увірвалися в її дім.


 • Індійські хірурги видалили пацієнту 232 зуба

  Індійські хірурги видалили пацієнту 232 зуба Медицина · lesya · 24.07.2014 17:21

  Недавно мумбайським хірургам довелося провести унікальну і досить складну операцію – вони видалили з рота пацієнта двісті тридцять два зайвих зуба!


 • Перший автограф Елвіса Преслі продадуть з аукціону

  Перший автограф Елвіса Преслі продадуть з аукціону Музика · lesya · 24.07.2014 15:04

  Зірки і знаменитості наліво й направо роздають автографи – фанати готові віддати багато, щоб мати в своїй колекції підпис улюбленого співака чи кіноактора. При чому найбільш запеклі фанати віддають цілі маєтки. Особливо, якщо улюблена зірка вже пішла з життя – в такому випадку її автографи стають ще ціннішими. І не тільки автографи.


 • Що можна зробити зі старих дверей

  Що можна зробити зі старих дверей Цікаві факти · lesya · 24.07.2014 13:41

  Сучасна мода гласить, що в інтер’єрі нашого дому все повинне бути зважене до дрібниць. Захотіли переклеїти шпалери – міняйте меблі, замінили штори – викидайте килим, тощо. Власне, таких кардинальних дій можна уникнути, якщо експериментувати в одній колірній гамі, та все ж рано чи пізно ви зіткнетеся з необхідністю заміни міжкімнатних дверей.


 • Кумедні ляпи під час співбесід

  Кумедні ляпи під час співбесід Цікаві факти · lesya · 24.07.2014 12:57

  Сьогодні для того, щоб стати співробітником успішної компанії, отримавши престижну вакансію, необхідно пройти співбесіду. А зробити це вдається далеко не всім: деякі особи примудряються добряче відзначитися під час розмови з потенційним роботодавцем, настільки добре, що їхні ляпи запам’ятовуються на роки і подорожують по Інтернету, викликаючи веселий сміх у читачів.


Всього 10392 на 1040 сторінках