Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Сергій Єсенін вирощував коноплі - для альпінізму

  Сергій Єсенін вирощував коноплі - для альпінізму Кримінал · lesya · 25.07.2014 19:41

  Поети та письменники – натури творчі та суперечливі. Багато хто з них всерйоз захоплювався наркотиками та алкоголем, провадив доволі розпусний спосіб життя. Втім, це не заважало їм продукувати шедеври, які дозволили назавжди увійти до списку класиків світової літератури.


 • 10 найпоширеніших помилок в дизайні, які легко виправити

  10 найпоширеніших помилок в дизайні, які легко виправити Життя · lesya · 25.07.2014 17:07

  Дуже часто люди, обставляючи власне помешкання, схильні сліпо довіряти дизайнеру. Як-не-як, він професіонал, тому добре знається на тому, що робить. Втім, на практиці все далеко не так. Частенько за справу беруться не надто компетентні дизайнери, що можуть перетворити вашу оселю не на затишне гніздечко, а на захаращену комірчину. Щоб уникнути неприємностей, краще уважно стежити за процесом: як-не-як, це ваша оселя, тому й ваші особисті побажання повинні враховуватися. А ми розкажемо вам, що в роботі дизайнера повинне вас насторожити.


 • Школьная форма: «за» и «против»

  Школьная форма: «за» и «против» Освіта · kseniya_www · 25.07.2014 16:26

  С появлением в Украине престижных учебных заведений типа гимназий и лицеев, они, еще задолго до принятия официального закона, ввели в своих заведениях некий единый стандарт одежды. Школьная форма еще не изготавливалась отечественной легкой промышленностью, поэтому ее приходилось централизованно заказывать в ателье индпошива. Этому примеру последовали даже и некоторые обычные средние школы. Поэтому, когда законодатели предложили некий стандарт одежды для школьников, он был воспринят относительно спокойно и не вызвал бурных обсуждений общественности, как это сегодня происходит в России.


 • Вчений наївся глистів, щоб довести, що вони нешкідливі

  Вчений наївся глистів, щоб довести, що вони нешкідливі Природа · lesya · 25.07.2014 14:37

  Деякі вчені насправді одержимі тим, чим займаються. Іноді вони готові на все, щоб довести світові свою правоту.


 • Білок кальмара зв'яже комп'ютер з мозком та нервовою системою

  Білок кальмара зв'яже комп'ютер з мозком та нервовою системою Наука · lesya · 25.07.2014 12:04

  В останні роки вчені дедалі більше зусиль докладають до вивчення взаємодії та взаємовпливів людини і різного роду комп’ютерних систем. Одним із напрямів цих досліджень є спроби з’єднати людину з комп’ютером, так, щоб можна було управляти нею за допомогою програм.


 • Туристи платитимуть за паризькі готелі стільки, скільки захочуть

  Туристи платитимуть за паризькі готелі стільки, скільки захочуть Розваги · lesya · 24.07.2014 23:58

  Бажаєте зекономити на подорожах? Вирушайте в Париж – тут ви зможете заплатити за нічліг стільки, скільки повважаєте за потрібне.


 • Американець створив таблицю відмов дружини від сексу

  Американець створив таблицю відмов дружини від сексу Життя · lesya · 24.07.2014 21:53

  Як твердять експерти, секс – це один з тих важливих факторів, які не дають шлюбу розвалитися. Звісно, він не найголовніший у взаєминах, адже, як кажуть, на сексі відносин не побудуєш, але дуже важливий для гармонійного співіснування подружжя. Ось лише далеко не завжди виходить робити все так, як книжка пише: шалений ритм сучасного життя, стреси і перенавантаження на роботі часто втомлюють всіх нас настільки, що про секс уже й думати неохота. При чому стикаються з цією проблемою як чоловіки, так і жінки.


 • В Індії 85-річна жінка змусила грабіжників присідати

  В Індії 85-річна жінка змусила грабіжників присідати Події у світі · lesya · 24.07.2014 19:45

  Є люди, які в сорок років відчувають себе старими, знесиленими і нікому непотрібними, а є такі, які в сто ще ого-го! Власне, до останніх і належить одна відважна мешканка Індії, яка недавно дала несподівану відсіч грабіжникам, що серед ночі увірвалися в її дім.


 • Індійські хірурги видалили пацієнту 232 зуба

  Індійські хірурги видалили пацієнту 232 зуба Медицина · lesya · 24.07.2014 17:21

  Недавно мумбайським хірургам довелося провести унікальну і досить складну операцію – вони видалили з рота пацієнта двісті тридцять два зайвих зуба!


 • Перший автограф Елвіса Преслі продадуть з аукціону

  Перший автограф Елвіса Преслі продадуть з аукціону Музика · lesya · 24.07.2014 15:04

  Зірки і знаменитості наліво й направо роздають автографи – фанати готові віддати багато, щоб мати в своїй колекції підпис улюбленого співака чи кіноактора. При чому найбільш запеклі фанати віддають цілі маєтки. Особливо, якщо улюблена зірка вже пішла з життя – в такому випадку її автографи стають ще ціннішими. І не тільки автографи.


Всього 10394 на 1040 сторінках