Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Американцям показали дешевий годинник Casio, успішно видавши його за iWatch

  Американцям показали дешевий годинник Casio, успішно видавши його за iWatch Нові технології · lesya · 29.07.2014 14:47

  Досить цікавий розіграш цими днями організував американський телеведучий і шоумен Джиммі Кіммель (Jimmy Kimmel). В центрі розіграшу – нашумілий годинник від Apple, а точніше, не зовсім він. Але про це трохи нижче, а зараз кілька слів про пристрасті навколо розумного годинника, які ось уже кілька років поспіль то притишуються ненадовго, то спалахують з новою силою.


 • Вчені спіймали гігантську літаючу комаху

  Вчені спіймали гігантську літаючу комаху Природа · lesya · 28.07.2014 23:50

  Невтішна новина для тих, хто страждає інсектофобією чи боязню комах: недавно вчені-ентомологи виявили вид комах, що здатні налякати навіть людину здравомислячу, яка ніякими фобіями не страждає. Виявлений вченими вид – найбільший серед літаючих комах, що сьогодні живуть на Землі.


 • Після звернення до лікарів одружений чоловік дізнався, що він - жінка

  Після звернення до лікарів одружений чоловік дізнався, що він - жінка Медицина · lesya · 28.07.2014 21:24

  Цими днями до китайських медиків зі скаргами на біль у животі звернувся один чоловік. На перший погляд нічим непримітний чолов’яга середніх років при ретельному обстеженні ввів медиків у шок. Більше того, результати медичного обстеження неабияк вразили самого пацієнта. І мова йде не про якесь таємниче чи смертельне захворювання, зовсім ні.


 • Тіна Кароль відкрила власний Інтернет-магазин

  Тіна Кароль відкрила власний Інтернет-магазин Музика · lesya · 28.07.2014 18:41

  Ім’я відомої української співачки Тіни Кароль вже довший час не сходить з язиків: то вона потішить прихильників власної творчості новим альбомом, то вразить усіх кардинально іншим образом. Когось цікавлять подробиці особистого життя зірки… Так чи інакше, про неї говорять, а це для шоу-бізнесу значить дуже багато.


 • У Києві відкрили музей Володимира Висоцького

  У Києві відкрили музей Володимира Висоцького Культура · lesya · 28.07.2014 16:23

  Цими днями у Києві було відрито музей, присвячений легендарному радянському виконавцю Володимиру Висоцькому. Церемонія відкриття музею відбулася в річницю смерті знаменитого виконавця.


 • 10 порад, що допоможуть вам стати багатим

  10 порад, що допоможуть вам стати багатим Життя · lesya · 28.07.2014 15:35

  Спеціалісти та експерти не перестають твердити: ми – це не що інше, як наші думки. Якщо наші думки – про успіх та позитив, то і життєвий шлях встелений приємними сюрпризами і несподіванками, хорошими людьми і гарним настроєм. Та якщо ми – згусток негативу, то й у житті нас переслідуватимуть тільки нещастя та невдачі, а також люди, яких, чесно кажучи, і людьми язик не повертається назвати.


 • Як заставити людину зробити те, що ви хочете

  Як заставити людину зробити те, що ви хочете Психологія · lesya · 28.07.2014 14:49

  Якщо ми говоримо про маніпуляцію іншими, то асоціації, що зринають в нашому мозку, досить-таки негативні. Насправді ж маніпуляція далеко не завжди річ погана, особливо якщо ви ставите перед собою благородні цілі. Але часто вона таїть в собі чималу загрозу, тому дуже важливо навчитися розрізняти головні методи маніпулювання іншими: щоб і себе вберегти, й навчитися інших спонукати робити те, що вам потрібно.


 • Як правильно оформити освітлення в квартирі: 7 порад

  Як правильно оформити освітлення в квартирі: 7 порад Цікаві факти · lesya · 28.07.2014 13:53

  Ні для кого не секрет, що освітлення кімнати чи приміщення відіграє дуже важливу роль при оформленні інтер’єру. Власне, саме від освітлення багато в чому залежить те, як ми почуватимемося: чи буде нам затишно, чи захочеться працювати, чи, може, навпаки, навколишня атмосфера давитиме на нас, викликаючи відчуття важкості та депресії. Отож купуючи люстри для дому та встановлюючи компактні бра, дуже важливо дотримуватися кількох простих правил.


 • Как подобрать оборудование для склада

  Как подобрать оборудование для склада Техніка · kseniya_www · 27.07.2014 16:11

  Как выглядят самые обыкновенные склады прошлого и сегодняшнего дня: повсюду небрежные некрасивые надписи, стеллажи, где разбросан товар, и вечно пропадающий или заболевающий кладовщик, который ничего не помнит, и много других проблем и пережитков прошлого. Однако сегодня ситуация стремительно меняется: на складе существует возможность размещения удобной инфраструктуры, которая даст возможность быстро и чётко находить и размещать требуемый товар, успешно проводить инвентаризацию и делать сборки.


 • Британці склали рейтинг курортних міст, де найнебезпечніше займатися сексом

  Британці склали рейтинг курортних міст, де найнебезпечніше займатися сексом Суспільство · lesya · 25.07.2014 22:56

  Мешканці Великобританії вже давненько прославилися незвичними дослідженнями та оригінальними рейтингами. І ось цими днями вони представили ще одну новинку: рейтинг міст, у яких займатися сексом дуже вже небезпечно.


Всього 10394 на 1040 сторінках