Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Профілактика гінекологічних хвороб у жінок

  Профілактика гінекологічних хвороб у жінок Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 06.07.2016 20:52

  Кожен з нас стикається з загостренням різних захворювань. І гінекологічні захворювання в цьому не виняток. На наш погляд необхідно знати, які заходи профілактики рекомендується застосовувати для зменшення ймовірності появи гінекологічних захворювань. Переохолодження, викликане низькими температурами повітря, може викликати розвиток різних запалень жіночих статевих органів. До групи підвищеного ризику захворіти гінекологічними захворюваннями потрапляють дівчата від 15 до 27 років.


 • Як вибрати окуляри для водія авто?

  Як вибрати окуляри для водія авто? Авто-мото · Марина Левицкая · 04.07.2016 21:17

  Сліпуче сонце часом може стати справжнім випробуванням для автомобіліста. Що ж робити в даній ситуації? Тонування скла, так само як і шторки на дверях автомобіля - не вихід. Оптимальним варіантом стане вибір хороших сонцезахисних окулярів для автомобіліста, та не будь-яких, а спеціальних.


 • Якісна домашня медтехніка від "UkrMedShop" - особистий лікар для вашої сім´ї

  Якісна домашня медтехніка від "UkrMedShop" - особистий лікар для вашої сім´ї Медицина · Марина Левицкая · 04.07.2016 20:03

  Медтехніка - це різноманітні технічні засоби, що використовуються в медицині для профілактики, лікування або діагностики різних захворювань. Також медтехніка може застосовуватися для проведення різних заходів медичного характеру або приготування ліків. В епоху технічного прогресу медтехніка застосовується майже у всіх медичних установах: вона полегшує роботу лікарів і істотно підсилює швидкість одужання пацієнтів.


 • Інформацію з комп'ютера можна вкрасти за допомогою звуку вентиляторів системного блоку

  Інформацію з комп'ютера можна вкрасти за допомогою звуку вентиляторів системного блоку Нові технології · Марина Левицкая · 01.07.2016 18:00

  Фахівцями Дослідницького центру кібербезпеки університету Бен-Гуріона в Ізраїлі були розроблені три види атак, що дозволяють отримати дані з комп'ютерів, захищених так званим "повітряним бар'єром". У цих атаках використовувалися випромінювані комп'ютером електромагнітні хвилі, радіохвилі GSM-діапазону і навіть тепло, яке виділяється всередині системного блоку комп'ютера, який атакується.


 • Модні сонцезахисні окуляри в 2016 році

  Модні сонцезахисні окуляри в 2016 році Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 29.06.2016 19:24

  Сонце припікає все яскравіше і захист очей від шкідливого ультрафіолету стає необхідністю. Кожна жінка намагається поєднати в своєму гардеробі зручність і красу. Ось і з окулярами так само - при їх виборі ми обов'язково враховуємо якість лінз і ступінь захисту, але при цьому дотримуємося модних напрямів.


 • «Emma Maersk» - найбільший контейнеровоз у світі

  «Emma Maersk» - найбільший контейнеровоз у світі Авто-мото · Марина Левицкая · 29.06.2016 16:05

  На сьогодні 95 % всіх вантажів припадає на морські перевезення. Контейнеровози є відносно молодими типами судів.


 • Особливості відпочинку в Єгипті

  Особливості відпочинку в Єгипті Життя · Марина Левицкая · 29.06.2016 15:37

  Єгипет- велика країна з багатою історією. Велику частину країни займають пустелі, і лише на узбережжях і рідкісних оазисах пустеля поступається місцем сучасної цивілізації. Єгипет омивається двома морями: Середземним з півночі і Червоним морем на сході. Крім того, через всю територію держави тече річка Ніл, друга по величині в світі.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" Спорт · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії Розваги · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • Екскурсії по місту на Сігвеї: бізнес ідея

  Екскурсії по місту на Сігвеї: бізнес ідея Життя · Марина Левицкая · 27.06.2016 19:55

  Фінансова криза в світовій економіці негативно вплинула на діяльність у багатьох сферах. Особливо це відобразилося на сфері нерухомості і всьому, що пов'язане з торгівлею.


Всього 10394 на 1040 сторінках