Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • 20 тисяч співробітників Apple подали на компанію до суду через затримку зарплати

  20 тисяч співробітників Apple подали на компанію до суду через затримку зарплати Економіка · lesya · 30.07.2014 21:35

  У компанії Apple виникли проблеми з власним персоналом – двадцять тисяч співробітників корпорації вирішили в суді шукати справедливості, адже їм не подобається, як компанія ставиться до свого персоналу.


 • Американець, фотографуючи квартиру на продаж, випадково сфотографував себе голим і виклав фото в Інтернет

  Американець, фотографуючи квартиру на продаж, випадково сфотографував себе голим і виклав фото в Інтернет Цікаві факти · lesya · 30.07.2014 19:11

  Як ми знаємо, реклама – рушійна сила бізнесу, тож без неї в умовах сучасної економіки не вижити. Так, вдала реклама допоможе вам сформувати клієнтську базу, а також якнайкращим чином продемонструвати пропоновані товари чи послуги. І саме вона, ця реклама, допоможе якомога більшій кількості людей дізнатися про вас, а це, у свою чергу, суттєво підвищить ваші прибутки.


 • Різні версії Windows зіллються в одну

  Різні версії Windows зіллються в одну Нові технології · lesya · 30.07.2014 16:59

  Проблеми з вибором операційної системи для вашого ПК? Скоро їх не буде: цими днями генеральний директор Microsoft Сатья Наделла підтвердив, що вже найближчим часом компанія має намір об'єднати всі основні версії Windows в одну універсальну операційну систему. Встановлювати нову операційну систему користувачі зможуть практично на всіх найпопулярніших гаджетах: ноутбуках, комп’ютерах, смартфонах і планшетах.


 • Щоб вижити, пенсіонерові довелося цілий тиждень пити воду з унітазу

  Щоб вижити, пенсіонерові довелося цілий тиждень пити воду з унітазу Події у світі · lesya · 30.07.2014 14:39

  Можливості нашого організму до кінця незвідані, а в те, на що здатні люди у протистоянні смерті, іноді повірити важко. Але воля до життя деяких з нас по-справжньому вражає: поки одні безперестанку скаржаться на свою долю, інші виявляють неабияку стійкість навіть, здавалося б, у безвихідних ситуаціях.


 • Незвичні лоти на Ebay

  Незвичні лоти на Ebay Цікаві факти · lesya · 30.07.2014 13:14

  Сьогодні в Інтернеті можна купити все – від нижньої білизни до ядерних ракет! Часто тут навіть можна знайти товари, які в реальному житті просто так не купиш.


 • 5 найбільш рідкісних розваг для сучасного туриста

  5 найбільш рідкісних розваг для сучасного туриста Розваги · lesya · 30.07.2014 11:55

  Всі ми любимо розважатися. Але деякі люди у цьому плані стали настільки розбещеними, що звичайними розвагами у вигляді чергового походу в клуб чи виїзду на природу їх не здивуєш. Їхня душа прагне адреналіну, а мізки – нових вражень, і добре, що в світі є чимало місць, здатних задовольнити ці пориви. При чому з мінімальною шкодою для життя та здоров’я. Єдине, чому можуть зашкодити такі розваги, це вашому гаманцю, який враз зменшиться у розмірах. Але що там гроші – відчуття, подаровані деякими видами відпочинку, ні з чим не зрівняти.


 • Рожева парковка обурила китайських жінок

  Рожева парковка обурила китайських жінок Авто-мото · lesya · 29.07.2014 19:51

  Досить цікаву та суперечливу ініціативу проявили нещодавно бізнесмени китайського міста Далянь – вони вирішили відкрити парковку, призначену спеціально для жінок. Парковка розташована неподалік торгового центру, що вже доволі-таки символічно – жінки всіх країн люблять шопінг, а витримано її в традиційних для багатьох гламурних представниць прекрасної статі рожевих барвах.


 • Американцям заборонили дивитися на чукчів

  Американцям заборонили дивитися на чукчів Події у світі · lesya · 29.07.2014 17:45

  Чукчі – дивна народність, представники якої стали героями багатьох анекдотів та кумедних розповідей. Ці загартовані морозом люди, які ще сьогодні живуть у юртах зі шкур та кочують разом зі стадами оленів, викликають зацікавлення у багатьох іноземців. І насправді, як твердять очевидці, вони далеко не такі примітивні, як постають перед нами в анекдотах. Навпаки, ці люди заслуговують поваги, адже навчилися виживати в шістдесятиградусний мороз і до наших днів донесли свої традиції.


 • Венесуельці створили комп'ютерний шрифт, що відтворить почерк Уго Чавеса

  Венесуельці створили комп'ютерний шрифт, що відтворить почерк Уго Чавеса Події у світі · lesya · 29.07.2014 16:56

  Відзначаючи шістдесяту річницю з дня народження Уго Чавеса, мешканці Венесуели розробили спеціальний комп’ютерний шрифт, що відтворює почерк колишнього лідера країни. У такий спосіб венесуельці вирішили продемонструвати, що не забувають свого нехай і померлого президента.


 • Щоб оплатити навчання, студент виставив на продаж лист від Барака Обами

  Щоб оплатити навчання, студент виставив на продаж лист від Барака Обами Освіта · lesya · 29.07.2014 15:36

  На що тільки не піде людина, щоб досягти своєї мети. Головне, щоб ціль була поставлена правильно, а решта – дрібниці, адже для людини, як кажуть, нема нічого неможливого.


Всього 10394 на 1040 сторінках