Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Смартфон Nokia Lumia 930 зарядили за допомогою картоплі та яблук

  Смартфон Nokia Lumia 930 зарядили за допомогою картоплі та яблук Мобільний зв’язок · lesya · 05.08.2014 15:30

  Останнім часом виробники мобільних телефонів (планшетів та ноутбуків також) все частіше експериментують з зарядними пристроями. Справді, традиційні зарядки потребують електрики, а далеко не всюди вона є. Наприклад, виїжджаючи на природу, ми фактично стаємо відірваними від світу.


 • В космос відправлятимуть людей, роздрукованих на 3D-принтері

  В космос відправлятимуть людей, роздрукованих на 3D-принтері Наука · lesya · 05.08.2014 13:36

  Технології друку сьогодні перебувають на вершині свого розвитку. Якщо кілька століть тому винахід звичайної друкарської машинки став переворотом, то сьогодні мало не з кожним днем з’являються новинки, що дозволяють відтворювати наші ідеї в найнеймовірніших виявах.


 • Фізика і мистецтво: оригінальна інсталяція Етьєна Рея

  Фізика і мистецтво: оригінальна інсталяція Етьєна Рея Наука · lesya · 05.08.2014 12:41

  При слові «дифракція» у багатьох людей може виникнути алергія. Чому? Та тому, що фізика, яку ми вивчали в школі, багатьом надокучила гірше гіркої редьки.


 • 6 способів прикрасити інтер'єр без затрат

  6 способів прикрасити інтер'єр без затрат Життя · lesya · 04.08.2014 17:04

  Як відомо, загальна картина інтер’єру в кімнаті безпосередньо залежить від безлічі дрібничок. А іноді так хочеться якось оновити й урізноманітнити навколишню атмосферу, ось лише фінансів на купівлю всіляких там дизайнерських штучок далеко не завжди вистачає. Та не страшно: прикрасити інтер’єр кімнати можна за допомогою всілякого мотлоху і непотребу.


 • Альберт Талтон і його фальшивомонетна типографія

  Альберт Талтон і його фальшивомонетна типографія Цікаві факти · lesya · 04.08.2014 16:12

  Мабуть, людство навчилося виготовляти фальшиві гроші ще тоді, коли вони тільки з’явилися. Але до сьогодні вправні фальшивомонетники продовжують дивувати нас силою своєї фантазії, майстерністю та ще багатьма іншими речами.


 • Як обманюють туристів за кордоном

  Як обманюють туристів за кордоном Цікаві факти · lesya · 04.08.2014 14:29

  Коли ви подорожуєте за кордон, то повинні розуміти, що вам знадобиться підвищена увага: на кожному кроці на вас чатує небезпека. Так-так, для місцевих жителів ви – мішок з грошима, і вони не пропустять можливості, щоб скористатися вашою некомпетентністю, незнанням мови та місцевості. А є й більш нахабні особи, які вдаються до відвертого грабежу. Отож роззявляти рота не варто, якщо ви не хочете залишитися без документів, грошей та засобів для існування. Ми розкажемо вам, чого слід остерігатися в тій чи іншій країні.


 • Найбільш шокуючі тендерні пропозиції

  Найбільш шокуючі тендерні пропозиції Суспільство · lesya · 04.08.2014 14:26

  Тендерні торги – широкий простір для здійснення вигідних покупок, як і, зрештою, для здійснення махінацій з державними коштами. Так-так, дуже часто оголошення про тендери передбачають саме державне фінансування, отож корупціонери не залишають вигідні торги поза своєю увагою. А для окозамилювання вони вдаються до вельми цікавих нюансів.


 • 7 поширених стереотипів у вихованні дітей

  7 поширених стереотипів у вихованні дітей Життя · lesya · 04.08.2014 12:52

  Далеко не всі батьки знають, як виховувати своїх дітей. Вони покладаються на інтуїцію, яка частенько їх підводить. В результаті з милих колись дитинчат виростають нахабні й вередливі люди, зовсім не підготовані до життя та украй зіпсовані батьківською опікою.


 • Кілька порад по вибору консилера

  Кілька порад по вибору консилера Краса і здоров'я · lesya · 04.08.2014 11:56

  Несприятлива екологія, цигарка-друга, випалена під каву, стреси та недосипання – все це украй негативно позначається на нашій шкірі. І якщо чоловіки з таким станом речей більш-менш спокійно миряться, то жінок ця не зовсім приємна ситуація явно не влаштовує. І вони вдаються до маленьких хитрощів, які дозволяють виглядати неперевершено.


 • Німецький парламент перейде на друкарські машинки

  Німецький парламент перейде на друкарські машинки Політика · lesya · 30.07.2014 23:53

  Всі, хто пророкує загибель друкарським машинкам, які ще півстоліття тому були просто незамінними штуками, а сьогодні стали непотребом, оскільки їм на зміну прийшли комп’ютери, - глибоко помиляються: в друкарських машинок, схоже, появився шанс на друге життя. І шанс неабиякий: їх планують застосовувати не будь-де, а в самому німецькому парламенті!


Всього 10394 на 1040 сторінках