Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Американцям заборонили дивитися на чукчів

  Американцям заборонили дивитися на чукчів Події у світі · lesya · 29.07.2014 17:45

  Чукчі – дивна народність, представники якої стали героями багатьох анекдотів та кумедних розповідей. Ці загартовані морозом люди, які ще сьогодні живуть у юртах зі шкур та кочують разом зі стадами оленів, викликають зацікавлення у багатьох іноземців. І насправді, як твердять очевидці, вони далеко не такі примітивні, як постають перед нами в анекдотах. Навпаки, ці люди заслуговують поваги, адже навчилися виживати в шістдесятиградусний мороз і до наших днів донесли свої традиції.


 • Венесуельці створили комп'ютерний шрифт, що відтворить почерк Уго Чавеса

  Венесуельці створили комп'ютерний шрифт, що відтворить почерк Уго Чавеса Події у світі · lesya · 29.07.2014 16:56

  Відзначаючи шістдесяту річницю з дня народження Уго Чавеса, мешканці Венесуели розробили спеціальний комп’ютерний шрифт, що відтворює почерк колишнього лідера країни. У такий спосіб венесуельці вирішили продемонструвати, що не забувають свого нехай і померлого президента.


 • Щоб оплатити навчання, студент виставив на продаж лист від Барака Обами

  Щоб оплатити навчання, студент виставив на продаж лист від Барака Обами Освіта · lesya · 29.07.2014 15:36

  На що тільки не піде людина, щоб досягти своєї мети. Головне, щоб ціль була поставлена правильно, а решта – дрібниці, адже для людини, як кажуть, нема нічого неможливого.


 • Американцям показали дешевий годинник Casio, успішно видавши його за iWatch

  Американцям показали дешевий годинник Casio, успішно видавши його за iWatch Нові технології · lesya · 29.07.2014 14:47

  Досить цікавий розіграш цими днями організував американський телеведучий і шоумен Джиммі Кіммель (Jimmy Kimmel). В центрі розіграшу – нашумілий годинник від Apple, а точніше, не зовсім він. Але про це трохи нижче, а зараз кілька слів про пристрасті навколо розумного годинника, які ось уже кілька років поспіль то притишуються ненадовго, то спалахують з новою силою.


 • Вчені спіймали гігантську літаючу комаху

  Вчені спіймали гігантську літаючу комаху Природа · lesya · 28.07.2014 23:50

  Невтішна новина для тих, хто страждає інсектофобією чи боязню комах: недавно вчені-ентомологи виявили вид комах, що здатні налякати навіть людину здравомислячу, яка ніякими фобіями не страждає. Виявлений вченими вид – найбільший серед літаючих комах, що сьогодні живуть на Землі.


 • Після звернення до лікарів одружений чоловік дізнався, що він - жінка

  Після звернення до лікарів одружений чоловік дізнався, що він - жінка Медицина · lesya · 28.07.2014 21:24

  Цими днями до китайських медиків зі скаргами на біль у животі звернувся один чоловік. На перший погляд нічим непримітний чолов’яга середніх років при ретельному обстеженні ввів медиків у шок. Більше того, результати медичного обстеження неабияк вразили самого пацієнта. І мова йде не про якесь таємниче чи смертельне захворювання, зовсім ні.


 • Тіна Кароль відкрила власний Інтернет-магазин

  Тіна Кароль відкрила власний Інтернет-магазин Музика · lesya · 28.07.2014 18:41

  Ім’я відомої української співачки Тіни Кароль вже довший час не сходить з язиків: то вона потішить прихильників власної творчості новим альбомом, то вразить усіх кардинально іншим образом. Когось цікавлять подробиці особистого життя зірки… Так чи інакше, про неї говорять, а це для шоу-бізнесу значить дуже багато.


 • У Києві відкрили музей Володимира Висоцького

  У Києві відкрили музей Володимира Висоцького Культура · lesya · 28.07.2014 16:23

  Цими днями у Києві було відрито музей, присвячений легендарному радянському виконавцю Володимиру Висоцькому. Церемонія відкриття музею відбулася в річницю смерті знаменитого виконавця.


 • 10 порад, що допоможуть вам стати багатим

  10 порад, що допоможуть вам стати багатим Життя · lesya · 28.07.2014 15:35

  Спеціалісти та експерти не перестають твердити: ми – це не що інше, як наші думки. Якщо наші думки – про успіх та позитив, то і життєвий шлях встелений приємними сюрпризами і несподіванками, хорошими людьми і гарним настроєм. Та якщо ми – згусток негативу, то й у житті нас переслідуватимуть тільки нещастя та невдачі, а також люди, яких, чесно кажучи, і людьми язик не повертається назвати.


 • Як заставити людину зробити те, що ви хочете

  Як заставити людину зробити те, що ви хочете Психологія · lesya · 28.07.2014 14:49

  Якщо ми говоримо про маніпуляцію іншими, то асоціації, що зринають в нашому мозку, досить-таки негативні. Насправді ж маніпуляція далеко не завжди річ погана, особливо якщо ви ставите перед собою благородні цілі. Але часто вона таїть в собі чималу загрозу, тому дуже важливо навчитися розрізняти головні методи маніпулювання іншими: щоб і себе вберегти, й навчитися інших спонукати робити те, що вам потрібно.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках