Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Apple запустила власний блог про Swift

  Apple запустила власний блог про Swift Нові технології · lesya · 14.08.2014 08:44

  Недавно знаменитий виробник комп’ютерних новинок компанія Apple представила світові своє чергове технологічне рішення – власну мову програмування Swift. Її було анонсовано в рамках конференції, що проходила кількома днями раніше.


 • У Сіетлі створять велосипед, що зможе замінити автомобіль

  У Сіетлі створять велосипед, що зможе замінити автомобіль Авто-мото · lesya · 13.08.2014 22:59

  Те, що автомобілі зробили наше життя зручним і комфортним, ні в кого сумніву не викличе. Але разом з тим наші чотириколісні друзі несуть неймовірну загрозу екології, що спонукає людей, стурбованих майбутнім нашої планети, вибирати альтернативні транспортні засоби, які б не забруднювали атмосферу та не вимагали додаткових витрат. Одним з таких засобів є велосипед – в Європі та розвинених країнах світу велосипеди є досить популярним видом транспорту.


 • Приказки, що міняють зміст після повного прочитання

  Приказки, що міняють зміст після повного прочитання Цікаві факти · lesya · 13.08.2014 20:57

  Щодня в нашій мові ми використовуємо прислів’я та приказки, можливо, самі того не помічаючи. Ці стійкі фразеологічні сполучення додають нашій мові емоційності, дозволяють повніше виразити власну думку.


 • За можливість пообідати з Джуліаном Ассанжем доведеться заплатити 50 000 доларів

  За можливість пообідати з Джуліаном Ассанжем доведеться заплатити 50 000 доларів Суспільство · lesya · 13.08.2014 18:57

  За хоча б хвилину спілкування зі своїм кумиром люди готові платити шалені гроші. Вони віддають тисячі доларів, щоб хоч трохи наблизитися до улюбленої зірки. А останні часто користають таким-ось непереможним бажанням своїх шанувальників з ними ж зустрітися. Вони влаштовують обіди та зустрічі, обдираючи навіжених фанів, а виручені кошти віддають… на благодійність.


 • Американський журналіст без проблем перетнув кордон в масці Усами бен Ладена

  Американський журналіст без проблем перетнув кордон в масці Усами бен Ладена Кримінал · lesya · 13.08.2014 16:54

  Журналісти – постаті вельми неоднозначні. Заради цікавого матеріалу вони готові з головою зануритися в ризиковані авантюри. Не один журналіст втратив життя через те, що зайшов у своїх розслідуваннях надто далеко, але робота вже у них така – пхати носа не у свої справи. І ось недавно один американський журналіст провів досить цікавий експеримент, яким вирішив довести, що прикордонники США працюють не надто ретельно і відповідально.


 • В офісі японської фірми влаштували пляж

  В офісі японської фірми влаштували пляж Розваги · lesya · 13.08.2014 14:36

  Вже давно відомо, що від того, в якій атмосфері ми перебуваємо, залежить наше самопочуття, працездатність, настрій і ще багато різних речей. З цієї, власне, причини керівники великих компаній не шкодують грошей на облаштування офісів та забезпечення комфортних умов праці для власних співробітників – вони ж бо розуміють, що витрати повернуться сторицею, адже підвищиться продуктивність праці.


 • Партію китайських смартфонів Xiaomi Mi4 розкупили за 37 секунд

  Партію китайських смартфонів Xiaomi Mi4 розкупили за 37 секунд Мобільний зв’язок · lesya · 13.08.2014 01:06

  Останнім часом стереотип стосовно низької якості китайських товарів руйнується: попри те, що країна все ще засмічує світ дешевими підробками, потужні китайські виробники пропонують споживачам досить якісні технологічні рішення. Недавно для прикладу, було представлено флагманський смартфон Xiaomi Mi4, і, за окремими даними, він побив всі рекорди продажів: за словами офіційних представників компанії-виробника, всю партію смартфонів вдалося продати в перший же день після того, які він побачив світ. Більше того, Xiaomi Mi4 розкупили за тридцять сім секунд!!! Такій популярності може позаздрити навіть Apple.


 • Американська армія звернулася за допомогою до Голлівуду

  Американська армія звернулася за допомогою до Голлівуду Нові технології · lesya · 11.08.2014 23:59

  Сьогодні розробники та вчені активно працюють над створенням новинок у сфері воєнних технологій. Нові види зброї, здатної влучати в ціль з величезних відстаней, суперміцні броніжилети, спрямовані на захист військових від усіх видів зброї, розробленої ворогами – словом, воєнна сфера активно використовує найновіші досягнення сучасної науки. Але, як твердять експерти, не лише здобутки наукового світу беруть до уваги при розробці сучасного озброєння – наприклад, спеціальний відділ командування збройних сил США взяв до уваги фантазії голлівудських кінорежисерів.


 • Москва увійшла до трійки лідерів рейтингу найбільш недоброзичливих міст планети

  Москва увійшла до трійки лідерів рейтингу найбільш недоброзичливих міст планети Суспільство · lesya · 11.08.2014 21:57

  Москвичі здавна славляться своєю зарозумілістю та снобізмом, і вже весь світ встиг оцінити ці їхні якості: недавно столиця Росії Москва потрапила до трійки лідерів рейтингу найбільш недоброзичливих міст планети.


 • Щоб отримати хорошу роботу, жінці потрібно стати чоловіком

  Щоб отримати хорошу роботу, жінці потрібно стати чоловіком Психологія · lesya · 11.08.2014 19:17

  Сьогодні жінки з усього світу борються за рівноправ’я – їм понад усе хочеться, щоб суспільство рахувалося з ними точно так, як рахується з чоловіками. Та все ж поділ на статі закладений самою природою, і він таїть в собі дуже глибокий підтекст, який не так-то легко переписати чи зруйнувати. В результаті в наших мізках від народження закладені певні стереотипи, які є скоріше рефлекторними, аніж набутими, і скільки б ми не намагалися диктувати нашій свідомості те, що нам потрібно, все марно: вона сама знає, що їй робити.


Всього 10392 на 1040 сторінках