Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Колишній співробітник Apple Store Сам Сунг заробив на своєму минулому більше $ 2,5 тис

  Колишній співробітник Apple Store Сам Сунг заробив на своєму минулому більше $ 2,5 тис Нові технології · lesya · 18.08.2014 13:59

  Ось уже протягом багатьох років компанія Apple конкурує з виробником техніки SAMSUNG. І, напевне,дуже неохоче свого часу приймали на роботу в Apple Store одного канадця з унікальним іменем - Сам Сунг (Sam Sung). Співробітником одного з найпотужніших виробників мобільних технологій Сам був кілька років тому, а зараз він трудиться на благо іншої компанії. Але недавно канадець вирішив скористатися зі свого «яблучного» періоду в біографії – ще б пак, мати ім’я, співзвучне з назвою бренду, що може вважатися «заклятим другом» колишнього роботодавця і з цього не скористатися – ні, у нашому суспільстві це неможливо.

  А все почалося зі звичайної фотографії. Сам Сунг сфотографував свою колишню візитку, яка засвідчувала, що свого часу він був співробітником Apple. Фото швидко розійшлося в Мережі – не гірше медіавірусу, після чого в Sam Sung’а з’явилася цікава ідея: він розшукав ще одну візитку і вирішив виставити її на аукціон разом з іншими предметами, які залишилися з часів роботи в Apple Store. Таким чином, лот, крім візитки, включає в себе ще й футболку та бейджик.


 • Вчені створили тату-батарейку, яка дозволить заряджати гаджети потом

  Вчені створили тату-батарейку, яка дозволить заряджати гаджети потом Нові технології · lesya · 17.08.2014 13:49

  Вченим не дає спокою той факт, що енергія, яку ми виробляємо в процесі нашої життєдіяльності, витрачається даремно. І це в той час, коли весь світ зайнятий пошуком альтернативних джерел енергії!


 • Глава Скотланд-Ярду спіймав грабіжників під час інтерв'ю з журналістами

  Глава Скотланд-Ярду спіймав грабіжників під час інтерв'ю з журналістами Кримінал · lesya · 16.08.2014 19:27

  Продемонструвати, яким має бути справжній чоловік, цими днями вдалося літньому главі Скотланд-Ярду – прямо під час інтерв’ю з журналістами відважний поліцейський спіймав грабіжника.


 • Заради мистецтва китайська художниця 36 днів спатиме на ліжку з колючого дроту

  Заради мистецтва китайська художниця 36 днів спатиме на ліжку з колючого дроту Культура · lesya · 16.08.2014 12:52

  На що тільки не підуть люди заради мистецтва. Навіть якщо доведеться терпіти біль і страждання, вправні і віддані своїй справі митці не зупиняться, адже, як і краса, високе теж потребує жертв.


 • У французького спортсмена відібрали золоту медаль за оголений торс

  У французького спортсмена відібрали золоту медаль за оголений торс Суспільство · lesya · 15.08.2014 18:15

  Всі ми - люди різні. Одні вміють приховувати свої емоції, затаюючи всередині і лють, і радість, інші ж, як суха солома, спалахують і горять в полум’ї власних відчуттів. Власне, для свого ж блага краще було б народитися серед перших, адже в нашому світі неконтрольований вияв своїх емоцій може добряче нам нашкодити. Особливо, якщо мова йде про знаменитостей.

  Так, знаменитостям виражати свої істинні почуття категорично протипоказано: з-за кожного кута на них чатують папараці, готові сфотографувати ледь помітну посмішку чи випадкову сльозу і перетворити це на сенсацію. А, як відомо, журналюги-пронири не одному зіпсували життя, і то в прямому сенсі цього слова. Згадаймо хоча б Принцесу Діану, яка згинула в автомобільній катастрофі, втікаючи від репортерів.

  Однак у випадку з французьким атлетом все обійшлося без журналістів – точніше, не вони стали причиною його неприємностей. А неприємності неабиякі – француз через власні емоції позбувся золотої медалі.


 • Американцю поставили діагноз "хронічний гомосексуалізм". Тепер він подає до суду

  Американцю поставили діагноз "хронічний гомосексуалізм". Тепер він подає до суду Медицина · lesya · 15.08.2014 16:29

  Некомпетентність окремих медиків по-справжньому вражає: деякі «світила» медицини не вміють відрізнити ангіну від бронхіту, не говорячи вже про набагато серйозніші захворювання. Часто невірний діагноз може призвести до смерті пацієнта, і то навіть від захворювання, яке в наш час лікується без зайвих зусиль.


 • Розшукавши матір, жінка дізналася, що живе в цивільному шлюбі з рідним братом

  Розшукавши матір, жінка дізналася, що живе в цивільному шлюбі з рідним братом Життя · lesya · 14.08.2014 23:38

  Злий жарт доля зіграла з однією мешканкою Бразилії – несподівано для себе жінка дізналася, що є дружиною свого рідного брата. Сюжет, якому позаздрять творці бразильських серіалів та мильних опер!


 • Опубліковано мемуари господині головного паризького борделю

  Опубліковано мемуари господині головного паризького борделю Суспільство · lesya · 14.08.2014 20:16

  Недавно у Франції вийшла публікація, яка одразу привернула увагу як читачів, так літературної громадськості в цілому. Причин тому кілька: по-перше, сама тема публікації, а по-друге, той факт, що її автор, журналіст і письменник Вільям Стедьєм три десятиліття чекав моменту, щоб опублікувати записані ним свого часу спогади Мадам Клод - господині найдорожчого паризького борделю. Якщо б ці мемуари побачили світ раніше, коли ще деякі герої книги були живі, і Мадам, і журналісту прийшлося б нелегко.


 • Спектакль з Камбербетчем обійшов за популярністю концерти Бейонсе і Jay-Z

  Спектакль з Камбербетчем обійшов за популярністю концерти Бейонсе і Jay-Z Культура · lesya · 14.08.2014 17:56

  Життя акторів сповнене пригод і несподіванок: одна вдала роль, і ти вже прокинувся знаменитим. Так, акторська професія, як ніяка інша, сповнена ризиків і несподіваних можливостей: одні все життя задовольняються другорядними ролями, а інші, блискуче виконавши роль в якомусь блокбастері, роблять собі ім’я на все життя.


 • Вирушивши в тижневий круїз, британське подружжя повернулося додому через 16 років

  Вирушивши в тижневий круїз, британське подружжя повернулося додому через 16 років Розваги · lesya · 14.08.2014 15:40

  Напевне, всі ми в глибині душі любимо подорожувати. Але з британським подружжям, про яке піде мова нижче, мало хто зможе зрівнятися: двоє мешканців Великобританії, що вирушили в тижневий круїз на власному човні, повернулися додому лише через шістнадцять років!


Всього 10394 на 1040 сторінках