Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Китаєць показав, як готувати суп у пральній машині

  Китаєць показав, як готувати суп у пральній машині Події у світі · lesya · 05.08.2014 21:58

  Недавно один винахідливий китаєць продемонстрував цікавий спосіб приготування їжі. Замість звичайного кухонного приладдя у вигляді плити і каструлі, він зварив суп… у пральній машині. На приготування цього кулінарного шедевру пішло трохи менше години. І, як переконує сам кулінар, страва вийшла пречудовою, набагато кращою, ніж при використанні традиційного способу варіння їжі.


 • У французькій лікарні відкриють бар для невиліковно хворих пацієнтів

  У французькій лікарні відкриють бар для невиліковно хворих пацієнтів Медицина · lesya · 05.08.2014 19:56

  В одній з французьких лікарень вирішили піти назустріч невиліковно хворим пацієнтам. Щоб хоч якось полегшити їхнє згасаюче життя та розрадити сіре існування, керівництво закладу вирішило відкрити на території лікарні винний бар, куди зможуть ходити невиліковно хворі пацієнти та їхні родичі. Дивна лікарня розташовується на півдні центральної частини Франції.


 • Постояльці готелів Hilton зможуть відкривати номер за допомогою смартфона

  Постояльці готелів Hilton зможуть відкривати номер за допомогою смартфона Нові технології · lesya · 05.08.2014 17:41

  Комп’ютерні та цифрові технології поступово впроваджуються в усі сфери нашого життя, тож кількість користувачів смартфонів невпинно росте: погодьтеся, за таких обставин просто гріх не купити собі просунутий мобільний пристрій і не користуватися всіма перевагами, які відкривають нам спеціально створені додатки для смартфонів.


 • Смартфон Nokia Lumia 930 зарядили за допомогою картоплі та яблук

  Смартфон Nokia Lumia 930 зарядили за допомогою картоплі та яблук Мобільний зв’язок · lesya · 05.08.2014 15:30

  Останнім часом виробники мобільних телефонів (планшетів та ноутбуків також) все частіше експериментують з зарядними пристроями. Справді, традиційні зарядки потребують електрики, а далеко не всюди вона є. Наприклад, виїжджаючи на природу, ми фактично стаємо відірваними від світу.


 • В космос відправлятимуть людей, роздрукованих на 3D-принтері

  В космос відправлятимуть людей, роздрукованих на 3D-принтері Наука · lesya · 05.08.2014 13:36

  Технології друку сьогодні перебувають на вершині свого розвитку. Якщо кілька століть тому винахід звичайної друкарської машинки став переворотом, то сьогодні мало не з кожним днем з’являються новинки, що дозволяють відтворювати наші ідеї в найнеймовірніших виявах.


 • Фізика і мистецтво: оригінальна інсталяція Етьєна Рея

  Фізика і мистецтво: оригінальна інсталяція Етьєна Рея Наука · lesya · 05.08.2014 12:41

  При слові «дифракція» у багатьох людей може виникнути алергія. Чому? Та тому, що фізика, яку ми вивчали в школі, багатьом надокучила гірше гіркої редьки.


 • 6 способів прикрасити інтер'єр без затрат

  6 способів прикрасити інтер'єр без затрат Життя · lesya · 04.08.2014 17:04

  Як відомо, загальна картина інтер’єру в кімнаті безпосередньо залежить від безлічі дрібничок. А іноді так хочеться якось оновити й урізноманітнити навколишню атмосферу, ось лише фінансів на купівлю всіляких там дизайнерських штучок далеко не завжди вистачає. Та не страшно: прикрасити інтер’єр кімнати можна за допомогою всілякого мотлоху і непотребу.


 • Альберт Талтон і його фальшивомонетна типографія

  Альберт Талтон і його фальшивомонетна типографія Цікаві факти · lesya · 04.08.2014 16:12

  Мабуть, людство навчилося виготовляти фальшиві гроші ще тоді, коли вони тільки з’явилися. Але до сьогодні вправні фальшивомонетники продовжують дивувати нас силою своєї фантазії, майстерністю та ще багатьма іншими речами.


 • Як обманюють туристів за кордоном

  Як обманюють туристів за кордоном Цікаві факти · lesya · 04.08.2014 14:29

  Коли ви подорожуєте за кордон, то повинні розуміти, що вам знадобиться підвищена увага: на кожному кроці на вас чатує небезпека. Так-так, для місцевих жителів ви – мішок з грошима, і вони не пропустять можливості, щоб скористатися вашою некомпетентністю, незнанням мови та місцевості. А є й більш нахабні особи, які вдаються до відвертого грабежу. Отож роззявляти рота не варто, якщо ви не хочете залишитися без документів, грошей та засобів для існування. Ми розкажемо вам, чого слід остерігатися в тій чи іншій країні.


 • Найбільш шокуючі тендерні пропозиції

  Найбільш шокуючі тендерні пропозиції Суспільство · lesya · 04.08.2014 14:26

  Тендерні торги – широкий простір для здійснення вигідних покупок, як і, зрештою, для здійснення махінацій з державними коштами. Так-так, дуже часто оголошення про тендери передбачають саме державне фінансування, отож корупціонери не залишають вигідні торги поза своєю увагою. А для окозамилювання вони вдаються до вельми цікавих нюансів.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках