Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Американець в якості компенсації отримав 18 відер монет

  Американець в якості компенсації отримав 18 відер монет Події у світі · lesya · 22.08.2014 20:35

  Страхові компанії сьогодні перебувають явно не в найкращій ситуації: якщо якихось кілька десятиліть тому вони ще могли обманювати людей, то сьогодні це вдається робити все важче, і в перелік страхових випадків доводиться вносити все нові нюанси, що явно не приносять прибутку страховикам.


 • В кишені взятого напрокат смокінгу Сергій Шнуров виявив записку від Девіда Духовни

  В кишені взятого напрокат смокінгу Сергій Шнуров виявив записку від Девіда Духовни Музика · lesya · 22.08.2014 18:02

  Скандальний і епатажний російський музикант Сергій Шнуров недавно зробив досить цікаву знахідку: в кишені взятого на прокат смокінгу він виявив записку знаменитого голлівудського актора Девіда Духовни. Ось такий-ось цікавий збіг обставин.


 • Герцогиня Кейт посварилася з королевою

  Герцогиня Кейт посварилася з королевою Події у світі · lesya · 22.08.2014 15:56

  Знаменита в цілому світі герцогиня Кембриджська, дружина британського принца Вільяма Кейт Міддлтон, як і всі ми, прості смертні, в житті стикається з банальними і повсякденними проблемами. Недавно вона знову не догодила британській королеві і своїй свекрусі Єлизаветі ІІ.


 • Експрес-доставка тампонів чи виробництво кам'яного паперу: найоригінальніші бізнес-ідеї з Інтернету

  Експрес-доставка тампонів чи виробництво кам'яного паперу: найоригінальніші бізнес-ідеї з Інтернету Життя · lesya · 22.08.2014 14:56

  Бажаючи заробити трохи грошей, люди втілюють в життя найсміливіші ідеї. Хтось терпить крах, а хтось відкриває щось цілком нове, заробляючи мільйони.


 • 7 днів сміття: оригінальний проект американського фотографа

  7 днів сміття: оригінальний проект американського фотографа Екологія · lesya · 22.08.2014 13:51

  З кожним днем людство закидає матінку-землю тоннами сміття. В процес життєдіяльності ми продукуємо стільки непотребу, що й страшно стає, коли задуматися. Але ми цього не робимо, продовжуючи скуповувати продукти в бляшаних банках та пластикових упаковках.


 • 5 важливих моментів при підготовці до школи

  5 важливих моментів при підготовці до школи Освіта · lesya · 22.08.2014 12:48

  На носі вересень, і для багатьох батьків настають тяжкі місяці пекельних мук – їхня малеча йде до школи. Окрім фінансів, молоді батьки стикаються з низкою інших проблем: малюкові тяжко прокидатися вранці, в школу він йде неохоче, та й за уроки не дуже береться. В результат всі труднощі лягають на плечі тата й мами, і до звичних повсякденних справ додаються нерви, сльози та… домашні завдання. І після теплого й розслабленого літа осінні місяці видаються дійсно пекельними.


 • Американка створила додаток для мобільного, щоб змусити сина брати слухавку

  Американка створила додаток для мобільного, щоб змусити сина брати слухавку Мобільний зв’язок · lesya · 20.08.2014 18:21

  Досить цікавий додаток для смартфонів недавно створила одна американка: втомившись від того, що її син не бере трубки, коли вона до нього телефонує, жінка створила програму, яка змусить її сина відповісти на телефонний дзвінок.


 • Джет Лі та Арнольд Шварценеггер зіграли геїв

  Джет Лі та Арнольд Шварценеггер зіграли геїв Кіно · lesya · 20.08.2014 15:42

  Знамениті голлівудські актори подалися в пропаганду гомосексуалізму – герої багатьох бойовиків, виконавціголовних ролей в голлівудських бойовиках Джет Лі та Арнольд Шварценеггер в новому фільмі зіграли пару геїв. Гея Арнольда можна буде побачити в картині «Нестримні 3».


 • Найкоротший іспит, що тривав усього 7 секунд

  Найкоротший іспит, що тривав усього 7 секунд Освіта · lesya · 20.08.2014 14:58

  Як ви гадаєте, скільки триває найкоротший іспит? Виявляється, не більше семи секунд! Саме за цей короткий період часу можна успішно «завалити» екзамен в дорожній інспекції. Чудеса блискавичності в минулому році продемонструвала одна кореянка – дівчина примудрилася всього за сім секунд перевернути автомобіль, довівши цим самим, що чоловіки не дарма бояться жінок за кермом.


 • Рейтинг найбільш безглуздих наукових відкриттів

  Рейтинг найбільш безглуздих наукових відкриттів Наука · lesya · 20.08.2014 13:15

  Є чимало людей, готових віддати науці все своє життя. Вони відмовляються від сімей та від життєвих благ, стають навіть трохи одержимими своєю ідеєю. Якщо б цих людей не було, ми б не мали ні літаків, ні автомобілів, а людство так само, як і тисячі років тому, гинуло б від елементарних захворювань. Та все ж далеко не всі науковці працюють над дійсно важливими відкриттями – є відверті наукові шарлатани, що не соромляться витрачати державні чи спонсорські кошти на дуже вже сумнівні відкриття. І ось представники однієї організації в США вирішили скласти рейтинг найбільш безглуздих наукових відкриттів.


Всього 10394 на 1040 сторінках