Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • В офісі японської фірми влаштували пляж

  В офісі японської фірми влаштували пляж Розваги · lesya · 13.08.2014 14:36

  Вже давно відомо, що від того, в якій атмосфері ми перебуваємо, залежить наше самопочуття, працездатність, настрій і ще багато різних речей. З цієї, власне, причини керівники великих компаній не шкодують грошей на облаштування офісів та забезпечення комфортних умов праці для власних співробітників – вони ж бо розуміють, що витрати повернуться сторицею, адже підвищиться продуктивність праці.


 • Партію китайських смартфонів Xiaomi Mi4 розкупили за 37 секунд

  Партію китайських смартфонів Xiaomi Mi4 розкупили за 37 секунд Мобільний зв’язок · lesya · 13.08.2014 01:06

  Останнім часом стереотип стосовно низької якості китайських товарів руйнується: попри те, що країна все ще засмічує світ дешевими підробками, потужні китайські виробники пропонують споживачам досить якісні технологічні рішення. Недавно для прикладу, було представлено флагманський смартфон Xiaomi Mi4, і, за окремими даними, він побив всі рекорди продажів: за словами офіційних представників компанії-виробника, всю партію смартфонів вдалося продати в перший же день після того, які він побачив світ. Більше того, Xiaomi Mi4 розкупили за тридцять сім секунд!!! Такій популярності може позаздрити навіть Apple.


 • Американська армія звернулася за допомогою до Голлівуду

  Американська армія звернулася за допомогою до Голлівуду Нові технології · lesya · 11.08.2014 23:59

  Сьогодні розробники та вчені активно працюють над створенням новинок у сфері воєнних технологій. Нові види зброї, здатної влучати в ціль з величезних відстаней, суперміцні броніжилети, спрямовані на захист військових від усіх видів зброї, розробленої ворогами – словом, воєнна сфера активно використовує найновіші досягнення сучасної науки. Але, як твердять експерти, не лише здобутки наукового світу беруть до уваги при розробці сучасного озброєння – наприклад, спеціальний відділ командування збройних сил США взяв до уваги фантазії голлівудських кінорежисерів.


 • Москва увійшла до трійки лідерів рейтингу найбільш недоброзичливих міст планети

  Москва увійшла до трійки лідерів рейтингу найбільш недоброзичливих міст планети Суспільство · lesya · 11.08.2014 21:57

  Москвичі здавна славляться своєю зарозумілістю та снобізмом, і вже весь світ встиг оцінити ці їхні якості: недавно столиця Росії Москва потрапила до трійки лідерів рейтингу найбільш недоброзичливих міст планети.


 • Щоб отримати хорошу роботу, жінці потрібно стати чоловіком

  Щоб отримати хорошу роботу, жінці потрібно стати чоловіком Психологія · lesya · 11.08.2014 19:17

  Сьогодні жінки з усього світу борються за рівноправ’я – їм понад усе хочеться, щоб суспільство рахувалося з ними точно так, як рахується з чоловіками. Та все ж поділ на статі закладений самою природою, і він таїть в собі дуже глибокий підтекст, який не так-то легко переписати чи зруйнувати. В результаті в наших мізках від народження закладені певні стереотипи, які є скоріше рефлекторними, аніж набутими, і скільки б ми не намагалися диктувати нашій свідомості те, що нам потрібно, все марно: вона сама знає, що їй робити.


 • Американцеві пожертвували $ 55 тисяч на картопляний салат

  Американцеві пожертвували $ 55 тисяч на картопляний салат Життя · lesya · 11.08.2014 16:40

  В Мережі є такий сайт Kickstarter, користувачі якого можуть оголосити про збір пожертвувань на різноманітні потреби. Саме тут збирають кошти на подальші розробки винахідники-початківці, іноді з’являються тут і благодійні проекти. Фактично, ця краудфандінгова платформа об’єднує людей, готових пожертвувати кошти на досягнення якоїсь спільної цілі.


 • Американська реп-виконавиця склала пісню про обмануту Бейонсе

  Американська реп-виконавиця склала пісню про обмануту Бейонсе Музика · lesya · 11.08.2014 14:19

  Гарячі обговорення викликала нова пісня американської реп-виконавиці Liv, що з’явилася в мережі недавно: у пісні йдеться про зіркову пару Бейонсе та репера Джей-Зі, які, згідно з чутками, зараз перебувають на грані розлучення. Власне, пісня Liv лише підливає масла у вогонь.


 • 9 уроків успіху від Ірини Хакамади

  9 уроків успіху від Ірини Хакамади Життя · lesya · 11.08.2014 12:33

  Поки одні ганяються за щастям, докладаючи всіх зусиль, щоб його, це щастя, відшукати, не розуміючи, однак, що в цих марних пошуках минає життя, адже щастя сидить у нас перед носом, і щоб його знайти, досить розплющити очі і глянути на світ під іншим кутом, інші ж у цей час насолоджуються життям, живучи на повну. Їм вдалося розгадати секрет цього щастя – а воно у спілкуванні з друзями та родиною, в суспільній самореалізації - словом, в усьому, що нас повсякдень оточує.


 • В Португалії відкрився печерний курорт, де можна скупатися в підземній річці

  В Португалії відкрився печерний курорт, де можна скупатися в підземній річці Розваги · lesya · 07.08.2014 23:24

  Цікавий і оригінальний відпочинковий комплекс цими днями відкрився в Португалії. Тут відвідувачам пропонують дійсно екзотичний відпочинок.


 • Дочка-бунтарка Фіделя Кастро через хворобу матері приїхала на Кубу

  Дочка-бунтарка Фіделя Кастро через хворобу матері приїхала на Кубу Події у світі · lesya · 07.08.2014 20:55

  Цими днями на Кубу завітала жінка, постать якої викликала підвищену увагу світової преси. Аліна Фернандес Ревуельта, яка, за даними кубинської преси, недавно відвідала острів, є донькою знаменитого Фіделя Кастро, що донедавна був лідером комуністичної Куби. Більше двадцяти років тому Аліна таємно емігрувала до США, прикинувшись іспанською туристкою, і з того часу ні разу не навідувалася в цю країну. Але тепер, як повідомляє преса, через хворобу матері жінка вирішила відвідати Гавану, де не була двадцять років.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках