Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Японці шокували світ новою стравою - жабою, що б'ється в передсмертних муках

  Японці шокували світ новою стравою - жабою, що б'ється в передсмертних муках Життя · lesya · 26.08.2014 08:28

  Азіати давно прославилися екзотичною кухнею. І якщо до сирої риби ми вже звикли, і суші чи роли міцно увійшли в наші гастрономічні традиції, то деякі страви все ж викликають у нас відразу чи, щонайменше, здивування. Так, мало хто зважився б скуштувати підсмаженого таргана чи рагу з личинок, але є й більш шокуючі страви.


 • В Барселоні відкрили факультет професійного року

  В Барселоні відкрили факультет професійного року Музика · lesya · 25.08.2014 23:54

  Справжні рокери – постаті дуже вже неоднозначні. Особистості неординарні, схильні до епатажу, хоча, зрештою, слівце «епатаж» надто гламурне для їхніх витівок… Талановиті музиканти, що ніби народилися з гітарою в руках, часто самоучки, які вразили світ своїми здібностями, руйнівники стереотипів та просто люди, що часто переступають суспільні закони, – ось уже протягом багатьох років рокери перебувають на піку популярності.


 • Щоб покинути Туніс, іноземцям доведеться платити спеціальний податок

  Щоб покинути Туніс, іноземцям доведеться платити спеціальний податок Події у світі · lesya · 25.08.2014 20:40

  В одні країни тяжко потрапити, з інших – виїхати: недавно екзотичний Туніс встановив новий податок, який сплачуватимуть іноземці для того, щоб отримати право покинути межі країни.


 • В Україні розпочне роботу аналог сервісу Uber, що наводить жах на таксистів

  В Україні розпочне роботу аналог сервісу Uber, що наводить жах на таксистів Авто-мото · lesya · 25.08.2014 18:37

  Технологічний прогрес, нехай і трохи повільніше, ніж в Європі та США, доходить і до України: вже зовсім скоро тут почне діяти сервіс, що стане аналогом знаменитої американської служби Uber, яка наводить справжній жах на таксистів з усього світу. Програма являє собою спеціальний додаток, що дозволяє знаходити та викликати таксі і приватних водіїв та розраховуватися з ними безготівковими платежами.


 • У Венесуелі продукти харчування продаватимуть за відбитками пальців

  У Венесуелі продукти харчування продаватимуть за відбитками пальців Економіка · lesya · 25.08.2014 16:28

  Досить цікаве нововведення запровадила цими днями влада Венесуели: згідно з недавньою законодавчою постановою, продукти тут продаватимуть за відбитками пальців – щоб уникнути спекуляції.


 • Найбільш оригінальні кухонні аксесуари

  Найбільш оригінальні кухонні аксесуари Життя · lesya · 23.08.2014 16:25

  Навіть незважаючи на те, що багато жінок сьогодні принципово відмовилися від кухні, є речі, які б змогли потішити навіть їх. Це дуже милі, симпатичні і функціональні кухонні аксесуари, що можуть перетворити звичні для нас речі у святкові дрібнички, які піднімуть настрій та полегшать щоденні обов’язки. До речі, знадобляться вони не лише жінкам, але й чоловікам, які в силу обставин час від часу змушені собі самостійно готувати снідання.


 • 5 найпоширеніших відмовок, що заважають вам вивчити іноземну

  5 найпоширеніших відмовок, що заважають вам вивчити іноземну Освіта · lesya · 23.08.2014 13:47

  Колись переважна більшість учених намагалися оволодіти кількома мовами одразу. Це й не дивно, адже знання іноземної відкривало новий світ, який міг з ніг на голову перевернути всі уявлення та подарувати нові знання. Але сьогодні, як вважає багато хто, все докорінно змінилося, і у нас відпала потреба у вивченні іноземних мов. Так, є унікали, які переконані, що весь світ розмовляє російською і англійською, тож вивчення інших мов – пуста трата часу.


 • 5 способів круто відпочити на вихідні

  5 способів круто відпочити на вихідні Розваги · lesya · 23.08.2014 12:55

  Надокучили вихідні, схожі між собою, як дві краплі води? Хочеться чогось новенького і активного, щоб можна було відвести душу та набратися наснаги перед робочим тижнем? Пропонуємо вам кілька способів активно провести вихідні і добряче розважитися в колі друзів.


 • В центрі Стамбула знесуть хмарочоси, щоб не псували краєвид

  В центрі Стамбула знесуть хмарочоси, щоб не псували краєвид Події у світі · lesya · 23.08.2014 11:27

  Одні будують, інші руйнують: цей безкінечний процес триватиме стільки, скільки крутитиметься Земля. Недавно в Туреччині вирішили зрівняти з землею два хмарочоси в самісінькому центрі столиці. Офіційна причина – будівлі закривають вид на древню частину місця зі сторони Босфору. Хоча що насправді спонукало вищий адміністративний суд країни прийняти таке рішення, один Бог, чи то пак Аллах, знає…


 • Швейцарський мер позбувся роботи через фотографії без штанів

  Швейцарський мер позбувся роботи через фотографії без штанів Політика · lesya · 22.08.2014 22:58

  В Інтернеті ми любимо спілкуватися з іншими, ділимося фотографіям та подіями, не замислюючись навіть над тим, що часом вони можуть добряче нам нашкодити. Так, деяким людям через їхній високий статус взагалі не варто заводити сторінки в соціальних мережах, адже вони руйнують репутацію.


Всього 10394 на 1040 сторінках