Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Конролювати споживання спиртного допоможе "правило великого пальця"

  Конролювати споживання спиртного допоможе "правило великого пальця" Медицина · lesya · 29.08.2014 12:06

  Досить цікавого висновку в результаті чергового дослідження дійшли недавно учені: їм вдалося віднайти цікавий метод контролю над споживанням спиртного. Метод отримав назву «правила великого пальця».


 • В Каліфорнії всі смартфони обладнають "кнопкою смерті"

  В Каліфорнії всі смартфони обладнають "кнопкою смерті" Нові технології · lesya · 29.08.2014 08:19

  Кількома днями раніше в американському штаті Каліфорнія прийняли закон, згідно з яким смартфони обладнають спеціальною «кнопкою смерті». Продаж пристроїв без цієї кнопки заборонятиметься законом.


 • Мухаммед стало найпопулярнішим чоловічим ім'ям у Осло

  Мухаммед стало найпопулярнішим чоловічим ім'ям у Осло Життя · lesya · 28.08.2014 22:47

  Араби та мусульмани, поступово та непомітно, вирішили заполонити увесь світ. І поки ми ведемо боротьбу за рівність прав, кидаємося лояльними і толерантними, вони запускають свої щупальця всередину європейських нації, і не встигнемо ми оглянутися, як замість церков з’являться мечеті, а саме християнство потрапить під заборону. І все б нічого, якщо б мова йшла про тих мусульман, що вміють мирно співіснувати з іншими релігіями, проповідують любов, милосердя та справедливість, нехай імідж ім’ям Аллаха. Але ж ситуація куди загрозливіша: в Європу все більше проникають правовірні, що прагнуть крові заради Аллаха. Тут вони прирівнюють жіноче обличчя зі статевим органом, а тут накинуть на всіх паранджу…


 • Панда прикинулася вагітною заради смачної їжі і кондиціонера

  Панда прикинулася вагітною заради смачної їжі і кондиціонера Природа · lesya · 28.08.2014 20:15

  Виявляється, тварини можуть бути дуже хитрими. Настільки, що іноді їм вдається свідомо ввести в оману істот розумних – людей. Недавно, для прикладу, одна панда прикинулася вагітною, щоб отримати від дослідників смачну їжу та кондиціонер.


 • Мешканки матріархального міста у Бразилії почали шукати женихів

  Мешканки матріархального міста у Бразилії почали шукати женихів Суспільство · lesya · 28.08.2014 17:41

  Досить цікаве місто є у Бразилії, яке журналісти охрестили матріархальним. Населене воно виключно жінками, звідси й назва. Але зовсім скоро матріархальне місто може зникнути з лиця землі. Точніше, сам населений пункт нікуди не дінеться, але ось звання матріархального воно може втратити: мешканки Ноіва ду Кордейру звернулися до чоловічої частини населення Землі з пропозицією переїхати до них на постійне місце проживання.


 • Міністра освіти Італії спіймали на гарячому

  Міністра освіти Італії спіймали на гарячому Події у світі · lesya · 28.08.2014 14:33

  Політики, як і знаменитості, завжди перебувають в центрі уваги. І варто їм хоча б трохи «засвітитися», як папараці і репортери закопошаться, немов таргани навколо їжі: не кожен же день якогось знаменитого політика можна спіймати на гарячому. І якщо насправді жорстоким і авторитарним політикам з рук сходить практично все - не кожен бідолага-репортер наважиться виставити на люди компромат, то решті доводиться постійно стежити за собою та своєю поведінкою, щоб не дати журналюгам приводу з них же познущатися.


 • На які недоліки наукової роботи можна вказувати в рецензії

  На які недоліки наукової роботи можна вказувати в рецензії Освіта · lesya · 28.08.2014 13:23

  Кожна наукова робота вимагає рецензії, і одним з основних обов’язків рецензента є вказівка недоліків, допущених в роботі, адже в нашому світі, як відомо, нічого ідеального немає.


 • Дитяче вбрання в стилі "Голокост" вилучене з продажу

  Дитяче вбрання в стилі "Голокост" вилучене з продажу Суспільство · lesya · 27.08.2014 22:45

  Знаменита мережа брендового вбрання Zara цими днями опинилася в центрі скандалу: в продаж надійшов дитячий одяг, виготовлений в стилі вбрання, що носили жертви Голокосту. В результаті скандалу, що спалахнув, з магазину вбрання негайно вилучили, але тим, кого воно образило, вибачення поки що так і не принесли.


 • Італійці зняли ролик-підказку, в якому навчать росіян, як правильно поводитися за кордоном

  Італійці зняли ролик-підказку, в якому навчать росіян, як правильно поводитися за кордоном Розваги · lesya · 27.08.2014 20:40

  Так уже склалося, що російські туристи явно не викликають захвату у європейців. Так, багато хто з них, вирушаючи за кордон на відпочинок, забувають, що таке правила, поводяться нахабно і бридко, настільки, що недавно італійці вирішили записати своєрідне відео-підказку для росіян, як поводитися за кордоном.


 • Італієць попросився за ґрати, щоб втекти від сварливої дружини

  Італієць попросився за ґрати, щоб втекти від сварливої дружини Кримінал · lesya · 27.08.2014 08:49

  Напевне, в світі не надто багато охочих потрапити за ґрати. Скоріше, навпаки: в переважній більшості своїй злочинці стараються, щоб їхні злочини залишилися безкарними, а поліцейські не змогли їх спіймати чи довести вину. Втім, є випадки, коли, переховуючись від мафії чи колишніх спільників, злочинці самі здаються поліції, однак випадок, що стався недавно в Італії, вразив навіть бувалих полісменів: до італійських поліцейських звернувся батько трьох дітей з проханням запроторити його за ґрати.


Всього 10394 на 1040 сторінках