Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Суд постановив відібрати у підлітка приставку

  Суд постановив відібрати у підлітка приставку Події у світі · lesya · 04.09.2014 16:25

  Неочікуване рішення цими днями прийняв британський суд – він виніс постанову відібрати у тринадцятирічного підлітка ігрову приставку та цигарки – у такий спосіб школяра, який постійно прогулює школу, вирішили навернути на шлях істинний.


 • Як студентові заробити на студентах

  Як студентові заробити на студентах Життя · lesya · 04.09.2014 14:42

  Винахідливі студенти не люблять сидіти, склавши руки: справді, навіщо нидіти без грошей і чекати, коли ж батьки кинуть копійку-другу, якщо заробити можна самому, не витрачаючи на це надто багато часу. Як це зробити? Дуже просто – організувати власний бізнес, орієнтований на… таких же студентів. А способів зробити це є чимало.


 • Кому допоможе мікронавушник

  Кому допоможе мікронавушник Нові технології · lesya · 04.09.2014 13:59

  Хоча пора екзаменів уже минула, а навчальний рік тільки розпочався, про наступну сесію школярам та студентам варто подумати зараз.


 • Схід США заполонили комахи-канібали

  Схід США заполонили комахи-канібали Природа · lesya · 04.09.2014 13:04

  Мешканцям східної частини США, які бояться комах, доведеться змінювати місце проживання: в будинках мешканців країни на схід від Міссісіпі вчені виявили справжнє нашестя гігантських псевдоцвіркунів (наукова назва - єрусалимські цвіркуни). Ці комахи тепер навіть витіснили комах, традиційних для цієї місцевості.


 • Грабіжники спробували викурити прах дружини ветерана

  Грабіжники спробували викурити прах дружини ветерана Кримінал · lesya · 04.09.2014 00:56

  Люди, що пережили війну, на своєму віку бачили стільки жахів, що, здавалося б, їх уже нічим не налякаєш. Та все ж людський цинізм і жорстокість може багато що, і навіть людей, міцних нервами, деякі вчинки людиноподібних можуть вивести з рівноваги. Що, власне, і сталося недавно в житті ветерана в'єтнамської війни Філліпа Макмуллена (Phillip McMullen).


 • Обучающие курсы во всемирной сети Освіта · prosko17 · 03.09.2014 18:00

  Современное образование уже давно вышло за рамки университетских аудиторий. Большинство передовых ВУЗов мира уже не первый десяток лет стараются максимально эффективно развивать концепцию дистанционного образования, соответствующую всем нормам и требованиям к получению диплома о высшем образовании. Результат же на лицо – множество студентов из других стран смогли пройти дистанционный курс обучения, а также получить диплом от лучших вузов мира не выезжая из родной страны или из собственного города.


 • Популярну пісню Шакіри визнано плагіатом

  Популярну пісню Шакіри визнано плагіатом Музика · lesya · 03.09.2014 17:07

  Недавно знаменитий хіт співачки Шакіри було визнано плагіатом. Як визнав суд, колумбійська виконавиця, відома під псевдонімом Шакіра, порушила авторські права, частково скопіювавши свій знаменитий хіт – пісню Loca. Так, згідно з суддівським рішенням «пісня порушує авторські права і є частковим плагіатом».


 • Американець прикинувся мертвим, щоб уникнути одруження

  Американець прикинувся мертвим, щоб уникнути одруження Життя · lesya · 03.09.2014 14:41

  На що тільки не підуть чоловіки, щоб зберегти свободу та уникнути шлюбу. Вони навіть готові прикинутися мертвими, аби тільки відвадити настирну наречену.

  Власне, на такий кардинальний крок зважився недавно один американець, який в останній момент передумав одружуватися зі своєю дівчиною-британкою. Випускник Коннектикутського університету інсценував власну смерть, бажаючи уникнути весілля c англійкою.

  В центрі курйозного інциденту опинився громадянин Сполучених Штатів на ім’я Такер Блендфорд. Хлопець інсценував власну смерть, щоб уникнути весілля з дівчиною на ім’я Алекс Ланчестер, мешканкою Великобританії.

  Молоді люди познайомилися в Коннектикутському університеті влітку два роки тому, коли їм виповнився двадцять один рік. Алекс влаштувалася на роботу в кінотеатр, що працює на території кампуса, і того ж дня вона познайомилася з Такером, що вчився на художника.


 • Француза висадили з літака через аромат «DIOR»

  Француза висадили з літака через аромат «DIOR» Події у світі · lesya · 01.09.2014 21:34

  Не всі духи приємно пахнуть, і те,що до вподоби одним, може викликати огиду в інших. І навіть бренд не допоможе – під якою маркою ви б не продавали лайно, воно і в Африці залишиться лайном.


 • Італійський лікар за дев'ять років був на роботі всього п'ятнадцять днів, але отримував повноцінну зарплату

  Італійський лікар за дев'ять років був на роботі всього п'ятнадцять днів, але отримував повноцінну зарплату Медицина · lesya · 01.09.2014 18:16

  Напевно, кожен з нас хоча б раз в житті мріяв про роботу, на якій би і робити нічого не доводилося, і гроші справно платили. Але таку роботу знайти важко, і, чого гріха таїти, практично неможливо. Та все ж найбільш спритні і проворні аферисти вмудряються це зробити. І що найцікавіше – вибирають вони зовсім не екзотичні професії.


Всього 10394 на 1040 сторінках