Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Леді Гага попросила слухачів "заткнутися"

  Леді Гага попросила слухачів "заткнутися" Музика · lesya · 09.09.2014 16:23

  Знаменита виконавиця Леді Гага вже перестала дивувати публіку своїми витівками – шанувальники настільки звикли до епатажу, який незмінно супроводжує зірку, що вже дивним видаються концерти, на яких вона що-небудь не втне. Але співачка справно дотримується своєї «марки», не залишаючи шанувальників і журналістів надовго без чергової порції епатажу – недавно, для прикладу, виступаючи у Нью-Йорку, Леді Гага грубо попрохала слухачів заткнутися! Справді, а чого панькатися з галасливими багатіями?


 • Вчені вирішили вирощувати гриби у використаних підгузках

  Вчені вирішили вирощувати гриби у використаних підгузках Природа · lesya · 09.09.2014 14:10

  Винахідник дитячих підгузок заслуговує на Нобелівську премію! Ні тобі брудних пелюшок, ні годин, витрачених на прання, ні необхідності возитися з цілою купою сухого і чистого одягу… Так, більшість мам готові вдень і вночі дякувати тим, хто створив і удосконалив цей такий необхідний сьогодні аксесуар. Але у винахідників дитячих підгузок, виявляється, є вороги – і це люди, що борються за чистоту нашої планети та збереження екології. Справді, використані підгузки стають справжньою проблемою, адже виготовлені вони з матеріалів, на розкладання яких знадобиться не одна тисяча років.


 • Гурт METALLICA потрапив до Книги рекордів Гіннеса

  Гурт METALLICA потрапив до Книги рекордів Гіннеса Музика · lesya · 09.09.2014 11:43

  Недавно знаменитий на увесь світ рок-гурт Metallica потрапив до Книги рекордів Гіннеса – колектив став першим в історії колективом, музиканти якого вмудрилися дати концерти на всіх семи континентах нашої планети протягом одного лише року. Про цю важливу подію музиканти повідомили шанувальникам на своїй сторінці в мережі Facebook.


 • 5 способів розвинути інтелект

  5 способів розвинути інтелект Психологія · lesya · 09.09.2014 11:18

  Відомо, що розумові здібності закладені в дитини генетично. Та попри цей факт, як твердять учені, інтелектуальні здібності можна і необхідно розвивати. Інакше вроджений інтелект зав’яне, як квітка, яку забули підливати.


 • Акули в дев'ять разів частіше нападають на жінок, ніж на чоловіків

  Акули в дев'ять разів частіше нападають на жінок, ніж на чоловіків Життя · lesya · 05.09.2014 18:32

  Досить цікаве дослідження було проведене недавно вченими, в результаті якого з’ясувалося, що остерігатися акул в першу чергу слід чоловікам: виявляється, ці підводні хижаки в дев’ять разів частіше нападають саме на чоловіків, ніж жінок.


 • 7 принципів швидкого навчання

  7 принципів швидкого навчання Освіта · lesya · 05.09.2014 17:02

  Буває, що нам просто необхідно освоїти нову сферу знань, з якою раніше не стикалися, а часу і зовсім обмаль. Хтось впадає у відчай, хтось відмовляється від затії, а хтось, немовби нічого не сталося, незворушно береться за справу, яка, здавалося б, не під силу навіть чарівникам. І, як не дивно, досягають успіху у своїй на перший погляд божевільній справі.


 • Новина про мешканок матріархального селища, що оголосили пошук женихів, вивилася вигадкою

  Новина про мешканок матріархального селища, що оголосили пошук женихів, вивилася вигадкою Суспільство · lesya · 05.09.2014 15:44

  Кількома днями раніше світ облетіла новина, ніби мешканки бразильського матріархального села почали шукати собі женихів. Мовляв, дівчатам надокучило жити на самоті, і вони вирішили, що достойні чоловіки з усього світу можуть скласти їм компанію.


 • Режисер "Німфоманки" планує знати серіал

  Режисер "Німфоманки" планує знати серіал Кіно · lesya · 05.09.2014 12:29

  Відомий кінорежисер з Данії на ім’я Ларс фон Трієр, котрий встиг заробити собі славу скандаліста, вирішив зняти телесеріал. І цей серіал, за твердженням продюсера останнього фільму кінематографіста - другої частини «Німфоманки» - Луїзи Вест, стане безпрецедентною подією.


 • В Індії дівчину видали заміж за собаку

  В Індії дівчину видали заміж за собаку Події у світі · lesya · 04.09.2014 22:54

  Закони та прийняті у суспільстві норми можуть добряче попсувати нам життя. І стосується це як цивілізованих країн, в яких упередження та загальноприйняті, часом безглузді і дурнуваті, правила заважають бути щасливими, так і диких племен чи інших культур, які нам можуть видаватися дикими. Недавно, для прикладу, одній індійській дівчині довелося вийти заміж за собаку – щоб зняти прокляття з неї та врятувати рідне село від навколишнього зла.


 • Стародавній іракський рецепт обіцяє стовідсотково вилікувати похмілля

  Стародавній іракський рецепт обіцяє стовідсотково вилікувати похмілля Краса і здоров'я · lesya · 04.09.2014 20:57

  Напевне, всім нам у житті доводилося стикатися з таким жахливим явищем, як похмілля. Після бурхливої ночі настає ранок, який багато хто не може пережити без чашки чаю та болезаспокійливих. Але по-справжньому лікувати похмілля не вміє ніхто з нас – стародавній рецепт, що дозволяє швидко оговтатися від зайвого алкоголю, знають деякі іракці. Рецепт цієї диво-страви було виявлено в одній кулінарній книзі, написаній ще в десятому столітті на Середньому Сході.


Всього 10394 на 1040 сторінках