Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • У Google протестували доставку за допомогою дронів

  У Google протестували доставку за допомогою дронів Нові технології · lesya · 29.08.2014 23:04

  Скоро кур’єри в цілому світі можуть втратити роботу – цими днями компанія Google протестувала доставку за допомогою дронів.

  Так, Google провела випробування літаючого робота для доставки товарів. Інформація про це з’явилася на сторінках компанії на YouTube.

  В ролику розповідається, що випробування проводилися в польових умовах, в австралійському Квінсленді. Модель, що має розмах крил в півтора метра, стартує вертикально, а далі літає в горизонтальній та вертикальній площині. Всі шляхи переміщення робота можна спостерігати на карті. Як тільки апарат досягне заданої точки, контейнер із товаром від'єднається й опуститься на землю на тросі.

  Висота дрона має всього сімдесят п’ять сантиметрів. Апарат оснащений чотирма гвинтами, які допомагають йому переміщуватися в різних напрямках. У компанії заявили, що розпочали тестування дронів лише в минулому році.


 • Чоловіка з пірсингом вигнали з ОАЕ, подумавши, що він - чорний маг

  Чоловіка з пірсингом вигнали з ОАЕ, подумавши, що він - чорний маг Події у світі · lesya · 29.08.2014 20:37

  Здебільшого рекордсменів, імена яких значаться в Книзі рекордів Гіннеса, радо приймають в усіх країнах світу: людям бо цікаво глянути на диваків, що вдаються до часом неймовірно небезпечних, а часом кумедних речей, щоб хоч якось прославитися.


 • Бредд Пітт і Анджеліна Джолі одружилися у Франції

  Бредд Пітт і Анджеліна Джолі одружилися у Франції Кіно · lesya · 29.08.2014 18:17

  Одна з найбільш завидних пар Голлівуду, яка, маючи шестеро дітей та купу років проживши разом, все затягувала з весіллям, врешті-решт одружилася. Церемонія одруження знаменитих голлівудських акторів Бреда Пітта та Анджеліни Джолі відбулася у Франції.


 • Конролювати споживання спиртного допоможе "правило великого пальця"

  Конролювати споживання спиртного допоможе "правило великого пальця" Медицина · lesya · 29.08.2014 12:06

  Досить цікавого висновку в результаті чергового дослідження дійшли недавно учені: їм вдалося віднайти цікавий метод контролю над споживанням спиртного. Метод отримав назву «правила великого пальця».


 • В Каліфорнії всі смартфони обладнають "кнопкою смерті"

  В Каліфорнії всі смартфони обладнають "кнопкою смерті" Нові технології · lesya · 29.08.2014 08:19

  Кількома днями раніше в американському штаті Каліфорнія прийняли закон, згідно з яким смартфони обладнають спеціальною «кнопкою смерті». Продаж пристроїв без цієї кнопки заборонятиметься законом.


 • Мухаммед стало найпопулярнішим чоловічим ім'ям у Осло

  Мухаммед стало найпопулярнішим чоловічим ім'ям у Осло Життя · lesya · 28.08.2014 22:47

  Араби та мусульмани, поступово та непомітно, вирішили заполонити увесь світ. І поки ми ведемо боротьбу за рівність прав, кидаємося лояльними і толерантними, вони запускають свої щупальця всередину європейських нації, і не встигнемо ми оглянутися, як замість церков з’являться мечеті, а саме християнство потрапить під заборону. І все б нічого, якщо б мова йшла про тих мусульман, що вміють мирно співіснувати з іншими релігіями, проповідують любов, милосердя та справедливість, нехай імідж ім’ям Аллаха. Але ж ситуація куди загрозливіша: в Європу все більше проникають правовірні, що прагнуть крові заради Аллаха. Тут вони прирівнюють жіноче обличчя зі статевим органом, а тут накинуть на всіх паранджу…


 • Панда прикинулася вагітною заради смачної їжі і кондиціонера

  Панда прикинулася вагітною заради смачної їжі і кондиціонера Природа · lesya · 28.08.2014 20:15

  Виявляється, тварини можуть бути дуже хитрими. Настільки, що іноді їм вдається свідомо ввести в оману істот розумних – людей. Недавно, для прикладу, одна панда прикинулася вагітною, щоб отримати від дослідників смачну їжу та кондиціонер.


 • Мешканки матріархального міста у Бразилії почали шукати женихів

  Мешканки матріархального міста у Бразилії почали шукати женихів Суспільство · lesya · 28.08.2014 17:41

  Досить цікаве місто є у Бразилії, яке журналісти охрестили матріархальним. Населене воно виключно жінками, звідси й назва. Але зовсім скоро матріархальне місто може зникнути з лиця землі. Точніше, сам населений пункт нікуди не дінеться, але ось звання матріархального воно може втратити: мешканки Ноіва ду Кордейру звернулися до чоловічої частини населення Землі з пропозицією переїхати до них на постійне місце проживання.


 • Міністра освіти Італії спіймали на гарячому

  Міністра освіти Італії спіймали на гарячому Події у світі · lesya · 28.08.2014 14:33

  Політики, як і знаменитості, завжди перебувають в центрі уваги. І варто їм хоча б трохи «засвітитися», як папараці і репортери закопошаться, немов таргани навколо їжі: не кожен же день якогось знаменитого політика можна спіймати на гарячому. І якщо насправді жорстоким і авторитарним політикам з рук сходить практично все - не кожен бідолага-репортер наважиться виставити на люди компромат, то решті доводиться постійно стежити за собою та своєю поведінкою, щоб не дати журналюгам приводу з них же познущатися.


 • На які недоліки наукової роботи можна вказувати в рецензії

  На які недоліки наукової роботи можна вказувати в рецензії Освіта · lesya · 28.08.2014 13:23

  Кожна наукова робота вимагає рецензії, і одним з основних обов’язків рецензента є вказівка недоліків, допущених в роботі, адже в нашому світі, як відомо, нічого ідеального немає.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках