Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Українці перестали купувати автомобілі

  Українці перестали купувати автомобілі Авто-мото · kseniya_www · 18.09.2014 10:45

  Українці перестали купляти нові автомобілі, надаючи перевагу придбанню автомобілів, які були у вжитку. Як стало відомо, в липні цього року офіційно було продано і поставлено на реєстрацю близько 17 тисяч нових автомобілів, що, по підрахункам експертів, майже на 30% більше цього ж показника за минулий місяць, але на 50% менше за той же самий період в минулому році.


 • Університети Львову та Берліну уклали угоду про співпрацю

  Університети Львову та Берліну уклали угоду про співпрацю Освіта · kseniya_www · 18.09.2014 10:43

  Львівський національний університет ім. Івана Франка та Берлінський університет ім. Гумбольдта уклали довгострокову угоду про співпрацю. Навпротязі наступного п'ятиріччя університети реалізовуватимуть низку освітніх та наукових проектів у сферах педагогіки та славістики.


 • Через бойові дії для частини луганських та донецьких школярів так і не пролунав перший дзвоник

  Через бойові дії для частини луганських та донецьких школярів так і не пролунав перший дзвоник Освіта · kseniya_www · 18.09.2014 09:23

  Згідно інформації, наданої пресс-центром Органзації Об’єднанних Націй, близько трьохсот тисяч школярів з Донецької та Луганської областей України не змогли піти до школи в визначений термін. Через бойові дії на Донбасі, у двох областях країни вимушено закрились близько дев’яти сотень шкіл, через що українські діти позбавлені права на отримання освіти, що перечить статтям ООН про права дітей.


 • Найгіршими водіями виявилися хірурги

  Найгіршими водіями виявилися хірурги Цікаві факти · lesya · 13.09.2014 12:09

  Цікавих висновків в результаті чергового дослідження дійшли недавно британські експерти – провівши низку підрахунків та проаналізувавши статистику, вони з’ясували, що хірурги з якихось причин частіше за інших потрапляють в автомобільні аварії.


 • Мешканка Криму з "російськомовними щелепами" розсмішила Інтернет

  Мешканка Криму з "російськомовними щелепами" розсмішила Інтернет Суспільство · lesya · 12.09.2014 22:30

  Недавно в однієї мешканки Криму журналісти взяли інтерв’ю, бажаючи з’ясувати, якою мовою вона б хотіла розмовляти. Відео, в якому літня кримчанка роздумувала над тим, варто чи ні вивчати в школах Криму аж три мови – українську, російську і татарську – підірвало Інтернет. І не тому, що це питання є досить болісним для багатьох, а тому, що ця літня дама виставила себе справжнім посміховиськом.


 • Олланд - "соціаліст, що ненавидить бідних", називаючи їх "беззубими"

  Олланд - "соціаліст, що ненавидить бідних", називаючи їх "беззубими" Політика · lesya · 12.09.2014 19:42

  Хто, як не колишній друг, може стати вашим найлютішим ворогом? І хто, як не ображена дружина, може на дрібні шматки розбити репутацію? І друзі, і дружини знають про нас те, чого не знають інші, і в деяких випадках вони не проминуть цим скористатися. А якщо все це стосується людини публічної, то пишіть пропало: імідж, репутація та позитивний образ людини може бути спаплюжений нанівець одним необачним висловлюванням чи, для прикладу, мемуарами.

  Власне, в таку ситуацію недавно втрапив і президент Франції Франсуа Олланд – його колишня дружина, Валері Тріервейлер, видала книгу, в якій розповіла, який з Олланда соціаліст. Мемуари Валері були видані в Німеччині – в атмосфері суворої секретності.


 • Правила поступления в вузы Великобритании

  Правила поступления в вузы Великобритании Освіта · kseniya_www · 12.09.2014 18:51

  Большая часть вузов зачисляет студентов по результатам сдачи экзаменов в школах. В каждом вузе индивидуальный балл для поступления.


 • Британська художниця створила книгу, сторінки якої чорніють під час прочитання

  Британська художниця створила книгу, сторінки якої чорніють під час прочитання Культура · lesya · 12.09.2014 17:34

  Досить цікавий витвір мистецтва представила цими днями знаменита англійська художниця – вона створила книгу, сторінки якої чорніють під час прочитання.


 • Microsoft планує повністю відмовитися від Nokia

  Microsoft планує повністю відмовитися від Nokia Мобільний зв’язок · lesya · 12.09.2014 15:20

  Ще якихось кілька років тому продукція компанії Nokia була на піку популярності. Так, мобільні телефони компанії вважалися надійними і зручними. Але з плином часу ситуація змінилася, і Nokia відійшла на задній план, поступившись лідерством таким компаніям як Samsung та Apple.


 • Фермер із США виростив найбільший у світі помідор

  Фермер із США виростив найбільший у світі помідор Природа · lesya · 12.09.2014 13:02

  Навряд чи хтось посперечається з фактом, що помідори дуже міцно увійшли в наш повсякденний раціон. Ці червоні плоди ми додаємо до салатів, гарячих страв, супів та навіть десертів. А за таку любов помідори віддячують нам цілим набором вітамінів та корисних елементів.


Всього 10392 на 1040 сторінках