Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Правила поступления в вузы Великобритании

  Правила поступления в вузы Великобритании Освіта · kseniya_www · 12.09.2014 18:51

  Большая часть вузов зачисляет студентов по результатам сдачи экзаменов в школах. В каждом вузе индивидуальный балл для поступления.


 • Британська художниця створила книгу, сторінки якої чорніють під час прочитання

  Британська художниця створила книгу, сторінки якої чорніють під час прочитання Культура · lesya · 12.09.2014 17:34

  Досить цікавий витвір мистецтва представила цими днями знаменита англійська художниця – вона створила книгу, сторінки якої чорніють під час прочитання.


 • Microsoft планує повністю відмовитися від Nokia

  Microsoft планує повністю відмовитися від Nokia Мобільний зв’язок · lesya · 12.09.2014 15:20

  Ще якихось кілька років тому продукція компанії Nokia була на піку популярності. Так, мобільні телефони компанії вважалися надійними і зручними. Але з плином часу ситуація змінилася, і Nokia відійшла на задній план, поступившись лідерством таким компаніям як Samsung та Apple.


 • Фермер із США виростив найбільший у світі помідор

  Фермер із США виростив найбільший у світі помідор Природа · lesya · 12.09.2014 13:02

  Навряд чи хтось посперечається з фактом, що помідори дуже міцно увійшли в наш повсякденний раціон. Ці червоні плоди ми додаємо до салатів, гарячих страв, супів та навіть десертів. А за таку любов помідори віддячують нам цілим набором вітамінів та корисних елементів.


 • «В Сінгапур з любов'ю» заборонили в Сінгапурі

  «В Сінгапур з любов'ю» заборонили в Сінгапурі Кіно · lesya · 11.09.2014 23:54

  Наше життя сповнене курйозів та парадоксів. І часто з нами трапляються речі, які практично неможливо пояснити.

  Один з таких парадоксів – недавня заборона влади Сінгапуру показувати на території країни фільм, присвячений історії міста-країни. Документальний фільм вийшов під назвою «В Сінгапур з любов'ю», однак влада вирішила, що він несе в собі загрозу цілісності країни, отож показ фільму на території держави заборонили. Натомість режисер Тан Пін Пін говорить інше: вона просто хотіла продемонструвати історію своєї держави.

  Але співробітникам відомства з питань розвитку медіа видалося, що документальна картина передає історію країни в спотвореному вигляді, а це, як уже зазначалося вище, загрожує державній безпеці Сінгапуру.


 • Сексуально стурбований привид вижив подружжя з дому

  Сексуально стурбований привид вижив подружжя з дому Події у світі · lesya · 11.09.2014 21:09

  Виявляється, примари можуть бути сексуально стурбованими. І їхня стурбованість добряче може надокучити простим людям – через одного дивовижного примару пара британців навіть змушена була покинути свою оселю.


 • Начальство не здатне оцінити виконаної раніше терміну роботи

  Начальство не здатне оцінити виконаної раніше терміну роботи Суспільство · lesya · 11.09.2014 18:23

  Досить цікавого висновку недавно дійшли дослідники – тепер вони твердять, що не варто надто ретельно ставитися до своїх робочих обов’язків – начальство цього не оцінить. Тож нема змісту надриватися – виконану раніше терміну роботу начальство не сприйме належним чином.


 • Топ-5 найбільш дивних професій Голлівуду

  Топ-5 найбільш дивних професій Голлівуду Життя · lesya · 11.09.2014 17:19

  Колись з вибором професії проблем не було – хлопчики мріяли стати міліціонерами чи космонавтами, а дівчатка – лікарями, вчительками чи актрисами. Сьогодні ж ситуація ускладнилася неймовірно – з’явилося стільки професій, що й дорослий іноді не визначиться, не говорячи про дітей. Втім, ще й сьогодні багато дівчаток мріють стати актрисами.


 • Голландська компанія пропонує застрахуватися від підвищення цін на бензин

  Голландська компанія пропонує застрахуватися від підвищення цін на бензин Цікаві факти · lesya · 11.09.2014 14:09

  Застрахувати своє життя чи майно від нещасних випадків є чимало бажаючих, але є достатньо й тих, хто страхує досить незвичні речі. Приміром, співаки полюбляють страхувати свій голос, в чому немає нічого дивного, адже саме він є для них основним джерелом заробітку. Деякі знаменитості страхують частини свого тіла – груди, сідниці і не тільки.


 • Google поверне 19 мільйонів доларів за дитячі покупки в додатках

  Google поверне 19 мільйонів доларів за дитячі покупки в додатках Життя · lesya · 09.09.2014 23:59

  Інтернет-гіганта Google чекають чергові витрати – компанії доведеться відшкодувати чималу суму батькам, діти яких без їхнього дозволу купували товари в мобільних додатках. На офіційному сайті Федеральної комісії з торгівлі США (FTC), яка подала з цього приводу позов на Google, зазначається, що Інтернет-гігант поверне батькам суму в дев’ятнадцять мільйонів доларів. Власне, у такий спосіб Google вирішила врегулювати конфлікт.


Всього 10377 на 1038 сторінках