Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Google поверне 19 мільйонів доларів за дитячі покупки в додатках

  Google поверне 19 мільйонів доларів за дитячі покупки в додатках Життя · lesya · 09.09.2014 23:59

  Інтернет-гіганта Google чекають чергові витрати – компанії доведеться відшкодувати чималу суму батькам, діти яких без їхнього дозволу купували товари в мобільних додатках. На офіційному сайті Федеральної комісії з торгівлі США (FTC), яка подала з цього приводу позов на Google, зазначається, що Інтернет-гігант поверне батькам суму в дев’ятнадцять мільйонів доларів. Власне, у такий спосіб Google вирішила врегулювати конфлікт.


 • Китайці створили "розумні палички" для їжі

  Китайці створили "розумні палички" для їжі Нові технології · lesya · 09.09.2014 22:36

  На сьогоднішній день у Китаї проблема харчових отруєнь стоїть досить гостро. Через неякісну їжу тут щодня отруюються люди, при чому отруєння носять масовий характер, а випадки підробки та фальсифікацій з продуктами харчування трапляються ще частіше. Щоб вирішити цю проблему, китайський Інтернет-гігант Baidu представив прототип досить цікавого винаходу, який визначатиме свіжість продуктів та страви в цілому. Винахід являє собою «розумні» палички для їжі.


 • В новому кліпі Джей Ло та Іггі Азалія влаштували справжню битву сідниць

  В новому кліпі Джей Ло та Іггі Азалія влаштували справжню битву сідниць Музика · lesya · 09.09.2014 19:18

  Жорстокий світ шоу-бізнесу, який дозволяє вижити тільки тим, хто якнайдовше перебуває на піку популярності, змушує зірок вдаватися до крайніх заходів, щоб продовжувати збирати публіку на концертах та залишатися на виду. Одні зірки вдаються до епатажу – чим більше про їхні вибрики говоритимуть в народі, тим краще, інші роблять ставку на власну привабливість. І лише одиниці беруть одним лише талантом.


 • Леді Гага попросила слухачів "заткнутися"

  Леді Гага попросила слухачів "заткнутися" Музика · lesya · 09.09.2014 16:23

  Знаменита виконавиця Леді Гага вже перестала дивувати публіку своїми витівками – шанувальники настільки звикли до епатажу, який незмінно супроводжує зірку, що вже дивним видаються концерти, на яких вона що-небудь не втне. Але співачка справно дотримується своєї «марки», не залишаючи шанувальників і журналістів надовго без чергової порції епатажу – недавно, для прикладу, виступаючи у Нью-Йорку, Леді Гага грубо попрохала слухачів заткнутися! Справді, а чого панькатися з галасливими багатіями?


 • Вчені вирішили вирощувати гриби у використаних підгузках

  Вчені вирішили вирощувати гриби у використаних підгузках Природа · lesya · 09.09.2014 14:10

  Винахідник дитячих підгузок заслуговує на Нобелівську премію! Ні тобі брудних пелюшок, ні годин, витрачених на прання, ні необхідності возитися з цілою купою сухого і чистого одягу… Так, більшість мам готові вдень і вночі дякувати тим, хто створив і удосконалив цей такий необхідний сьогодні аксесуар. Але у винахідників дитячих підгузок, виявляється, є вороги – і це люди, що борються за чистоту нашої планети та збереження екології. Справді, використані підгузки стають справжньою проблемою, адже виготовлені вони з матеріалів, на розкладання яких знадобиться не одна тисяча років.


 • Гурт METALLICA потрапив до Книги рекордів Гіннеса

  Гурт METALLICA потрапив до Книги рекордів Гіннеса Музика · lesya · 09.09.2014 11:43

  Недавно знаменитий на увесь світ рок-гурт Metallica потрапив до Книги рекордів Гіннеса – колектив став першим в історії колективом, музиканти якого вмудрилися дати концерти на всіх семи континентах нашої планети протягом одного лише року. Про цю важливу подію музиканти повідомили шанувальникам на своїй сторінці в мережі Facebook.


 • 5 способів розвинути інтелект

  5 способів розвинути інтелект Психологія · lesya · 09.09.2014 11:18

  Відомо, що розумові здібності закладені в дитини генетично. Та попри цей факт, як твердять учені, інтелектуальні здібності можна і необхідно розвивати. Інакше вроджений інтелект зав’яне, як квітка, яку забули підливати.


 • Акули в дев'ять разів частіше нападають на жінок, ніж на чоловіків

  Акули в дев'ять разів частіше нападають на жінок, ніж на чоловіків Життя · lesya · 05.09.2014 18:32

  Досить цікаве дослідження було проведене недавно вченими, в результаті якого з’ясувалося, що остерігатися акул в першу чергу слід чоловікам: виявляється, ці підводні хижаки в дев’ять разів частіше нападають саме на чоловіків, ніж жінок.


 • 7 принципів швидкого навчання

  7 принципів швидкого навчання Освіта · lesya · 05.09.2014 17:02

  Буває, що нам просто необхідно освоїти нову сферу знань, з якою раніше не стикалися, а часу і зовсім обмаль. Хтось впадає у відчай, хтось відмовляється від затії, а хтось, немовби нічого не сталося, незворушно береться за справу, яка, здавалося б, не під силу навіть чарівникам. І, як не дивно, досягають успіху у своїй на перший погляд божевільній справі.


 • Новина про мешканок матріархального селища, що оголосили пошук женихів, вивилася вигадкою

  Новина про мешканок матріархального селища, що оголосили пошук женихів, вивилася вигадкою Суспільство · lesya · 05.09.2014 15:44

  Кількома днями раніше світ облетіла новина, ніби мешканки бразильського матріархального села почали шукати собі женихів. Мовляв, дівчатам надокучило жити на самоті, і вони вирішили, що достойні чоловіки з усього світу можуть скласти їм компанію.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках