Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Дизайнери вирішили збільшити кишені джинсів, щоб туди вміщався новий iPhone

  Дизайнери вирішили збільшити кишені джинсів, щоб туди вміщався новий iPhone Життя · lesya · 03.10.2014 19:54

  За всі роки, відколи люди почали носити одяг, стільки модних тенденцій було перепробувано, що, здавалося б, новенького уже нічого не придумаєш. І якщо колись, ще в епоху Середньовіччя, законодавцям моди було трохи легше – оголив плече, вкоротив спідницю, додав нового мережива на панталони – і все, новий наряд для модниці готовий, то сьогодні вони стикаються з куди більшими труднощами. Справді, всього переліченого вище недостатньо: тепер і панталони ніхто не носить, і плечі заголювати більше нікуди, та й спідниці вкорочено настільки, що їх і справді можна сплутати з поясом.


 • Бруклінські дизайнери створили шарф, що захищає від грипу

  Бруклінські дизайнери створили шарф, що захищає від грипу Краса і здоров'я · lesya · 03.10.2014 17:50

  Восени нашому організмові дуже тяжко боротися з вірусами та застудними захворюваннями, тому ми просто зобов’язані надати йому належну підтримку: нагодувати, напоїти та тепло одягти.


 • Китайських силовиків змусили заглядати в дупи голубам

  Китайських силовиків змусили заглядати в дупи голубам Події у світі · lesya · 02.10.2014 08:49

  Силовикам в усіх країнах доводиться виконувати небезпечну і складну роботу – ловити злочинців і терористів, захищати державу від небезпеки з боку інших робіт, захищати місцеве населення… І тільки зовні людині, незнайомій із ситуацією, може видатися, ніби героям (а для багатьох ця професія є героїчною) не доводиться виконувати брудної роботи.


 • Вчені вивели "магічну" формулу цементу

  Вчені вивели "магічну" формулу цементу Наука · lesya · 01.10.2014 23:56

  Намагаючись удосконалити уже існуючі технології, вчені проводять нові дослідження, втілюючи в життя найнеймовірніші ідеї, які, слід визнати, іноді виявляються доволі продуктивними.


 • Євросоюз збирається оштрафувати Apple на багатомільярдну суму

  Євросоюз збирається оштрафувати Apple на багатомільярдну суму Економіка · lesya · 01.10.2014 21:54

  Взаємини одного з найпотужніших та найпопулярніших в світі виробників електронних гаджетів – мова йде про Apple - з керівництвом Євросоюзу склалися не найкраще. Стало відомо, що зовсім скоро влада Євросоюзу може накласти на компанію чималий штраф – виявляється, Apple добряче економила на податкових схемах, і якщо це вдасться довести, гіганту доведеться розпрощатися з грошенятами, зекономленими на податках в результаті не зовсім законних міжнародних операцій.


 • Кінематографісти планують екранізувати "Тетріс"

  Кінематографісти планують екранізувати "Тетріс" Розваги · lesya · 01.10.2014 19:52

  Ще якихось кілька десятиліть тому комп’ютерні ігри були зовсім не такими, якими ми звикли бачити їх сьогодні. І якщо сьогодні геймери можуть трохи повередувати, вибираючи той чи інший продукт, то якихось двадцять років тому і «Тетріс» багатьом був за щастя.

  Правда, сьогодні ця гра відійшла далеко на задній план – куди «Тетрісу» до сучасних стратегій та ігор, які максимально наближені до реальності. Та все ж знайшлися ті, хто наважився надати «Тетрісу» другий шанс – кінематографісти вирішили екранізувати цю гру.

  Щоправда, простому смертному, далекому від світу ігор, важко уявити, що замислила кінокомпанія Threshold Entertainment, якій, як твердить видання The Wall Street Journal, і прийшла в голову ця ідея. Справді, що значить «екранізувати» «Тетріс»? Доведеться чекати, адже поки що компанія лише уклала договір з авторами гри Tetris Company, в той час як ні знімальну групу, ні акторів ще не знайдено. Не визначилися кінематографісти і з датою прем’єри.


 • "Марс" у фритюрі може стати квитком на той світ

  "Марс" у фритюрі може стати квитком на той світ Краса і здоров'я · lesya · 01.10.2014 17:42

  Якщо ви не ласували солодким шоколадним батончиком, підсмаженим у фритюрі, то ви не знаєте, що таке справжні делікатеси. Принаймні, так вам скажуть шотландці, які так люблять їсти і пригощати туристів батончиками «Марс», підсмаженими у фритюрі. Але, як виявилося, цей делікатес може стати квитком на той світ.


 • Головні помилки при оформленні дизайну інтер'єру

  Головні помилки при оформленні дизайну інтер'єру Цікаві факти · lesya · 01.10.2014 16:24

  Кожному з нас, без сумніву, хотілося б перетворити свій дім на затишний куточок, в який би хотілося приходити після виснажливого робочого дня, де б ви з радістю могли зустрічати гостей та проводити холодні осінні вечори з коханою людиною. Але далеко не у всіх це виходить.


 • У Таїланді на туристів одягнуть захисні браслети

  У Таїланді на туристів одягнуть захисні браслети Події у світі · lesya · 30.09.2014 23:58

  Влада Таїланду всілякими методами намагається збільшити потік туристів у країну, адже останнім часом кількість іноземних відпочиваючих суттєво зменшилася. Цього разу вирішили приділити увагу безпеці іноземних туристів.


 • Ентузіасти хочуть випустити великий гнучкий смартфон, що носиться на зап'ясті

  Ентузіасти хочуть випустити великий гнучкий смартфон, що носиться на зап'ясті Нові технології · lesya · 30.09.2014 22:17

  Недавно американські ентузіасти запустили досить цікавий проект під назвою Portal, в рамках якого сподіваються розробити «гнучкий» смартфон, який би міг на кшталт наручного годинника чіплятися на зап’ястя. А в мережі з’явилося припущення, що проект – це свого роду сатира на «гнучкі» смартфони від APPLE iPhone 6.


Всього 10394 на 1040 сторінках