Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Тип фігури розкаже про розумові здібності жінки

  Тип фігури розкаже про розумові здібності жінки Наука · lesya · 07.10.2014 23:51

  Жінкам з пишними стегнами є чим гордитися – крім того, що вони є більш привабливими для чоловіків, вони ще й виявилися розумнішим за своїх тонконогих суперниць. Дослідження, яке дозволило вченим дійти схожих висновків, проводилося американськими вченими.


 • В Китаї почали продавати книги на вагу

  В Китаї почали продавати книги на вагу Суспільство · lesya · 07.10.2014 21:15

  Останнім часом традиційні книги відійшли на другий план – їх повсюди замінили електронні видання в сукупності з всілякими гаджетами типу рідерів, нетбуків, планшетів, смартфонів тощо. Справді, навіщо платити гроші за паперові видання, якщо можна купити гаджет і скачати все необхідне в Інтернеті? Так думає багато хто, хоча є й такі, які досі залишаються вірними паперовим виданням.


 • Джоан Роулінг написала повідомлення-загадку в Твіттері

  Джоан Роулінг написала повідомлення-загадку в Твіттері Культура · lesya · 07.10.2014 18:47

  Знаменита письменниця з Британії, яку шанувальники знають як Джоан Роулінг і яка є авторкою серії книг про чарівника Гаррі Поттера, як і годиться знаменитостям, має чимало шанувальників. Фанати творчості письменниці з нетерпінням очікують виходу її нових книг, смакуючи подробиці та найменші натяки, в яких найприскіпливіші можуть відшукати бодай якусь інформацію про літературні плани Джоан на майбутнє.


 • Чоловікам запропонували носити латексні підгузки

  Чоловікам запропонували носити латексні підгузки Медицина · lesya · 07.10.2014 16:16

  Як відомо, презервативи не здатні захистити нас від усіх захворювань, що передаються статевим шляхом – звичайний презерватив, який на даний час вважається одним з найбільш ефективних контрацептивів, від передачі вірусу герпесу та папіломи захистити не зможе. Однак фахівці одної американської компанії недавно представили досить цікаве доповнення до презервативу – спеціальні латексні підгузки, які захистять від ЗПСШ краще, ніж будь-які інші контрацептиви.


 • В Японії створено окуляри для поцілунків

  В Японії створено окуляри для поцілунків Життя · lesya · 07.10.2014 13:28

  Всі, хто через зіпсований зір змушені носити окуляри постійно, знають, якою перешкодою вони можуть стати, якщо вам раптом захочеться поцілуватися. Особливо, якщо окуляри носять обидва партнери. Але скоро про цю проблем можна буде забути, адже спеціалісти токійської компанії випустили в світ спеціальні "окуляри для поцілунків".


 • В Москві запрацює театр для немовлят

  В Москві запрацює театр для немовлят Культура · lesya · 07.10.2014 12:11

  Справжні цінителі мистецтва ніколи не відмовляться переглянути гарний театральний спектакль. Справді, театр – це якийсь особливий вид мистецтва, який дозволяє з головою зануритися в атмосферу, що так відрізняється від нашого сірого повсякдення.


 • Британська модель півтора року зустрічалася з шарлатаном, який прикидався зіркою футболу

  Британська модель півтора року зустрічалася з шарлатаном, який прикидався зіркою футболу Суспільство · lesya · 04.10.2014 11:43

  Ох вже ті чоловіки! Крутять голову довірливим дівчатам, дурять їх, як тільки можуть, а потім ще й їх самих у всьому звинуватять! Недавно, для прикладу, неабиякий шок довелося пережити англійській моделі Джозі Каннінгем, яка цілих півтора року зустрічалася з шарлатаном.


 • Топ-5 найбільш незвичних весільних суконь

  Топ-5 найбільш незвичних весільних суконь Краса і здоров'я · lesya · 04.10.2014 09:35

  Одруження – незабутня подія, тож і більшості молодят хочеться, щоб цей день увійшов в їхнє життя як яскравий, сповнений радості момент, момент, в якому вони поєднали свої серця.


 • Американський ортопед створила туфлі на шпильках, корисні для здоров'я

  Американський ортопед створила туфлі на шпильках, корисні для здоров'я Краса і здоров'я · lesya · 03.10.2014 23:59

  Нам з дитинства твердять, що туфлі на високих підборах дуже шкідливі для нашого організму. Так, від постійного носіння взуття на шпильках неабияк страждає наш опорно-руховий апарат, а деякі медики говорять ще й про шкоду для жіночої репродуктивної системи. Але в погоні за красою жінки ігнорують перестороги лікарів, що часто закінчується досить сумно. І наслідки необачної молодості проявляються в літньому віці болем в спині, суглобах, ревматизмі та інших проблемах.


 • Топ-5 кращих напоїв від застуди

  Топ-5 кращих напоїв від застуди Краса і здоров'я · lesya · 03.10.2014 21:58

  Всі ми давно знаємо, що краще попередити захворювання, аніж його лікувати. Тому в осінній сезон, коли хвороба чатує на нас за кожним кутком, варто особливу увагу звернути на те, що ми п’ємо. Так, виявляється, звичайні напої, які ми всі любимо, та іноді забуваємо пити, можуть вберегти нас від застуди та грипу.


Всього 10394 на 1040 сторінках