Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Людей перед відправкою на Марс присиплятимуть

  Людей перед відправкою на Марс присиплятимуть Цікаві факти · lesya · 11.10.2014 20:40

  Ось уже протягом кількох десятиліть вчені в цілому світі активно працюють над тим, щоб уже в недалекому майбутньому відправити людину в Космос – не просто політати, а жити. І найпершим об’єктом колонізації має стати планета Марс, яка відкриває умови, максимально наближені до умов, які є на Землі. Саме тому науковці сподіваються, що вже через декілька десятиліть на Марсі житимуть перші переселенці.


 • Тривалість шлюбу безпосередньо пов'язана з вартістю обручок

  Тривалість шлюбу безпосередньо пов'язана з вартістю обручок Життя · lesya · 10.10.2014 20:39

  Недавно дослідники простежили дуже цікаву закономірність: виявляється, чим дорожчі обручки у молодят, тим коротшим буде їхній шлюб. Тож якщо ви бажаєте прожити з коханим в мирі та злагоді довго й щасливо, оминайте увагою коштовні персні, віддаючи перевагу якомога простішим варіантам.


 • Більярд і пиво рятують від старіння

  Більярд і пиво рятують від старіння Краса і здоров'я · lesya · 10.10.2014 18:24

  Якщо ви бажаєте якнайдовше залишитися молодим, припиняйте слідувати загальноприйнятим правилам та безглуздим порадам лікарів стосовно якихось там дієт, здорового способу життя та спорту! Недавно датські вчені вияснили, що допомогти втримати молодість допоможуть… пиво та більярд! Досить неочікувані заняття, особливо у даному контексті, чи не так?


 • Папа Римський Франциск і єпископи потрапили на несподівану лекцію про секс

  Папа Римський Франциск і єпископи потрапили на несподівану лекцію про секс Релігія · lesya · 09.10.2014 15:50

  Напевне, в житті кожному з нас доводилося втрапляти в курйозні ситуації та кумедні історії. Частенько стається таке і з людьми поважними, що, звісно, не може залишитися поза увагою громадськості.


 • За гітару Джона Леннона знайдуться охочі заплатити мільйон доларів

  За гітару Джона Леннона знайдуться охочі заплатити мільйон доларів Музика · lesya · 09.10.2014 08:25

  Пощастило тим, у кого родичі – знаменитості: навіть якщо вони своїм нащадкам не залишили ніякого спадку, бодай якісь речі, які колись їм належали, можуть перетворитися на справжнє багатство: продавши якийсь там підпис чи стару платівку – якщо пощастить натрапити на багатенького та марнотратного фаната, - ви можете стати навіть мільйонером.


 • Бразильський футбольний клуб рятуватиметься від вильоту за допомогою гіпнотизера

  Бразильський футбольний клуб рятуватиметься від вильоту за допомогою гіпнотизера Спорт · lesya · 08.10.2014 22:51

  Відомо, що в спорті одна-єдина помилка може виявитися фатальною, і ставши одного разу лузером, ви вже ніколи не досягнете колишніх висот. Стосується це й футболу, то ж саме тому керівництво одного бразильського клубу зважилося не вельми неординарний крок.


 • Історія "ракової" бабусі: Ширлі Плеєр вкрала 400 000 фунтів стерлінга, сподіваючись на швидку смерть

  Історія "ракової" бабусі: Ширлі Плеєр вкрала 400 000 фунтів стерлінга, сподіваючись на швидку смерть Життя · lesya · 08.10.2014 20:13

  Зіткнувшись віч-на-віч зі смертю, люди часом зважуються на такі вчинки, на які б у звичайній життєвій ситуації не зважилися ніколи. Відчуваючи за спиною холодний подих старої з косою, вони, як ніколи, розуміють, як мало встигли в цьому житті, і будь-що намагаються надолужити втрачені хвилини чи навіть роки.


 • Після медитації британка одружилася сама з собою

  Після медитації британка одружилася сама з собою Суспільство · lesya · 08.10.2014 17:54

  Жодній людині не хочеться бути самотньою – ось і британка Грейс Гедлер вирішила поєднати своє життя з коханою людиною. Та якщо весільні церемонії переважної більшості людей залишаються без уваги сторонніх (за винятком близьких родичів, друзів та роззяв-перехожих), то одруження Грейс розбурхало увесь світ. І не тому, що вона настільки знаменита, як, наприклад, Анджеліна Джолі чи її обранець Бредд Пітт, і навіть не тому, що вона вийшла заміж за якогось завидного жениха-мільярдера – просто Грейс Гедлер вирішила одружитися... сама з собою.


 • Тип фігури розкаже про розумові здібності жінки

  Тип фігури розкаже про розумові здібності жінки Наука · lesya · 07.10.2014 23:51

  Жінкам з пишними стегнами є чим гордитися – крім того, що вони є більш привабливими для чоловіків, вони ще й виявилися розумнішим за своїх тонконогих суперниць. Дослідження, яке дозволило вченим дійти схожих висновків, проводилося американськими вченими.


 • В Китаї почали продавати книги на вагу

  В Китаї почали продавати книги на вагу Суспільство · lesya · 07.10.2014 21:15

  Останнім часом традиційні книги відійшли на другий план – їх повсюди замінили електронні видання в сукупності з всілякими гаджетами типу рідерів, нетбуків, планшетів, смартфонів тощо. Справді, навіщо платити гроші за паперові видання, якщо можна купити гаджет і скачати все необхідне в Інтернеті? Так думає багато хто, хоча є й такі, які досі залишаються вірними паперовим виданням.


Всього 10392 на 1040 сторінках