Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Навіщо потрібні фотоальбоми в століття цифрової фотографії?

  Навіщо потрібні фотоальбоми в століття цифрової фотографії? Життя · Марина Левицкая · 17.06.2016 12:55

  Наше життя складається з фрагментів, які ми намагаємося зберегти в своїй пам'яті. Але на жаль, часом події в мозку плутаються, хронологія подій збивається, а деякі деталі й зовсім стираються з пам'яті. Часом батьки за своїми повсякденними клопотами не встигають помітити дитинства власних дітей. Інша справа, коли під рукою завжди є сімейний фотоальбом. Він точно не дозволить забути яскраві моменти життя.


 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 Політика · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Декілька рекомендацій щодо відкриття власного фото-салону

  Декілька рекомендацій щодо відкриття власного фото-салону Життя · Марина Левицкая · 16.06.2016 15:36

  Фото-салон – прекрасна ідея для бізнесу. Ця справа не вимагає особливих фінансових затрат на старті, а працювати в салоні може сам власник бізнесу. З часом невеличкий фото-салон може перетворитися у відому фото-студію. Сьогодні ми поговоримо про те, як відкрити свій власний фото-салон, а також про те, що потрібно знати про фотографії на документи.


 • Рейтинг найбільш безпечних видів транспорту

  Рейтинг найбільш безпечних видів транспорту Авто-мото · Марина Левицкая · 16.06.2016 12:49

  Завдяки транспортним засобам ми можемо швидко та комфортно переміщатися по всьому світу. Але якою ціною? Кожного року в транспорті гинуть мільйони людей. Щоб з'ясувати, який все ж таки найбезпечніший вид транспорту, ми склали рейтинг, і в цьому нам допомогла статистика минулих років. Можливо, вас здивують деякі позиції цього рейтингу, але зі статистикою не посперечаєшся.


 • До Дня вітру: чим живе Ботієвська вітроелектростанція сьогодні

  До Дня вітру: чим живе Ботієвська вітроелектростанція сьогодні Нові технології · Марина Левицкая · 15.06.2016 20:57

  15 червня в Україні відзначається Міжнародний день вітру. В цей день по всьому світу проходять різноманітні публічні заходи. Всі бажаючі відвідують вітроелектростанції, зустрічаються з експертами, які розповідають про останні новинки в сучасній вітроенергетиці. В 2011 році Україна стала офіційним учасником цих заходів.


 • Чи потрібен урок праці в сучасній школі?

  Чи потрібен урок праці в сучасній школі? Освіта · Марина Левицкая · 15.06.2016 13:12

  В сучасному суспільстві кожна людина має право обрати, чим вона буде займатися – фізичною чи інтелектуальною працею. Одним ще зі школи добре даються точні науки, такі як математика чи хімія, а інших приваблює більш творча діяльність. Так от, «золоті руки» теж треба розвивати.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову Культура · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Всередині підлітка знайшли брата-паразита, який жив в ньому багато років

  Всередині підлітка знайшли брата-паразита, який жив в ньому багато років Події у світі · Марина Левицкая · 13.06.2016 19:28

  Неймовірна подія сталася в Малайзії. 15-річний підліток Мохд Зул Шахріл Сайдін звернувся до лікаря зі скаргами на сильні болі в животі. Він розповів, що вони почалися близько чотирьох місяців тому. З часом біль стала такою нестерпною, що хлопець вже не мав сили терпіти і вирішив звернутися по допомогу до лікарів. Про це повідомляє інтернет-журнал «НЛО Світ».


 • Як отримати кредит без довідок про доходи: поради банкіра

  Як отримати кредит без довідок про доходи: поради банкіра Економіка · Марина Левицкая · 13.06.2016 17:00

  Хто цікавився умовами отримання кредитів в українських банках знає, що сьогодні є можливість отримати до 50 тис. гривень без будь-яких довідок. Єдине, що вимагає банківська установа – це паспорт та ідентифікаційний код.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? Спорт · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках