Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Уряд США виділив кошти на розробку устілок для контролю ваги

  Уряд США виділив кошти на розробку устілок для контролю ваги Краса і здоров'я · lesya · 21.10.2014 20:39

  Проблема зайвої ваги з кожним роком стоїть все гостріше. При чому найбільша напруга спостерігається на її крайніх полюсах: як з кожним роком зростає кількість людей, у яких діагностують ожиріння, так і з кожним днем збільшується кількість тих, хто панічно боїться зайвих кілограмів, аж до того, що готові накликати на себе іншу біду – анорексію.


 • Покійна бабуся написала своїм родичам СМС

  Покійна бабуся написала своїм родичам СМС Життя · lesya · 21.10.2014 18:30

  Ох вже ці старенькі! Пригадуючи молодість, вони здатні на такі витівки, що й молоді позаздрять. Як, наприклад, одна американська бабуся, яка вирішила надіслати своїм дбайливим родичам СМС. Здавалося б, нічого дивного, адже щодня тисячі – та ба – мільйони бабусь шлють повідомлення своїм дітям та онукам. Воно то так, але наша бабуся надіслала СМС… з того світу.

  Так, ще за життя Леслі Емерсон дуже полюбляла писати смс-повідомлення, регулярно відправляючи їх рідним та близьким. Ця традиція настільки міцно увійшла в їхню родину, що коли Леслі у віці п’ятдесяти дев’яти років померла від раку, її сім’я вирішила покласти поряд з покійною мобільний телефон – такий собі символічний вчинок на згадку про веселу і життєрадісну бабусю, яку в родині всі любили.

  Час від часу родичі надсилали бабусі СМС, розповідаючи їй про новини, які траплялися в сім’ї та родині – у такий спосіб вони прагнули втамувати біль втрати.


 • Майстер кунг-фу навчився спати на одній мотузці

  Майстер кунг-фу навчився спати на одній мотузці Події у світі · lesya · 21.10.2014 16:13

  Поки більшість з нас думає, де б у квартирі примостити величезне ліжко, на якому було б зручно спати в будь-яких позах, у Китаї місцеві мешканці примудряються спати на мотузках. При чому не на сплетінні мотузок на зразок, для прикладу, гамака, в чому абсолютно нічого неординарного немає, а на одній-єдиній мотузці, натягнутій між деревами.


 • Шокуючі способи роздобути гроші

  Шокуючі способи роздобути гроші Авто-мото · lesya · 21.10.2014 14:34

  Коли ми потрапляємо в екстремальну ситуацію, наші мізки починають працювати в особливому режимі, мобілізуючи всі ресурси для подолання проблеми. А у людей, для яких відсутність грошей – ситуація не те що екстремальна, а по-справжньому критична, звивини починають працювати в певному руслі, намагаючись вирішити запитання, де роздобути гроші.


 • Інтернет повертається до своїх першочергових функцій

  Інтернет повертається до своїх першочергових функцій Цікаві факти · kseniya_www · 19.10.2014 20:47

  Те, що Інтернет є улюбленим заняттям для вбивання часу, особливо серед молоді, встановлено вже давно.


 • Хто спілкується в соцмережах?

  Хто спілкується в соцмережах? Суспільство · kseniya_www · 17.10.2014 14:18

  Хто тільки не спілкується в соціальних мережах? Це і намагався вияснити сервіс ImhoNet. Він розмістив в соціальних мережах свої питання і намагався почути на них відповіді. Відгукнулися як не дивно, більше 200 тисяч людей, які «зависають» у Twitter, Facebook і "ВКонтакте".


 • Собака на прізвисько Бодхі став високооплачуваною моделлю чоловічого одягу

  Собака на прізвисько Бодхі став високооплачуваною моделлю чоловічого одягу Природа · lesya · 16.10.2014 10:35

  Для того, щоб рекламувати дороге брендове чоловіче вбрання, не обов’язково володіти ідеальним тілом, розвиненою мускулатурою та зовнішністю Аполлона або мачо. Досить бути просто... собакою.


 • У Китаї жебрак, розбагатівши, повернув 160 000 доларів за порцію локшини

  У Китаї жебрак, розбагатівши, повернув 160 000 доларів за порцію локшини Життя · lesya · 15.10.2014 23:09

  Силі духу деяких людей можна лише позаздрити – поки одні, скаржачись на життя, роки кладуть на те, щоб хоч трохи примножити свої доходи та сяк-так звести кінці з кінцями, інші демонструють надлюдську витримку і віру в себе, вибираючись з самого дна суспільної клоаки в ряди успішних світу сього.


 • Розпис по кераміці – найоригінальніше, що може бути

  Розпис по кераміці – найоригінальніше, що може бути Культура · kseniya_www · 15.10.2014 20:40

  Керамічна плитка вже тисячоліття вважається неперевершеним оздоблювальним матеріалом, який за своїми якостями поступається лише деяким видам натуральних каменів.


 • Семисантиметрова п'явка місяць прожила в носі британки - та ні про що не здогадувалася

  Семисантиметрова п'явка місяць прожила в носі британки - та ні про що не здогадувалася Життя · lesya · 15.10.2014 18:10

  Судячи з того, на які дивовижні наукові дослідження зважуються часом британські учені, просте британське населення теж є трішки дивакуватим. Яскравим підтвердженням тому стала одна молода британка, у якої в носі поселилася п’явка завдовжки сім з половиною сантиметрів. І не просто поселилася, а ще й прожила там цілий місяць, і прожила так, що господарка носу абсолютно ні про що не здогадувалася.


Всього 10394 на 1040 сторінках