Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Джим Керрі зняв пародію на рекламний ролик з Макконахі

  Джим Керрі зняв пародію на рекламний ролик з Макконахі Кіно · lesya · 29.10.2014 12:44

  Знаменитий голлівудський комедіант і, без сумніву, талановитий актор Джим Керрі недавно знову опинився в центрі уваги – не через чергову роль, а завдяки вдалій пародії на рекламу, в якій трохи раніше знявся його колега, не менш знаменитий голлівудський красень Метью Макконахі.


 • Перші колоністи Марсу помруть вже на 68-ий день після прильоту

  Перші колоністи Марсу помруть вже на 68-ий день після прильоту Наука · lesya · 29.10.2014 10:37

  Останнім часом вчені все азартніше взялися за організацію колонії на Марсі. Їхню ініціативу народ зустрів досить-таки радісно – вже сьогодні знайшлося чимало екстремалів, готових стати першими, хто потрапить на Червону планету.


 • Бенедикт Камбербетч стане супергероєм

  Бенедикт Камбербетч стане супергероєм Кіно · lesya · 28.10.2014 21:16

  Після виходу у світ серіалу «Шерлок» до британського актора Бенедикта Камбербетча прийшла світова слава. Втім, в акторських колах та колах кінолюбителів, як і поціновувачів театрального мистецтва, Бенедикта знали добре, однак після ролі Холмса в адаптованому до сучасності серіалі Камбербетча пізнають навіть люди, досить далекі від кіно.


 • Старенький комп'ютер продали за 905 000 доларів

  Старенький комп'ютер продали за 905 000 доларів Життя · lesya · 28.10.2014 18:44

  Сьогодні знайдеться чимало охочих заплатити не одну тисячу доларів за якусь ексклюзивну модель популярного гаджета. Але сума майже в мільйон доларів за старенький комп’ютер – це вже занадто, ну хіба що це один з перших комп’ютерів компанії Apple.


 • Музика на Musicmag лікує застуду краще, ніж парацетамол

  Музика на Musicmag лікує застуду краще, ніж парацетамол Краса і здоров'я · lesya · 28.10.2014 16:21

  Досить цікавих висновків дійшли недавно дослідники: виявляється, для того, щоб вилікувати застуду, слід забути про традиційні засоби на кшталт парацетамолу, меду та лимону. Все, що вам знадобиться для подолання захворювання, це прослуховування композиції Bohemian Rhapsody групи Queen, адже саме вона є кращим способом покращити самопочуття під час хвороби


 • Найбільш дивні прохання і питання постояльців готелів в 2014 році

  Найбільш дивні прохання і питання постояльців готелів в 2014 році Цікаві факти · lesya · 28.10.2014 13:38

  Як твердять працівники сфери послуг, ексцентричні клієнти для них – те ж саме, що й грубі та нахабні відвідувачі. Недавно менеджери мережі готелів Travelodge вирішили розповісти, які найбільш дивні прохання від постояльців вони отримували в цьому році.


 • У США сім'я продала дім, щоб відвідати своїх друзів по Facebook

  У США сім'я продала дім, щоб відвідати своїх друзів по Facebook Життя · lesya · 28.10.2014 10:47

  На що ви готові заради дружби? Чи часто ви задаєте собі питання, на що готові піти, щоб в черговий раз зустрітися з друзями? Чи замислюєтеся ви над тим, що з кожним роком все рідше з ними зустрічаєтеся, навіть якщо живете в одному місті?


 • Скелет колишнього директора румунської школи придався на уроках біології

  Скелет колишнього директора румунської школи придався на уроках біології Освіта · lesya · 28.10.2014 08:12

  Мешканцям Румунії до жахів не звикати – чого вартий їхній земляк, знаменитий вампір і жорстокий тиран граф Дракула… Втім, експонати, що використовуються в румунських школах для наочності навчання, можуть навіяти справжній жах навіть на сміливих дорослих. Однак маленькі румуни, схоже, анітрохи не дивуються тому, що на уроках біології їм показують… скелет колишнього директора школи.


 • У Британії вирішили зняти фільм, в якому покажуть, хто був автором творів Баха

  У Британії вирішили зняти фільм, в якому покажуть, хто був автором творів Баха Кіно · lesya · 27.10.2014 23:28

  З розповсюдженням Інтернету проблема авторського права постала дуже гостро, а пірати і піратський контент розгулялися з неймовірною силою. Уряди розвинених країн намагаються боротися з цією проблемою, приймаючи нові законопроекти та вносячи поправки до уже існуючих, однак поки що їхні дії якихось глобальних результатів, принаймні на території нашої країни, не принесли.


 • 7 способів бути ситим, не переїдаючи

  7 способів бути ситим, не переїдаючи Краса і здоров'я · lesya · 27.10.2014 21:05

  Проблема переїдання, з якою сьогодні стикається чимало людей, викликана багатьма причинами. І щоб її позбутися, потрібен комплексний підхід: якщо людина відчуває постійний голод, їй слід привести в норму власну нервову систему, обстежитися у ендокринолога, перевірити обмін речовин та гормонів, проконсультуватися у психолога і зробити ще цілу купу інших речей.


Всього 10394 на 1040 сторінках