Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • У Китаї жебрак, розбагатівши, повернув 160 000 доларів за порцію локшини

  У Китаї жебрак, розбагатівши, повернув 160 000 доларів за порцію локшини Життя · lesya · 15.10.2014 23:09

  Силі духу деяких людей можна лише позаздрити – поки одні, скаржачись на життя, роки кладуть на те, щоб хоч трохи примножити свої доходи та сяк-так звести кінці з кінцями, інші демонструють надлюдську витримку і віру в себе, вибираючись з самого дна суспільної клоаки в ряди успішних світу сього.


 • Розпис по кераміці – найоригінальніше, що може бути

  Розпис по кераміці – найоригінальніше, що може бути Культура · kseniya_www · 15.10.2014 20:40

  Керамічна плитка вже тисячоліття вважається неперевершеним оздоблювальним матеріалом, який за своїми якостями поступається лише деяким видам натуральних каменів.


 • Семисантиметрова п'явка місяць прожила в носі британки - та ні про що не здогадувалася

  Семисантиметрова п'явка місяць прожила в носі британки - та ні про що не здогадувалася Життя · lesya · 15.10.2014 18:10

  Судячи з того, на які дивовижні наукові дослідження зважуються часом британські учені, просте британське населення теж є трішки дивакуватим. Яскравим підтвердженням тому стала одна молода британка, у якої в носі поселилася п’явка завдовжки сім з половиною сантиметрів. І не просто поселилася, а ще й прожила там цілий місяць, і прожила так, що господарка носу абсолютно ні про що не здогадувалася.


 • Католицька церква змінює ставлення до геїв

  Католицька церква змінює ставлення до геїв Релігія · lesya · 15.10.2014 16:24

  До представників сексуальних меншин церква традиційно ставиться вороже. І дивного в цьому нічого немає, адже християнська релігія давно вважала мужеложство чи не найбільшим гріхом.


 • Microsoft дозволить на розумних годинниках писати від руки

  Microsoft дозволить на розумних годинниках писати від руки Нові технології · lesya · 15.10.2014 14:14

  Ми настільки звикли до комп’ютерів, які так міцно увійшли в наше життя, що іноді може видатися, ніби в недалекому майбутньому людство розучиться писати від руки.


 • У Болгарії археологи виявили могилу вампіра

  У Болгарії археологи виявили могилу вампіра Наука · lesya · 14.10.2014 21:51

  Досить цікаву і по-своєму унікальну знахідку зробили недавно болгарські археологи - вони розкопали могилу, яку у вченому світі охрестили «могилою вампіра».

  Всередині цієї могили вчені виявили людський скелет, з-поміж ребер якого стирчав металевий леміш від плуга. Археологи переконані, що у такий спосіб було вбито «вампіра».

  Відкопати могилу вдалося чоловікові, якого прозвали болгарським Індіаною Джонсом, - професорові Миколі Овчарову.

  Вчений все своє життя присвятив загадкам древніх цивілізацій. Він працював на розкопках Перперикону - стародавнього міста, розташованого на півдні Болгарії, неподалік від кордону з Грецією. Це стародавнє місто було виявлене всього два десятиліття тому, хоча люди жили тут ще за п’ять тисяч років до нашої ери!


 • Австрієць міняє двоповерховий цегляний особняк у США на iPhone 6

  Австрієць міняє двоповерховий цегляний особняк у США на iPhone 6 Події у світі · lesya · 14.10.2014 19:27

  Щоб купити омріяний гаджет у Китаї продають органи, новонароджених та здають в оренду власних дівчат. Американці йдуть іншим шляхом – вони готові позбутися даху над головою заради нового iPhone 6.


 • Прихована камера покаже, скільки людей за день дивиться на ваші груди

  Прихована камера покаже, скільки людей за день дивиться на ваші груди Життя · lesya · 14.10.2014 17:50

  До чого тільки не додумаються жартівники, щоб повеселити народ та й самим прогнати поганий настрій! Недавно вони навіть додумалися помістити поміж жіночі груди приховану камеру, щоб тільки зафіксувати, скільки ж поглядів за день ловлять на собі привабливі жіночі груди…


 • У Мексиці ведучого вбили під час прямого ефіру

  У Мексиці ведучого вбили під час прямого ефіру Кримінал · lesya · 14.10.2014 15:37

  Розгул криміналу в Мексиці переступає всі межі – недавно тут в прямому ефірі було вбито радіоведучого. Трагедія сталася кількома днями раніше в місті Масатлан штату Сіналоа.


 • Найменші квартири у столицях світу

  Найменші квартири у столицях світу Цікаві факти · lesya · 14.10.2014 14:29

  Є люди, які просто мріють мешкати в столиці. Весь цей шум мегаполісу, шалений темп життя, городяни, що снують туди-сюди у своїх повсякденних справах – без всього цього вони просто існувати не можуть. Ось лише на заваді може стати відсутність житла – квартири в столицях усіх країн коштують дорого.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках