Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Вчені відтворили ефект присутності примари в приміщенні

  Вчені відтворили ефект присутності примари в приміщенні Наука · lesya · 07.11.2014 19:36

  Досить боятися привидів та примар – настав час зазирнути своєму страхові у вічі та підставити спину мурашкам – вченим вдалося створити відчуття присутності примари у кімнаті. Я твердять піддослідні, відчуття – не з найприємніших.


 • Вчені пояснили, чому чоловікам подобаються 25-річні дівчата

  Вчені пояснили, чому чоловікам подобаються 25-річні дівчата Наука · lesya · 07.11.2014 17:01

  Ні для кого не секрет, що чоловіки різного віку віддають перевагу молодим дівчатам. І навіть якщо вони належать до тих рідкісних персонажів, що десятиліттями безтямно кохають своїх дружин, зберігаючи їм вірність, все ж і їм втриматися важко, якщо поряд проходить молода дівчина привабливої зовнішності – може, й мимоволі, але поглядом по ній вони та й ковзнуть.

  І ось вчені вирішили визначити, в якому саме віці представниці прекрасної статі є найпривабливішими для чоловіків. Провівши низку підрахунків, вони з’ясували, що в стадію максимальної привабливості представниці прекрасної статі вступають у віці двадцяти трьох років, тоді як закінчується вона приблизно по досягненню двадцятивосьмирічного віку.

  Відповідне дослідження проводилося спеціалістами Університету Турку, що в Фінляндії. Співробітники цього університету, провівши низку досліджень, з’ясували, що двадцять три-двадцять п’ять років – це вік розквіту жінки в очах чоловіка. При чому пік цього розквіту припадає на двадцять чотири-двадцять п’ять років.


 • Чиновників Адміністрації Президента змусять вивчати англійську

  Чиновників Адміністрації Президента змусять вивчати англійську Освіта · lesya · 07.11.2014 15:05

  З початком останнього місяця осені в Держадміністрації президента стартував новий проект, спрямований на вивчення англійської мови. В рамках цього проекту чиновники Адміністрації Президента зможуть удосконалити свої навики володіння іноземною, щоб не лише підняти власний рівень знань, але й у цілому посприяти співпраці України з іноземними колегами.


 • Американським вченим вдалося зупинити процес старіння

  Американським вченим вдалося зупинити процес старіння Наука · lesya · 06.11.2014 13:23

  Людство споконвіків намагалося розгадати таємницю людської молодості та секрет довголіття, одна поки що безрезультатно. Створювалися найрізноманітніші еліксири, а іноді в погоні за омолодженням люди вживали відверту отруту, та все ж від природи та від старої з косою втекти не вдавалося ще нікому. Але це не значить, що не вдасться: недавно американським вченим вдалося зупинити процес старіння. Більше того, його можна не просто зупиняти, а й повертати назад, а це означає, що, ймовірно, в недалекому майбутньому люди зможуть домогтися неймовірного ефекту омолодження.


 • Ризик розвитку залежностей визначає те, як вас виховували батьки

  Ризик розвитку залежностей визначає те, як вас виховували батьки Медицина · lesya · 06.11.2014 09:06

  Недавно вчені, провівши чергове дослідження, з’ясували, що манера виховання безпосередньо впливає на розвиток у дітей залежностей. Як твердять вони, взявши за основу схему виховання в сім’ї, можна з точністю визначити, куритиме дитина в майбутньому, вживатиме алкоголь чи наркотики, або ж залишиться осторонь від шкідливих звичок.


 • Китайським чоловікам довелося відчути біль пологів

  Китайським чоловікам довелося відчути біль пологів Життя · lesya · 05.11.2014 21:33

  Більшості чоловіків важко уявити біль, який відчувають жінки під час пологів. Більшості, але не всім: недавно китайські чоловіки-волонтери спробували на собі, як воно – народжувати.


 • Facebook дозволить заходити в акаунти через Tor-браузер

  Facebook дозволить заходити в акаунти через Tor-браузер Суспільство · lesya · 05.11.2014 19:09

  Попри те, що керівництво соціальної мережі Facebook з усіх сил намагається адаптувати можливості ресурсу до потреб кожного користувача, ті учасники мережі, які намагалися заходити у свій акаунт через захищену мережу Tor, стикалися з цілою низкою проблем. Коротше кажучи, увійти з Tor-браузера на свою сторінку та користуватися всіма можливостями соціальної мережі у них не виходило.


 • Британських вчителів переконують, що секс між тринадцятирічними - це норма

  Британських вчителів переконують, що секс між тринадцятирічними - це норма Суспільство · lesya · 05.11.2014 16:20

  Недавно британських експертів у галузі освіти та політики неабияк обурили нові інструкції, присвячені питанням сексуальної освіти школярів. Так, нові методичні вказівки, які отримали вчителі в Британії, твердять, що починаючи з тринадцяти років діти мають право з обопільної згоди займатися сексом, і це не відхилення, а норма.


 • Ліберал прагне безкоштовної медосвіти в Росії

  Ліберал прагне безкоштовної медосвіти в Росії Цікаві факти · kseniya_www · 05.11.2014 14:56

  Усе життя лікувалася жінка, а помер чоловік, - стверджує відома іронічна приказка.


 • Подорожі в часі стануть звичайним явищем до 2080 року

  Подорожі в часі стануть звичайним явищем до 2080 року Наука · lesya · 04.11.2014 23:58

  Так, як наші предки й уявити не могли, що через якихось кілька століть після їхньої смерті небо розсікатимуть гігантські літаки, перевозячи вантажі та людей, так і нам сьогодні уявити важко, що наші нащадки подорожуватимуть в часі, мандруючи в минуле чи майбутнє. А дарма: як твердять вчені, у багатьох з нас ще є час стати свідком подорожей у часі. А наші діти =- ну вже внуки точно – взагалі подорожуватимуть в часі так, як ми їздимо у метро.


Всього 10392 на 1040 сторінках