Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Скелет колишнього директора румунської школи придався на уроках біології

  Скелет колишнього директора румунської школи придався на уроках біології Освіта · lesya · 28.10.2014 08:12

  Мешканцям Румунії до жахів не звикати – чого вартий їхній земляк, знаменитий вампір і жорстокий тиран граф Дракула… Втім, експонати, що використовуються в румунських школах для наочності навчання, можуть навіяти справжній жах навіть на сміливих дорослих. Однак маленькі румуни, схоже, анітрохи не дивуються тому, що на уроках біології їм показують… скелет колишнього директора школи.


 • У Британії вирішили зняти фільм, в якому покажуть, хто був автором творів Баха

  У Британії вирішили зняти фільм, в якому покажуть, хто був автором творів Баха Кіно · lesya · 27.10.2014 23:28

  З розповсюдженням Інтернету проблема авторського права постала дуже гостро, а пірати і піратський контент розгулялися з неймовірною силою. Уряди розвинених країн намагаються боротися з цією проблемою, приймаючи нові законопроекти та вносячи поправки до уже існуючих, однак поки що їхні дії якихось глобальних результатів, принаймні на території нашої країни, не принесли.


 • 7 способів бути ситим, не переїдаючи

  7 способів бути ситим, не переїдаючи Краса і здоров'я · lesya · 27.10.2014 21:05

  Проблема переїдання, з якою сьогодні стикається чимало людей, викликана багатьма причинами. І щоб її позбутися, потрібен комплексний підхід: якщо людина відчуває постійний голод, їй слід привести в норму власну нервову систему, обстежитися у ендокринолога, перевірити обмін речовин та гормонів, проконсультуватися у психолога і зробити ще цілу купу інших речей.


 • Невідомий шпигунський роман Гарсіа Маркеса

  Невідомий шпигунський роман Гарсіа Маркеса Політика · lesya · 27.10.2014 18:43

  Історії життя знаменитих світові письменників таять в собі чимало таємниць, які з’ясовуються вже після їхньої смерті, та й то не всі. Одним із таких «таємничих» письменників є і Габріель Гарсіа Маркес, знаменитий письменник і Нобелівський лауреат, який, як виявилося, був одним з головних героїв в історії непорозумінь між США та Кубою, що триває вже майже шість десятиліть.


 • У Британії проходить виставка скульптур, виготовлених з LEGO

  У Британії проходить виставка скульптур, виготовлених з LEGO Цікаві факти · lesya · 27.10.2014 17:40

  З моменту своєї появи на світ конструктор Lego став не просто прекрасною дитячою іграшкою, але перетворився на якесь культове явище – частенько він стає чи не головним заняттям не лише дітей, але й дорослих, що створюють з цих різнобарвних кубиків справжні витвори мистецтва.


 • Австралійця засудили за розбещення комп'ютерної програми

  Австралійця засудили за розбещення комп'ютерної програми Події у світі · lesya · 27.10.2014 16:54

  Увійшовши в наше життя, комп’ютер, попри всі позитиви та неймовірно широкі можливості, добряче його ускладнив. Сьогодні комп’ютер – це не просто розкіш, а необхідність, без якої ви не зможете бути повноцінним членом суспільства і користуватися усіма перевагами, які дарує нам цивілізація.


 • 5 секретів укладки ламінату

  5 секретів укладки ламінату Цікаві факти · lesya · 27.10.2014 16:17

  Оскільки ламінат сьогодні - одне з найпопулярніших підлогових покриттів, багатьох цікавить питання самостійної укладки ламінату. Справді, саме по собі покриття не коштує надто дорого, та якщо порахувати все це в сукупності з оплатою праці майстрів, може вийти кругленька сума, яка в наш час не кожному по кишені. Тож і знаходиться все більше охочих максимально зекономити на ремонті.


 • Відомий український шоумен місяць проживе у вітрині магазину

  Відомий український шоумен місяць проживе у вітрині магазину Суспільство · lesya · 24.10.2014 23:33

  Відомий український шоумен Максим Бахматов, якого ми знаємо під прізвиськом «Криголам», протягом найближчого місяця поживе у вітрині одного магазину, розташованого на Хрещатику. Зробити це Максим наважився заради порятунку дітей, у яких виявлено порок серця.


 • Ізраїльска винахідниця створила пристрій для пошуку загублених окулярів

  Ізраїльска винахідниця створила пристрій для пошуку загублених окулярів Нові технології · lesya · 24.10.2014 20:54

  Якщо ви носите окуляри, то знаєте, як воно часом буває: знімеш окуляри, покладеш їх кудись, а потім довго й нудно шукаєш, куди поставив. Тривалість пошуків продовжується ще й недостатньою гостротою зору, і все це, повірте, може добряче надокучити. За вирішення проблеми взялася одна ізраїльтянка.


 • Дослідники підрахували, представники яких професій п'ють найбільше кави

  Дослідники підрахували, представники яких професій п'ють найбільше кави Краса і здоров'я · lesya · 24.10.2014 19:23

  Втомившись від «серйозності» усіх своїх досліджень, британські вчені вирішили зробити щось корисніше і куди цікавіше: вони поставили за мету з’ясувати, представники яких професій п’ють найбільше кави. В опитуванні спеціалістів взяло участь десять тисяч британців різного віку. І виявилося, що найбільше кави протягом дня споживають журналісти.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках