Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • В Англії з'явилася собака-гіпнотизер

  В Англії з'явилася собака-гіпнотизер Природа · lesya · 11.11.2014 23:38

  Навіть якщо вам пощастило побувати на виступах фокусників та ілюзіоністів Деррене Брауні чи легендарного Девіда Коперфільда, не думайте, що ви знаєте все про фокуси – недавно у Великобританії з’явився гіпнотизер, який за допомогою одного мимобіжного погляду здатен занурити людину в транс. Найцікавішим у цій історії є те, що в ролі гіпнотизера виступив собака породи німецький шпіц на прізвисько Принцеса.


 • Джастін Бібер заплатить 82 000 доларів за те, що кидав яйцями у дім сусіда

  Джастін Бібер заплатить 82 000 доларів за те, що кидав яйцями у дім сусіда Музика · lesya · 11.11.2014 21:13

  Канадський поп-виконавець Джастін Бібер, очевидно, вперто вирішив прославитися як зірка епатажу. То він на стіні графіті намалює, то перевищить швидкість, то в нього звиявлять наркотики, то ще що-небудь утне…


 • Жінки носять джинси довше, ніж тривають їхні стосунки з чоловіками

  Жінки носять джинси довше, ніж тривають їхні стосунки з чоловіками Життя · lesya · 11.11.2014 18:31

  Останні дослідження, проведені вченими, демонструють трохи неочікувані дані: виходить, що дівчата куди більше прив’язуються до улюблених джинсів, аніж до чоловіків. І великій кількості представниць прекрасної статі куди легше розірвати взаємини зі своїм партнером, аніж розлучитися з парою улюблених джинсів.


 • Дівчина відмовила китайцю, який виклав їй серце з 99 iPhone 6

  Дівчина відмовила китайцю, який виклав їй серце з 99 iPhone 6 Нові технології · lesya · 11.11.2014 15:51

  Якими невдячними істотами іноді бувають дівчата! У цьому недавно довелося переконатися одному молодому китайцеві, який отримав відкоша від своєї дівчини. Та не захотіла виходити за хлопця заміж, навіть після того, як він зробив їй пропозицію руки та серця, витратившись для цього на дев’яносто дев’ять нових Айфонів.


 • Цены на зимовку в Таиланде существенно снизились

  Цены на зимовку в Таиланде существенно снизились Суспільство · kseniya_www · 09.11.2014 21:27

  Наверняка каждому из нас хотя бы раз в жизни хотелось распрощаться с зимой и махнуть к теплым морям.


 • Спортивну журналістку попросили покинути футбольне поле через «сексуальність»

  Спортивну журналістку попросили покинути футбольне поле через «сексуальність» Спорт · lesya · 08.11.2014 19:06

  Симпатичні дівчата знають, що у краси та вроди є побічні ефекти – окрім різного роду провокацій та непристойних пропозицій з боку чоловіків, які можуть бути досить-таки надокучливими, вони ще й можуть втратити улюблену роботу.


 • Пасивне куріння призводить до ожиріння

  Пасивне куріння призводить до ожиріння Події у світі · lesya · 07.11.2014 23:25

  Недавно американські вчені виявили ще одну загрозу, яку несе в собі пасивне куріння. Одночасно їм вдалося з’ясувати ще одну причину вельми поширеної сьогодні і актуальної проблеми ожиріння. Ви вже здогадалися? Учені з Університету Брігама Янга у США встановили, що пасивне куріння частенько стає причиною набору зайвих кілограмів.


 • Терорист "Аль-Каїди" прорекламував депіляційний крем

  Терорист "Аль-Каїди" прорекламував депіляційний крем Події у світі · lesya · 07.11.2014 21:55

  Використовувати в рекламі образи всесвітньо відомих убивць та терористів – ну якось,м’яко кажучи, неетично. Але що таке етика, очевидно невідомо турецьким рекламникам: недавно тут з’явилася реклама, на якій «красується» «ідейний натхненник» терористичної організації номер один – Аль-Каїди.


 • Вчені відтворили ефект присутності примари в приміщенні

  Вчені відтворили ефект присутності примари в приміщенні Наука · lesya · 07.11.2014 19:36

  Досить боятися привидів та примар – настав час зазирнути своєму страхові у вічі та підставити спину мурашкам – вченим вдалося створити відчуття присутності примари у кімнаті. Я твердять піддослідні, відчуття – не з найприємніших.


 • Вчені пояснили, чому чоловікам подобаються 25-річні дівчата

  Вчені пояснили, чому чоловікам подобаються 25-річні дівчата Наука · lesya · 07.11.2014 17:01

  Ні для кого не секрет, що чоловіки різного віку віддають перевагу молодим дівчатам. І навіть якщо вони належать до тих рідкісних персонажів, що десятиліттями безтямно кохають своїх дружин, зберігаючи їм вірність, все ж і їм втриматися важко, якщо поряд проходить молода дівчина привабливої зовнішності – може, й мимоволі, але поглядом по ній вони та й ковзнуть.

  І ось вчені вирішили визначити, в якому саме віці представниці прекрасної статі є найпривабливішими для чоловіків. Провівши низку підрахунків, вони з’ясували, що в стадію максимальної привабливості представниці прекрасної статі вступають у віці двадцяти трьох років, тоді як закінчується вона приблизно по досягненню двадцятивосьмирічного віку.

  Відповідне дослідження проводилося спеціалістами Університету Турку, що в Фінляндії. Співробітники цього університету, провівши низку досліджень, з’ясували, що двадцять три-двадцять п’ять років – це вік розквіту жінки в очах чоловіка. При чому пік цього розквіту припадає на двадцять чотири-двадцять п’ять років.


Всього 10391 на 1040 сторінках