Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Китайським чоловікам довелося відчути біль пологів

  Китайським чоловікам довелося відчути біль пологів Життя · lesya · 05.11.2014 21:33

  Більшості чоловіків важко уявити біль, який відчувають жінки під час пологів. Більшості, але не всім: недавно китайські чоловіки-волонтери спробували на собі, як воно – народжувати.


 • Facebook дозволить заходити в акаунти через Tor-браузер

  Facebook дозволить заходити в акаунти через Tor-браузер Суспільство · lesya · 05.11.2014 19:09

  Попри те, що керівництво соціальної мережі Facebook з усіх сил намагається адаптувати можливості ресурсу до потреб кожного користувача, ті учасники мережі, які намагалися заходити у свій акаунт через захищену мережу Tor, стикалися з цілою низкою проблем. Коротше кажучи, увійти з Tor-браузера на свою сторінку та користуватися всіма можливостями соціальної мережі у них не виходило.


 • Британських вчителів переконують, що секс між тринадцятирічними - це норма

  Британських вчителів переконують, що секс між тринадцятирічними - це норма Суспільство · lesya · 05.11.2014 16:20

  Недавно британських експертів у галузі освіти та політики неабияк обурили нові інструкції, присвячені питанням сексуальної освіти школярів. Так, нові методичні вказівки, які отримали вчителі в Британії, твердять, що починаючи з тринадцяти років діти мають право з обопільної згоди займатися сексом, і це не відхилення, а норма.


 • Ліберал прагне безкоштовної медосвіти в Росії

  Ліберал прагне безкоштовної медосвіти в Росії Цікаві факти · kseniya_www · 05.11.2014 14:56

  Усе життя лікувалася жінка, а помер чоловік, - стверджує відома іронічна приказка.


 • Подорожі в часі стануть звичайним явищем до 2080 року

  Подорожі в часі стануть звичайним явищем до 2080 року Наука · lesya · 04.11.2014 23:58

  Так, як наші предки й уявити не могли, що через якихось кілька століть після їхньої смерті небо розсікатимуть гігантські літаки, перевозячи вантажі та людей, так і нам сьогодні уявити важко, що наші нащадки подорожуватимуть в часі, мандруючи в минуле чи майбутнє. А дарма: як твердять вчені, у багатьох з нас ще є час стати свідком подорожей у часі. А наші діти =- ну вже внуки точно – взагалі подорожуватимуть в часі так, як ми їздимо у метро.


 • В Японії самотнім жінкам пропонують "сольні" весілля

  В Японії самотнім жінкам пропонують "сольні" весілля Події у світі · lesya · 04.11.2014 21:09

  Недавно японська компанія "Cera Travel" запропонувала самотнім жінкам досить дивну послугу, яку одразу охрестили «сольними» весіллями. Ця послуга дозволяє жінкам зіграти весілля… без участі нареченого. У такий спосіб всі без винятку незаміжні дівчата, які з якихось причин не збираються виходити заміж, можуть відчути себе справжньою нареченою.


 • Смуток триває в 240 разів довше, ніж інші емоції

  Смуток триває в 240 разів довше, ніж інші емоції Психологія · lesya · 04.11.2014 15:03

  Недавно вчені з’ясували досить цікавий і трохи невтішний факт – виявляється, така емоція, як смуток, триває у двісті сорок разів довше, ніж всі інші емоції, притаманні людським істотам. Власне, саме тому розрив взаємин чи втрата близької людини і справді можуть спустошувати нас протягом дуже вже тривалого часу. Дослідникам вдалося відшукати наукове пояснення цьому явищу.


 • Про Семюела Л Джексона і те, як він працював чистильником

  Про Семюела Л Джексона і те, як він працював чистильником Кіно · lesya · 04.11.2014 13:41

  Напевне, під впливом переглянутого напередодні – до слова, вже доволі старенького – фільму режисера Ренні Харліна «Чистильник» і з’явилася ідея написати цю статтю. Статтю про не надто привабливі, але потрібні професії, над існуванням яких ми навіть не замислюємося. Одна з цих професій – це чистильники. І не лише трупів,як в кінокартині.


 • В Швейцарії росіянкам заборонять займатися стриптизом

  В Швейцарії росіянкам заборонять займатися стриптизом Цікаві факти · kseniya_www · 03.11.2014 18:18

  Держава тим чи іншим чином завжди намагається втручатися в діяльність приватного підприємництва.


 • Виправлення помилок в 1С

  Виправлення помилок в 1С Економіка · kseniya_www · 03.11.2014 17:30

  Автоматизоване робоче місце бухгалтера вже давно не являється новинкою для спеціалістів облікової справи. Сучасний бухгалтер зобов'язаний володіти не тільки теорією бухгалтерського обліку, а й знати особливості практики в різних галузях. Однак і цих знань не достатньо. Для отримання оперативної та достовірної інформації керівники підприємств намагаються проводити автоматизовний облік шляхом 1-С Бухгалтерії.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках