Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Мером Сан-Франциско стала собака

  Мером Сан-Франциско стала собака Події у світі · lesya · 19.11.2014 23:05

  Американці для нас – люди трохи дивні, а вже їхні політичні експерименти і поготів! Ну, скажімо, як би ви зреагували на новину, що кількома днями раніше мером Сан-Франциско стала така собі Фріда?..


 • В ООН порадили віддати владу КНДР під суд

  В ООН порадили віддати владу КНДР під суд Політика · lesya · 19.11.2014 21:30

  Європейські країни звикли створювати між собою коаліції, щоб узгоджувати різні політичні та економічні кроки та врегульовувати інші важливі для держав та їхнього населення питання. Частенько вони сунуть носа не в свої справи, та все ж у більшості випадків така співпраця виправдана і закономірна.


 • Вокаліст Sex Pistols витратив 10 тисяч фунтів на додатки для iPad

  Вокаліст Sex Pistols витратив 10 тисяч фунтів на додатки для iPad Музика · lesya · 19.11.2014 19:37

  Хтось каже, що Apple змінила світ, а хтось вважає, що вона відкрила ще одну чорну дірку для висмоктування наших грошенят. Уявіть лише собі, скільки ж гривників можна було б зекономити, якби не потреба купувати щоразу новіший смартфон, а також аксесуари та додатки до нього…


 • В Італії поліції таємно вдалося зняти обряд посвячення у мафіозі

  В Італії поліції таємно вдалося зняти обряд посвячення у мафіозі Кримінал · lesya · 19.11.2014 15:10

  Недавно італійським поліцейським вдалося зняти насправді унікальне відео – проводячи рейди на півночі країни, вони зафіксували ритуал посвячення у мафіозі. В ході цього рейду було заарештовано більше сорока осіб.


 • Німецькі політики вирішили зробити світлофори більш жіночними

  Німецькі політики вирішили зробити світлофори більш жіночними Політика · lesya · 18.11.2014 23:40

  Німецькі урядовці всерйоз вирішили зайнятися нагальними проблемами. Вони поставили за мету вже в найближчому часі зробити світлофори… більш жіночними. Так, у контексті дедалі зростаючого рівноправ’я та боротьби за гендерну рівність украй несправедливим виглядає той факт, що на всіх світлофорах міста Дортмунда зображені чоловічки чоловічої статі (пробачте за тавтологію). Таку неймовірну несправедливість вирішили урівноважити, замінивши частину зображень на світлофорах чоловічками жіночої статі :-)


 • В Індії люди з горщиками на головах намагаються переконати селян користуватися туалетом

  В Індії люди з горщиками на головах намагаються переконати селян користуватися туалетом Суспільство · lesya · 18.11.2014 21:17

  Дев’ятнадцятого листопада у світі відзначають Міжнародний день туалетів, і з нагоди цієї дати в Індії стартував триденний фестиваль. Учасники дійства ставлять за мету підвищити обізнаність місцевого населення про вимоги санітарії, врешті-решт переконавши їх у необхідності користуватися туалетами.


 • Криміналіст довів неможливість самогубства Ван Гога

  Криміналіст довів неможливість самогубства Ван Гога Життя · lesya · 18.11.2014 18:34

  Навіть приховані товщею історії таємниці з часом стають розсекреченими – недавно один криміналіст вирішив спростувати версію самогубства легендарного художника Вінсента Ван Гога. Щоправда, достеменно з’ясувати, хто ж став причиною смерті відомого історичного персонажа, навряд чи вдасться.

  Так, американський криміналіст Вінсент ді Майо вирішив провести дослідження, в рамках якого підтвердив гіпотезу, згідно з якою голландського художника Вінсента Ван Гога вбили, спростувавши версію про самогубство митця, яку донедавна підтримувала переважна більшість учених. Такого висновку експерт дійшов, провівши низку аналізів та досліджень.

  Вінсент Ді Майо на сьогоднішній день вважається одним з найкращих в цілому світі професіоналів-криміналістів. Недавно він був головним свідком у справі Джорджа Ціммермана, американського поліцейського, який застрелив афроамериканського підлітка на ім’я Трейвон Мартін.


 • П'ятирічний хлопчик став наймолодшим ІТ-фахівцем

  П'ятирічний хлопчик став наймолодшим ІТ-фахівцем Суспільство · lesya · 18.11.2014 16:23

  Кажуть, що дев’яносто п’ять відсотків геніальності – це тяжка праця і самодисципліна. Але ох вже ці п’ять відсотків!!!


 • В Саудівській Аравії наречений зажадав розлучення, вперше побачивши обличчя новоспеченої дружини на весіллі

  В Саудівській Аравії наречений зажадав розлучення, вперше побачивши обличчя новоспеченої дружини на весіллі Авто-мото · lesya · 18.11.2014 14:19

  Закони арабського світу, що змушують молодят знайомитися на весіллі, можуть зіграти злий жарт не лише з жінками, але й з чоловіками: недавно, наприклад, один наречений із Саудівської Аравії зажадав розлучення, як тільки угледів обличчя своєї новоспеченої дружини, яке до того часу було заховане під фатою.


 • Сумські студенти побили "книжковий" рекорд

  Сумські студенти побили "книжковий" рекорд Освіта · lesya · 18.11.2014 12:47

  Прийнято вважати, що студентське життя – це завжди весело і круто, однак далеко не всі студенти з цим погодяться: попри те, що практично всі дорослі ностальгують за своїми студентськими роками, далеко не всі студенти задоволені тим, як проводять свої студентські роки.


Всього 10394 на 1040 сторінках