Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • 5 найбільш екологічних новомодних хобі

  5 найбільш екологічних новомодних хобі Життя · lesya · 26.11.2014 15:25

  Психологи радять кожній людині завести якесь хобі. Улюблене заняття і справді допомагає розслабитися після роботи, відійти від повсякденних проблем та релаксуватися. Та біда в тому, що більшість новомодних розваг вимагає наявності певних навиків, спеціальної підготовки та іноді навіть дорогого обладнання. Хоча, чесно кажучи, є досить недорогі та екологічні хобі, які не лише дозволяють коротати час, але й допомагають скоротити споживання.


 • Вчені довели, що машинальне малювання на папері сприяє генерації нових ідей

  Вчені довели, що машинальне малювання на папері сприяє генерації нових ідей Наука · lesya · 26.11.2014 14:28

  Недавно вчені після низки чергових досліджень довели, що машинальне малювання на лекціях допомагає краще засвоювати нові ідеї та запам'ятовувати нову інформацію.


 • 5 ознак ідеального боса

  5 ознак ідеального боса Економіка · lesya · 26.11.2014 13:33

  Переважна більшість офісних працівників незадоволена своїм начальством, і частенько між собою вони обговорюють запальних і вимогливих, а часом і відверто жорстоких та нелюдних босів. Втім, так само рідко можна знайти начальника, повністю задоволеного роботою своїх підлеглих. Тим більше, що вимог до них з кожним днем стає все більше.


 • У Польщі Вінні-Пуха визнали гермафродитом і заборонили показувати дітям

  У Польщі Вінні-Пуха визнали гермафродитом і заборонили показувати дітям Події у світі · lesya · 21.11.2014 23:49

  Недавно члени муніципальної ради одного польського міста вирішили, що знаменитого казкового персонажа – Вінні-Пуха - слід заборонити. Не досить того, що він ходить голяка, політики вирішили, що ведмідь ще й являється гермафродитом, тому показувати його дітям – не те що неетично, але й певною мірою небезпечно.


 • У Ріанни з'явився двійник

  У Ріанни з'явився двійник Музика · lesya · 21.11.2014 21:52

  Чимало людей заздрить знаменитостям – мовляв, все у них є, і слава, і гроші, але не кожен замислюється над тим, що повсякденне зіркове життя таїть в собі чимало неприємних сюрпризів. Плітки та обговорення, неможливість побути на самоті з собою, залежність від громадської думки – все це часто призводить до нервових зривів і виникнення залежностей. Насправді ті, то зіткнувся з буднями зіркового життя, знає, який це нелегкий хліб – слава.


 • В Америці живе кіт, який ставить діагнози краще, ніж медики

  В Америці живе кіт, який ставить діагнози краще, ніж медики Медицина · lesya · 21.11.2014 19:13

  В Америці живе кіт, якому можуть позаздрити навіть досвідчені медики: кіт на прізвисько Оскар, що мешкає в будинку перестарілих в місті Провіденс, штат Род-Айленд, може передчувати близьку смерть людини. Тварина ставить діагноз краще, ніж багато медиків, і вже було зафіксовано більше п’ятдесяти випадків, коли тварина приходила до пацієнта, після чого він вмирав. Кіт проводив з хворим останні хвилини його життя.


 • Радянські мультфільми викликали шок у сина Павла Волі

  Радянські мультфільми викликали шок у сина Павла Волі Життя · lesya · 21.11.2014 14:08

  У ті часи, коли з нетерпінням сидів перед телевізором в очікувані, коли ж дядьки і тітки, що керують ефіром, врешті-решт пошкодують малят і пустять мультфільм, здавалося б, назавжди відійшли у небуття. Тепер головне – впросити суворих дорослих зайвих півгодини посидіти перед монітором. А вибір, який відкриває мережа, надзвичайно широкий.


 • Боб Марлі стане обличчям першого офіційного бренду марихуани

  Боб Марлі стане обличчям першого офіційного бренду марихуани Події у світі · lesya · 20.11.2014 09:49

  Знаменитий на увесь світ музикант Боб Марлі, якого можна вважати найпопулярнішим в цілому світі виконавцем музики в стилі реггі, зовсім скоро стане обличчям першого офіційного бренду марихуани.


 • Мером Сан-Франциско стала собака

  Мером Сан-Франциско стала собака Події у світі · lesya · 19.11.2014 23:05

  Американці для нас – люди трохи дивні, а вже їхні політичні експерименти і поготів! Ну, скажімо, як би ви зреагували на новину, що кількома днями раніше мером Сан-Франциско стала така собі Фріда?..


 • В ООН порадили віддати владу КНДР під суд

  В ООН порадили віддати владу КНДР під суд Політика · lesya · 19.11.2014 21:30

  Європейські країни звикли створювати між собою коаліції, щоб узгоджувати різні політичні та економічні кроки та врегульовувати інші важливі для держав та їхнього населення питання. Частенько вони сунуть носа не в свої справи, та все ж у більшості випадків така співпраця виправдана і закономірна.


Всього 10392 на 1040 сторінках