Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Британський художник місяць поживе в тілі іншого чоловіка

  Британський художник місяць поживе в тілі іншого чоловіка Психологія · lesya · 28.11.2014 19:41

  Один британський художник зважився на вельми оригінальний експеримент: він на місяць вирішив стати зовсім іншою людиною. І не просто змінити свої звички, місце проживання чи розпорядок дня, зовсім ні: британець вирішив переселитися в тіло іншої людини.


 • Найбільш оригінальні сходи

  Найбільш оригінальні сходи Цікаві факти · lesya · 28.11.2014 16:25

  У повсякденному житті ми мало не щодня стикаємося з такою конструкцією як сходи. Так, кожного дня ми, самі того не помічаючи, переходимо тисячі сходинок, заходячи в магазини, офіси, чи навіть проходячи станції метро… Але всі вони такі подібні між собою, що навіть ні на трохи не затримуються в нашій пам’яті.


 • 5 найбільш екологічних новомодних хобі

  5 найбільш екологічних новомодних хобі Життя · lesya · 26.11.2014 15:25

  Психологи радять кожній людині завести якесь хобі. Улюблене заняття і справді допомагає розслабитися після роботи, відійти від повсякденних проблем та релаксуватися. Та біда в тому, що більшість новомодних розваг вимагає наявності певних навиків, спеціальної підготовки та іноді навіть дорогого обладнання. Хоча, чесно кажучи, є досить недорогі та екологічні хобі, які не лише дозволяють коротати час, але й допомагають скоротити споживання.


 • Вчені довели, що машинальне малювання на папері сприяє генерації нових ідей

  Вчені довели, що машинальне малювання на папері сприяє генерації нових ідей Наука · lesya · 26.11.2014 14:28

  Недавно вчені після низки чергових досліджень довели, що машинальне малювання на лекціях допомагає краще засвоювати нові ідеї та запам'ятовувати нову інформацію.


 • 5 ознак ідеального боса

  5 ознак ідеального боса Економіка · lesya · 26.11.2014 13:33

  Переважна більшість офісних працівників незадоволена своїм начальством, і частенько між собою вони обговорюють запальних і вимогливих, а часом і відверто жорстоких та нелюдних босів. Втім, так само рідко можна знайти начальника, повністю задоволеного роботою своїх підлеглих. Тим більше, що вимог до них з кожним днем стає все більше.


 • У Польщі Вінні-Пуха визнали гермафродитом і заборонили показувати дітям

  У Польщі Вінні-Пуха визнали гермафродитом і заборонили показувати дітям Події у світі · lesya · 21.11.2014 23:49

  Недавно члени муніципальної ради одного польського міста вирішили, що знаменитого казкового персонажа – Вінні-Пуха - слід заборонити. Не досить того, що він ходить голяка, політики вирішили, що ведмідь ще й являється гермафродитом, тому показувати його дітям – не те що неетично, але й певною мірою небезпечно.


 • У Ріанни з'явився двійник

  У Ріанни з'явився двійник Музика · lesya · 21.11.2014 21:52

  Чимало людей заздрить знаменитостям – мовляв, все у них є, і слава, і гроші, але не кожен замислюється над тим, що повсякденне зіркове життя таїть в собі чимало неприємних сюрпризів. Плітки та обговорення, неможливість побути на самоті з собою, залежність від громадської думки – все це часто призводить до нервових зривів і виникнення залежностей. Насправді ті, то зіткнувся з буднями зіркового життя, знає, який це нелегкий хліб – слава.


 • В Америці живе кіт, який ставить діагнози краще, ніж медики

  В Америці живе кіт, який ставить діагнози краще, ніж медики Медицина · lesya · 21.11.2014 19:13

  В Америці живе кіт, якому можуть позаздрити навіть досвідчені медики: кіт на прізвисько Оскар, що мешкає в будинку перестарілих в місті Провіденс, штат Род-Айленд, може передчувати близьку смерть людини. Тварина ставить діагноз краще, ніж багато медиків, і вже було зафіксовано більше п’ятдесяти випадків, коли тварина приходила до пацієнта, після чого він вмирав. Кіт проводив з хворим останні хвилини його життя.


 • Радянські мультфільми викликали шок у сина Павла Волі

  Радянські мультфільми викликали шок у сина Павла Волі Життя · lesya · 21.11.2014 14:08

  У ті часи, коли з нетерпінням сидів перед телевізором в очікувані, коли ж дядьки і тітки, що керують ефіром, врешті-решт пошкодують малят і пустять мультфільм, здавалося б, назавжди відійшли у небуття. Тепер головне – впросити суворих дорослих зайвих півгодини посидіти перед монітором. А вибір, який відкриває мережа, надзвичайно широкий.


 • Боб Марлі стане обличчям першого офіційного бренду марихуани

  Боб Марлі стане обличчям першого офіційного бренду марихуани Події у світі · lesya · 20.11.2014 09:49

  Знаменитий на увесь світ музикант Боб Марлі, якого можна вважати найпопулярнішим в цілому світі виконавцем музики в стилі реггі, зовсім скоро стане обличчям першого офіційного бренду марихуани.


Всього 10394 на 1040 сторінках