Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Китайські інженери придумали принтер, який ледь перевищує розміри середнього телефону

  Китайські інженери придумали принтер, який ледь перевищує розміри середнього телефону Нові технології · Марина Левицкая · 28.10.2016 11:50

  Принтер - це необов'язково громіздкий пристрій, що займає половину кімнати і працює лише з фарбами і щільним папером. Вже давно винайшли, наприклад, портативні принтери - такі, які працюють по бездротовій мережі і можуть радувати вас роздруківками в будь-якому місці. Але китайські інженери пішли ще далі і придумали не просто портативний принтер, а принтер, який ледь перевищує розміри середнього телефону. Називається це диво Memobird - давайте розглянемо пристрій детальніше.


 • Барак Обама розповів про свій iPhone 7

  Барак Обама розповів про свій iPhone 7 Події у світі · Марина Левицкая · 27.10.2016 20:03

  Барак Обама, безумовно, є найбільш технічно просунутим президентом за всю історію США. 44-й президент США використовує кращі пристрої та технології як для роботи в Білому домі, так і за його межами. В цьому впевнені всі. Саме тому його зізнання неабияк здивувало публіку.


 • Чому є сенс навчатися в Польщі?

  Чому є сенс навчатися в Польщі? Освіта · Марина Левицкая · 24.10.2016 20:15

  Що дає здобуття освіти в Польщі та як вступити в польські вузи - розповідають фахівці. Освіта за багатьма спеціальностями та напрямками необхідно в сучасному світі як для самореалізації, так і для того, щоб забезпечити собі стабільний дохід. Коли є можливість навчатися в будь-якій країні світу, перед тим, як вибрати місце навчання, непогано б визначитися з країною навчання.


 • Чим зайнятися мамі в декреті: декілька ідей

  Чим зайнятися мамі в декреті: декілька ідей Життя · Марина Левицкая · 24.10.2016 19:54

  Чому робота для мам в декреті стає чимось необхідним? Тому, що це реальна можливість реалізувати себе, відірватися хоч на час від пелюшок та думати про щось більше, ніж про те, що приготувати на вечерю. У тих мам, хто навіть в декреті не перестав працювати, вкрай рідко зустрічаються депресивні стани від "вічного сидіння вдома", їм рідше хочеться вийти на основну роботу, адже вони і так затребувані. Звичайно, деякі можуть і зовсім не працювати. Інші ж дуже обмежені в фінансах і шукають будь-яку можливість отримати додатковий дохід, сидячи при цьому з дитиною. Чим же можна зайнятися?


 • "Генератор практичних завдань" допоможе дітям краще вивчати математику

  "Генератор практичних завдань" допоможе дітям краще вивчати математику Освіта · Класна мацьопа · 19.10.2016 16:25

  Освіта.ua разом з проектом «Розвиток дитини» створили портал, завдяки якому вчителі початкових шкіл та батьки зможуть набагато ефективніше вивчати математику зі своїми дітьми – «Генератор практичних завдань». Завдання сервісу просте – допомогти дітям розвинути навички виконання арифметичних операцій з різноманітними натуральними числами.


 • Дивні зміни цін на відомі курорти на початку зимового сезону

  Дивні зміни цін на відомі курорти на початку зимового сезону Події у світі · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:35

  Продаж квитків у літніх напрямках ще не встиг закінчитись, а вже деякі зимові країни анонсують свої нові спецтарифи. Цю ситуацію не можна назвати дивною, адже різноманітні промо-акції з’являються не тільки на початку сезону, але й в його розпал.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? Економіка · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.


 • Вибираємо якісне та тепле зимове взуття

  Вибираємо якісне та тепле зимове взуття Життя · Марина Левицкая · 16.10.2016 13:24

  Зима - час компромісу між красою та необхідністю захиститися від холоду. Особливо це стосується зимового взуття. Якщо, вибираючи зимові чоботи зосередитися тільки на зовнішній красі, то є ризик зіткнуться з купою проблем, в тому числі, з вічно замерзаючими ногами та частими застудами.


 • Прибирання квартири: цікаві факти та поради

  Прибирання квартири: цікаві факти та поради Життя · Марина Левицкая · 12.10.2016 20:08

  Що може бути більш прозаїчним, ніж прибирання квартири? У більшій чи меншій мірі ми всі присвячуємо йому свій час. І така проза життя мало кому здається захоплюючою. Навіть якщо це герої відомого мультфільму. «Справа-то житейська!», - Сказав Малюк, витираючи Карлсона. Однак все ж є кілька цікавих, хоча і не дуже оптимістичних фактів, які стосуються прибирання. І нашого з вами часу.


 • Що потрібно роботодавцеві - диплом чи досвід роботи?

  Що потрібно роботодавцеві - диплом чи досвід роботи? Освіта · Марина Левицкая · 12.10.2016 18:57

  Наявність диплому про вищу освіту і досвід роботи більше 3 років - це портрет ідеального кандидата на будь-яку вакантну посаду. Але що ж все-таки важливіше для побудови кар'єри - диплом або досвід? Давайте спробуємо розібратися.


Всього 10392 на 1040 сторінках