Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Вчені склали "карту впливовості" мов світу

  Вчені склали "карту впливовості" мов світу Наука · lesya · 09.01.2015 15:47

  Від того, якою мовою ви розмовляєте, безпосередньо залежить швидкість поширення ваших ідей та повнота сприйняття їх сторонніми. І якщо ви пишете та розмовляєте англійською, є висока вірогідність того, що вас почують. Та якщо мова вашого спілкування – тамільська чи португальська, шансів бути почутим у вас значно менше. Такого висновку в результаті чергового дослідження дійшли учені, які, використовуючи новий метод картографування рухомих потоків інформації, склали карту впливовості мов світу.


 • Формула успіху жінок, що змінили світ

  Формула успіху жінок, що змінили світ Суспільство · lesya · 09.01.2015 14:31

  Більш як двадцять років тому світ побачила книга письменниці Ландрам Джин «13 жінок, що змінили світ». В книзі мова пішла про наполегливих і впевнених у собі представниць прекрасної статі, що вже в умовах сучасності, в другій половині двадцятого століття, змогли досягти успіху і розбагатіти, не маючи при цьому ні якогось особливого стартового капіталу, ні освіти, здобутої в престижному ВУЗі. Все, чого їм вистачило для успіху, це… Втім, ми трохи забігаємо наперед – про те, що ж власне стало таємницею їхнього успіху, мова піде трохи нижче.


 • Американська посмішка доступна кожному

  Американська посмішка доступна кожному Цікаві факти · kseniya_www · 07.01.2015 19:05

  Коли можна рівняти нерівні зуби? На це питання є дуже проста відповідь: «Завжди». Дану проблему можна усувати фактично в будь-якому віці і на будь-якій стадії розвитку захворювання.


 • Рейтинг автомобілів для студентів

  Рейтинг автомобілів для студентів Авто-мото · kseniya_www · 07.01.2015 18:35

  Як відомо, студент студенту - різниця. Якщо одні ведуть розгульний спосіб життя, не приділяючи особливої уваги навчанню, а тим більше - роботі, то інші, завдяки успіхам у навчанні знаходять досить престижну роботу, на зарплату від якої можуть собі дозволити придбати сучасний автомобіль. Крім того, автомобіль студенту може дістатися в подарунок на повноліття.


 • Чим обернеться реформування освіти в Україні ?

  Чим обернеться реформування освіти в Україні ? Освіта · kseniya_www · 07.01.2015 18:21

  У грудні 2014 року Фонд «Демократичні ініціативи» організував соціологічне опитування серед громадян України, за результатами якого з'ясувалося, що головною проблемою в освіті українських студентів залишається корупція у школах та вишах.


 • Броньовані двері можуть стати перешкодою не тільки для злодіїв, але і для пожежників

  Броньовані двері можуть стати перешкодою не тільки для злодіїв, але і для пожежників Цікаві факти · kseniya_www · 07.01.2015 17:54

  Чому основною причиною загибелі населення при пожежах вважається відсутність шляхів відходу з палаючого приміщення. Занадто часто саме двері стають основною перешкодою для спасіння людей. Пожежні бригади, які прибули вчасно, досить часто не можуть відкрити двері з причини того, що двері розпекло у вогні або їх заклинює. Також пожежні бригади стикаються з труднощами доступу в інші кімнати вже палаючого приміщення.


 • Люди, що залишилися епатажними і на власному похороні

  Люди, що залишилися епатажними і на власному похороні Цікаві факти · lesya · 04.01.2015 16:08

  Смерть близьких – для більшості з нас тяжка втрата. Однак є люди, які не хочуть перетворювати свою смерть у якесь нещастя чи горе для родичів чи оточуючих. Проживши епатажне життя, вони й прощаються з цим світом не менш епатажно.


 • На зміну метросексуалам прийшли ламберсексуали

  На зміну метросексуалам прийшли ламберсексуали Цікаві факти · lesya · 04.01.2015 13:10

  Чоловіча мода не стоїть на місці, і ось на зміну витонченим та деякою мірю манірним метросексуалам прийшли так звані ламберсексуали – брутальні чоловіки з пишними бородами, одягнені в простакувате вбрання.


 • Рівень викладання математики в російських школах підвищиться

  Рівень викладання математики в російських школах підвищиться Освіта · kseniya_www · 01.01.2015 16:45

  22.12.2014 року в Міносвіти РФ відбувся другий збір координаторів з питань впровадження в життя концепції розвитку освітнього процесу в математиці.


 • Самий відданий шанувальник

  Самий відданий шанувальник Цікаві факти · kseniya_www · 01.01.2015 16:41

  На днях світ здивувала одна епатажна особистість, яка заради свого кумира зробила з себе посміховисько.


Всього 10394 на 1040 сторінках