Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Гра на піаніно захистить від хвороби Альцгеймера

  Гра на піаніно захистить від хвороби Альцгеймера Наука · lesya · 13.01.2015 00:33

  Те, що гра на музичних інструментах – вельми корисне заняття, ні в кого не викличе сумніву. Для саморозвитку, підняття культурного рівня, в якості розваг та хобі це вельми корисне заняття. Але, як з’ясували недавно вчені, гра на піаніно може суттєво знизити ризик розвитку деменції – старечого слабоумства. Відповідне дослідження проводилося вченими з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі.


 • Щоб добре розуміти алгебру, вчіть... іноземну

  Щоб добре розуміти алгебру, вчіть... іноземну Освіта · lesya · 10.01.2015 19:16

  Дітей у школі прийнято ділити на тих, хто схильні до точних наук, і на гуманітаріїв. Та, як виявилося, такий підхід – не зовсім правильний: недавно вчені, провівши чергове дослідження, виявили, що ті діти, які знають кілька іноземних мов, добре розуміють… алгебру.


 • Вправи, що допоможуть мислити креативно

  Вправи, що допоможуть мислити креативно Цікаві факти · lesya · 10.01.2015 17:50

  Всі ми знаємо, що для того, щоб мати гарне підтягнуте тіло і міцні м’язи, необхідно їх тренувати. Та чомусь коли мова йде про мізки, ми забуваємо, що і їм, як і нашим м’язам, необхідні тренування. Адже якщо ми не підгодовуватимемо мозок потрібною інформацією, він дуже скоро втратить здатність виконувати навіть нескладні умовиводи.


 • У Львові Путіна взяли в полон

  У Львові Путіна взяли в полон Розваги · lesya · 10.01.2015 16:24

  Львів – чудове місто з багатою історією і прекрасними традиціями. Тут є на що подивитися – недарма ж туристи з усього світу хоча б раз у житті, але мріють побувати у Львові.


 • Найбільш знамениті прокляття

  Найбільш знамениті прокляття Життя · lesya · 10.01.2015 15:07

  Ми, люди сучасні і цивілізовані, намагаємося не вірити у всілякого роду забобони та містику. Але все ж навколо нас відбуваються речі, зрозуміти сутність яких ми просто не в змозі. І скільки б науковці не намагалися пояснити серію дивних збігів, які прийнято називати прокляттями, нічого у них не виходить. У нашій статті піде мова про найвідоміші прокляття в історії, які ще й зараз наганяють жах навіть на впертих скептиків.


 • Папа Римський подарував Анджеліні Джолі вервицю

  Папа Римський подарував Анджеліні Джолі вервицю Життя · lesya · 09.01.2015 20:21

  Недавно знаменита голлівудська актриса Анджеліна Джолі отримала подарунок від самого Папи Римського – той подарував актрисі і за сумісництвом кінорежисеру свою власну вервицю.


 • Найбільш безглузді кухонні винаходи

  Найбільш безглузді кухонні винаходи Цікаві факти · lesya · 09.01.2015 18:38

  Без кухонного приладдя важко уявити життя сучасної господині. Ми звикли подрібнювати овочі блендером, збивати коктейлі міксером, розігрівати їжу в мікрохвильовій печі та готувати страви у мультиварці.


 • Китайський додаток для гей-знайомств отримав $30 млн інвестицій

  Китайський додаток для гей-знайомств отримав $30 млн інвестицій Економіка · lesya · 09.01.2015 17:41

  Бізнес в Інтернеті – справа досить прибуткова і сьогодні вельми популярна. Ідей для бізнесу в Мережі теж існує чимало. При чому ті, хто хочуть заробити, повинні бути готовими до втілення досить неочікуваних та неоднозначних ідей.


 • Вчені склали "карту впливовості" мов світу

  Вчені склали "карту впливовості" мов світу Наука · lesya · 09.01.2015 15:47

  Від того, якою мовою ви розмовляєте, безпосередньо залежить швидкість поширення ваших ідей та повнота сприйняття їх сторонніми. І якщо ви пишете та розмовляєте англійською, є висока вірогідність того, що вас почують. Та якщо мова вашого спілкування – тамільська чи португальська, шансів бути почутим у вас значно менше. Такого висновку в результаті чергового дослідження дійшли учені, які, використовуючи новий метод картографування рухомих потоків інформації, склали карту впливовості мов світу.


 • Формула успіху жінок, що змінили світ

  Формула успіху жінок, що змінили світ Суспільство · lesya · 09.01.2015 14:31

  Більш як двадцять років тому світ побачила книга письменниці Ландрам Джин «13 жінок, що змінили світ». В книзі мова пішла про наполегливих і впевнених у собі представниць прекрасної статі, що вже в умовах сучасності, в другій половині двадцятого століття, змогли досягти успіху і розбагатіти, не маючи при цьому ні якогось особливого стартового капіталу, ні освіти, здобутої в престижному ВУЗі. Все, чого їм вистачило для успіху, це… Втім, ми трохи забігаємо наперед – про те, що ж власне стало таємницею їхнього успіху, мова піде трохи нижче.


Всього 10392 на 1040 сторінках