Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • 5 помилок при підготовці до весілля

  5 помилок при підготовці до весілля Життя · lesya · 20.01.2015 22:33

  Для багатьох закоханих весільна церемонія – мало не найважливіший день у житті. Але щоб весілля не перетворилося на якусь комедію, варто заздалегідь обдумати всі деталі, врахувати навіть найменші дрібниці – так, щоб ви на повну насолодилися цим днем.


 • 7 причин залишитися жити в Україні

  7 причин залишитися жити в Україні Суспільство · lesya · 20.01.2015 18:12

  Чимало наших співвітчизників намагаються виїхати на постійне проживання за кордон – у пошуках кращого життя. Та, як кажуть, всюди добре, а вдома таки найкраще. Тим більше, що жити в Україні, якщо добре подумати, не так уже й погано. Експерти вирішили назвати сім причин, чому нам варто залишитися жити вдома. Діана Щербанська, вчитель з багаторічним досвідом, майстер, що володіє древніми техніками та знаннями, яка навчалася в Університеті "Єдності" в Індії, переконана, що на нашу країну чекає гарна доля.


 • Психологи назвали ідеальний вік для вступу в шлюб

  Психологи назвали ідеальний вік для вступу в шлюб Психологія · lesya · 20.01.2015 16:44

  Недавно психологи провели дослідження, в ході якого вирахували ідеальний вік для вступу в шлюб.


 • 5 неочікуваних ознак вагітності

  5 неочікуваних ознак вагітності Краса і здоров'я · lesya · 18.01.2015 16:05

  У більшості молодих дівчат, які ще не народжували, склалися чіткі уявлення про симптоми вагітності: нудота, блювота, запаморочення, занепад сил та, ймовірно, болі в попереку… Та насправді вагітність має цілу низку інших симптомів, про які тяжко одразу здогадатися, і які люди рідко зв’язують з вагітністю.


 • Дивовижні історії навколосвітніх подорожей

  Дивовижні історії навколосвітніх подорожей Цікаві факти · lesya · 18.01.2015 13:03

  Що може бути краще і більш захопливе, ніж навколосвітня подорож? Сила силенна нових вражень, незабутній досвід, неймовірні відкриття… Багато хто мріє про те, щоб проїхатися навколо світу, але більшість все ж вважає свою мрію далекою та недосяжною. Мрія так і залишається мрією, з часом опиняючись під товщею дрібніших побутових і матеріальних цінностей, врешті-решт залишаючись на дні нашої підсвідомості.


 • Загублені ключі слід шукати з заплющеними очима

  Загублені ключі слід шукати з заплющеними очима Психологія · lesya · 16.01.2015 23:59

  Напевне, вам знайома ситуація, коли вже потрібно виходити з дому, а ключі від квартири кудись безнадійно запропастилися. Поспіхом ви починаєте переривати все навкруг, а ключів знайти не можете. А все тому, що ви шукаєте їх із розплющеними очима: британські вчені з’ясували, що шукати ключі чи інші предмети слід заплющивши очі.


 • У США з'явиться банк, що обслуговуватиме торговців наркотиками

  У США з'явиться банк, що обслуговуватиме торговців наркотиками Події у світі · lesya · 16.01.2015 21:57

  Справжні бізнесмени знають: безглуздих ідей для бізнесу просто не існує. Навіть те, що видається повною нісенітницею, при правильному підході та з крихтою завзяття може перетворитися на вельми прибуткову справу.


 • Книгу про Гаррі Поттера перевидадуть з готичними ілюстраціями

  Книгу про Гаррі Поттера перевидадуть з готичними ілюстраціями Культура · lesya · 16.01.2015 18:49

  Роман британської письменниці Джоан Роулінг завоював серця мільйонів читачів. І то завоював настільки, що вони не готові розпрощатися з його героями. Окрім численних екранізацій, історій, написаних за мотивами, і всього такого іншого, вже найближчим часом його видадуть в новій інтерпретації.


 • Марк Цукерберг попросив користувачів порекомендувати йому мету на 2015

  Марк Цукерберг попросив користувачів порекомендувати йому мету на 2015 Суспільство · lesya · 16.01.2015 16:35

  Нам з усіх боків твердять, що головне в житті – правильно розставити цілі та пріоритети, адже без мети наше життя – якесь пустопорожнє та безглузде існування. Однак цілі перед собою розставляти не так вже й легко, і навіть у багатих і сильних світу цього не завжди все виходить так, як хотілося б.


 • У Британії відвідувачам кафе запропонували сніданок з 59 страв

  У Британії відвідувачам кафе запропонували сніданок з 59 страв Життя · lesya · 16.01.2015 13:54

  Чи замислювались ви коли-небудь над тим, скільки страв ви споживаєте на сніданок? Навіть якщо ви справжній гурман і любитель попоїсти, то навряд чи коли-небудь снідали так, як запропонував своїм відвідувачам поснідати один британський ресторан. Меню нового сніданку включає в себе аж п’ятдесят дев’ять страв.


Всього 10394 на 1040 сторінках