Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Унікальну сауну-грот збудовано в Канаді

  Унікальну сауну-грот збудовано в Канаді Цікаві факти · lesya · 15.01.2015 16:30

  Те, що сауна корисна для нашого здоров’я, ні в кого не викличе сумніву. Особливо, якщо під час походів у сауну дотримуватися всіх рекомендацій, які дають нам медики, а також звертати увагу на протипоказання…


 • Найкрутіша реклама 2014

  Найкрутіша реклама 2014 Життя · lesya · 13.01.2015 11:50

  Ні для кого не секрет, що реклама - рушійна сила бізнесу. Вдала, гарно продумана, відшліфована до дрібниць рекламна компанія не те що поверне затрати на її створення, але й суттєво примножить ваші прибутки. Як сказав колись Томас Маколей, робити гроші без реклами може тільки монетний двір.


 • Медики "приписали" червоне вино тим, хто веде сидячий спосіб життя

  Медики "приписали" червоне вино тим, хто веде сидячий спосіб життя Краса і здоров'я · lesya · 13.01.2015 03:04

  Вчені та медики вже протягом тривалого часу ведуть суперечки з приводу того, корисне вино для нашого організму чи ні. І кожного разу вони приводять все нові результати своїх досліджень, переважна більшість яких говорить, що вино, якщо воно якісне, таки несе більше користі, аніж шкоди. Звичайно, у помірних кількостях. Адже не слід забувати, що вино – напій алкогольний, а надмірне споживання алкоголю, як неустанно нагадує нам міністерство охорони здоров’я, шкідливе для нашого організму.


 • 7 способів перевірки вина на якість

  7 способів перевірки вина на якість Краса і здоров'я · lesya · 13.01.2015 02:33

  Вчені давно твердять, що вино приносить неабияку користь нашому організмові. Але лише в тому випадку, коли мова йде про якісний напій, а не дешевий сурогат, яким заповнені полиці наших магазинів.


 • Як приготувати суші в домашніх умовах

  Як приготувати суші в домашніх умовах Цікаві факти · lesya · 13.01.2015 01:29

  Популярна страва східної кухні – суші – в останні роки стала вельми популярна і у нас. Ставляться всі до неї по-різному – комусь не надто сильно подобається гострий смак вассабі в поєднанні з екзотичним присмаком сирої риби, а хтось просто в захваті від апетитних рисових ролів.


 • Гра на піаніно захистить від хвороби Альцгеймера

  Гра на піаніно захистить від хвороби Альцгеймера Наука · lesya · 13.01.2015 00:33

  Те, що гра на музичних інструментах – вельми корисне заняття, ні в кого не викличе сумніву. Для саморозвитку, підняття культурного рівня, в якості розваг та хобі це вельми корисне заняття. Але, як з’ясували недавно вчені, гра на піаніно може суттєво знизити ризик розвитку деменції – старечого слабоумства. Відповідне дослідження проводилося вченими з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі.


 • Щоб добре розуміти алгебру, вчіть... іноземну

  Щоб добре розуміти алгебру, вчіть... іноземну Освіта · lesya · 10.01.2015 19:16

  Дітей у школі прийнято ділити на тих, хто схильні до точних наук, і на гуманітаріїв. Та, як виявилося, такий підхід – не зовсім правильний: недавно вчені, провівши чергове дослідження, виявили, що ті діти, які знають кілька іноземних мов, добре розуміють… алгебру.


 • Вправи, що допоможуть мислити креативно

  Вправи, що допоможуть мислити креативно Цікаві факти · lesya · 10.01.2015 17:50

  Всі ми знаємо, що для того, щоб мати гарне підтягнуте тіло і міцні м’язи, необхідно їх тренувати. Та чомусь коли мова йде про мізки, ми забуваємо, що і їм, як і нашим м’язам, необхідні тренування. Адже якщо ми не підгодовуватимемо мозок потрібною інформацією, він дуже скоро втратить здатність виконувати навіть нескладні умовиводи.


 • У Львові Путіна взяли в полон

  У Львові Путіна взяли в полон Розваги · lesya · 10.01.2015 16:24

  Львів – чудове місто з багатою історією і прекрасними традиціями. Тут є на що подивитися – недарма ж туристи з усього світу хоча б раз у житті, але мріють побувати у Львові.


 • Найбільш знамениті прокляття

  Найбільш знамениті прокляття Життя · lesya · 10.01.2015 15:07

  Ми, люди сучасні і цивілізовані, намагаємося не вірити у всілякого роду забобони та містику. Але все ж навколо нас відбуваються речі, зрозуміти сутність яких ми просто не в змозі. І скільки б науковці не намагалися пояснити серію дивних збігів, які прийнято називати прокляттями, нічого у них не виходить. У нашій статті піде мова про найвідоміші прокляття в історії, які ще й зараз наганяють жах навіть на впертих скептиків.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках