Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Особливості двопрофільного навчання в Чехії

  Особливості двопрофільного навчання в Чехії Освіта · Марина Левицкая · 02.08.2016 18:45

  Однією з головних переваг вищої освіти в Чехії є можливість вчитися відразу на двох спеціальностях, так зване двопрофільне навчання, по-чеські - dvouoborové studium. Тобто після закінчення університету у вас буде відразу два дипломи.


 • Найблільш незвичайні стоматологічні кабінети світу

  Найблільш незвичайні стоматологічні кабінети світу Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 02.08.2016 15:34

  Напевно, немає в світі такої людини, яка хоча б раз в житті не опинялася в стоматологічному кабінеті. Приємних відчуттів від відвідування стоматолога практично не виникає, якщо не сказати більше - такі кабінети здатні ввести в стан паніки і страху велику частину населення земної кулі.


 • Чи зупинить п'яних водіїв збільшення штрафів?

  Чи зупинить п'яних водіїв збільшення штрафів? Авто-мото · Марина Левицкая · 28.07.2016 11:09

  Законопроект про підвищення штрафів за керування автомобілем в нетверезому стані днями отримає юридичну силу. 25.07.2016 він був підписаний Президентом, так що залишається остання формальність - публікація в офіційному виданні, на що зазвичай потрібно кілька днів. На наступний день після публікації закону ці санкції почнуть діяти.


 • Як пережити кризу 3 років?

  Як пережити кризу 3 років? Життя · Марина Левицкая · 22.07.2016 14:07

  Ось і закінчилися нічні коліки і заколисування на ручках, дитина навчилася самостійно ходити і спритно потрапляти ложкою в рот. З нею вже можна поговорити на різні теми і більш-менш спокійно посидіти в кафе або проїхатися на автобусі.


 • Як обрати плойку для волосся: викриття міфів

  Як обрати плойку для волосся: викриття міфів Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 22.07.2016 12:26

  Вибір плойки - досить-таки складний захід, під час якого потрібно зважити всі за і проти. Адже плойку не змінюють щороку, і купують її для дуже тривалого користування. Але чи всі плойки здатні забезпечити довгу і вірну службу, рівні і гладкі локони і безпеку роботи? Ми вирішили розібратися, яка плойка підходить для професійної завивки волосся та забезпечує безпечне домашнє використання, а яку можна використовувати лише в якості указки.


 • Якою повинна бути модна та сучасна кухня в 2017 році?

  Якою повинна бути модна та сучасна кухня в 2017 році? Життя · Марина Левицкая · 22.07.2016 11:57

  Кожна людина знає, як важливо, щоб кухня в квартирі або будинку була практичною, зручною і функціональною. Як далеко не пішов би технічний прогрес і система громадського харчування, ця кімната не втратить своєї актуальності і завжди буде улюбленим місцем збору всієї сім'ї за недільними сніданками або буденними вечерями.Саме тому дизайнери інтер'єрів невпинно трудяться над створенням нових цікавих ідей оформлення сучасних кухонь. Якою має бути модна і сучасна кухня 2017 року?


 • Загальні тенденції дизайну інтер'єру в 2016 році

  Загальні тенденції дизайну інтер'єру в 2016 році Авто-мото · Марина Левицкая · 21.07.2016 11:51

  Міжнародні виставки по дизайну інтер'єру, які нещодавно пройшли в Бельгії, Німеччині, Англії і США, представили останні новинки і тренди, які стали основою модних тенденцій інтер'єрних рішень в 2016 році. Хочеться відзначити, що останні виставкові експозиції виразно показують, що пріоритетними в оформленні інтер'єрів вважаються ексклюзивність та індивідуальність. Ще одним штрихом стало використання в основі більшої частини проектів, продемонстрованих провідними дизайнерами, екологічних матеріалів і натуральних колірних відтінків.


 • Навчання в бізнес-школі: мода чи необхідність?

  Навчання в бізнес-школі: мода чи необхідність? Освіта · Марина Левицкая · 18.07.2016 15:05

  Люди в усі часи розуміли, що навчання - це основа розвитку та росту. Бізнес-сфера з року в рік не тільки це підтверджує, але і вносить свої корективи. Запитайте будь-якого власника бізнесу, з якими питаннями і проблемами йому доводиться стикатися. Вас не здивує однотипність відповідей. Немає тих результатів, які хотілося б бачити. Рівень продажів прогнозували набагато вище. Низька мотивація і, як наслідок, слабка продуктивність персоналу. Ніхто не хоче брати на себе відповідальність за результат.


 • Ляльки в стилі тильда: які вони?

  Ляльки в стилі тильда: які вони? Цікаві факти · Марина Левицкая · 18.07.2016 14:08

  Ляльки в стилі тильда сьогодні часто використовуються в якості інтер'єрних прикрас. Вони досить симпатичні, тому і популярні серед декоративних ляльок. Історія створення ляльки ​​пов'язана з ім'ям норвезького дизайнера Тоні Фіннангер (Tone Finnanger). Вона працювала довгий час дизайнером інтер'єру і ілюстратором, та навчалася в академії мистецтв. Під час того, як Тоні займала посаду розробника моделей, їй прийшла в голову ідея створення текстильних іграшок.


 • Дитячий садок для вашого малюка

  Дитячий садок для вашого малюка Освіта · Марина Левицкая · 14.07.2016 14:08

  Сьогодні існує велика кількість дитячих садків, які призначені для дітей різного віку та з різними здібностями. Кожен віковий період має свої особливості і відповідно вимагає різного підходу з боку вихователів. Наприклад, молодшому віку знадобиться більше уваги, тому кількість вихователів в групі повинна бути такою, щоб кожен відповідав не більше, ніж за чотирьох малюків. До двох-трьох років діти починають активно грати один з одним, а не поодинці. У чотири роки більшість дітей вже активно розмовляє, ділиться різною інформацією один з одним і з дорослими. Починаючи з цього віку, кількість вихователів в групі може бути меншою.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках