Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Уму Турман не впізнали на прем'єрі у Нью-Йорку

  Уму Турман не впізнали на прем'єрі у Нью-Йорку Кіно · lesya · 11.02.2015 14:51

  Знаменита актриса Ума Турман цими днями вразила своїх шанувальників – її оновлена зовнішність викликала бурхливі обговорення.


 • Одному з кращих пекарів Франції заборонили працювати сім днів на тиждень

  Одному з кращих пекарів Франції заборонили працювати сім днів на тиждень Політика · lesya · 11.02.2015 10:03

  Вже давно кажуть, що трудоголіком бути шкідливо як для психіки, так і для здоров’я. Та й мало хто оцінить таку палку пристрасть до роботи, нехай навіть і улюбленої.


 • В британському сімействі вперше за 205 років народилася дівчинка

  В британському сімействі вперше за 205 років народилася дівчинка Події у світі · lesya · 10.02.2015 23:17

  Є сім’ї, що з нетерпінням чекають первістка-хлопчика. З якихось невідомих причин – ймовірніше, так склалося історично, - коли мова йде про першу дитину в сім’ї, то переважна більшість, особливо серед чоловіків, мріють, щоб народився хлопчик. Більшість, але не всі – в одній британській сім’ї ось уже багато років мріяли про народження дівчинки. Врешті-решт, їхня мрія здійснилася.

  В сімействі Лорі з британського графства Кент з’явилося поповнення – народилося немовля жіночої статі. Новина швидко облетіла усіх родичів, а радість від народження немовляти підсилював той факт, що в роду сімейства ось уже двісті п’ять років не народжувалися дівчатка.

  За даними The Daily Mail, дівчинка, яку назвали Майлою, з’явилася на світ ще в жовтні минулого року. Однак про її свого роду унікальність журналісти дізналися лише зараз.

  Новоспечені батьки радіють: мало того, що немовля народилося, так їм ще й вдалося якимось дивом уникнути сімейної закономірності. Втім, не дивом, кажуть вони, а зачати дівчинку в них вийшло тому, що вони дуже довго і ретельно підбирали сприятливі для зачаття дні за спеціальною методикою.


 • Фільм Майлі Сайрус відкриє порнофестиваль у Нью-Йорку

  Фільм Майлі Сайрус відкриє порнофестиваль у Нью-Йорку Культура · lesya · 10.02.2015 20:41

  Скандальна американська співачка Майлі Сайрус знову в центрі уваги – цього разу вона вирішила відкрити порнофестиваль.


 • Представники Samsung попрохали клієнтів не обговорювати особистих справ перед телевізором

  Представники Samsung попрохали клієнтів не обговорювати особистих справ перед телевізором Нові технології · lesya · 10.02.2015 18:16

  Досить неочікувану заяву зробила цими днями представники компанія Samsung, потужного виробника техніки, попрохавши своїх клієнтів утримуватися від обговорення особистих справ перед телевізором. Щоправда, попередження стосується не всіх користувачів, а лише тих, хто полюбляє віддавати голосові команди Samsung Smart TV, замість того, щоб користуватися пультом дистанційного управління.


 • Американець відкрив сайт знайомств для любителів марихуани

  Американець відкрив сайт знайомств для любителів марихуани Життя · lesya · 10.02.2015 15:24

  Легалізація марихуани в деяких штатах США принесла з собою низку проблем, відкривши водночас новий простір для заробляння грошей. І не лише шляхом вирощування чи офіційного продажу цього наркотику, а за допомогою «обслуговування» людей, що долучилися до культури каннабісу.


 • В "Физтех-лицее" в Долгопрудном будут обучатся около 550 одаренных детей Освіта · kseniya_www · 10.02.2015 13:58

  В поселке Долгопрудный что в Подмосковье работает уникальное образовательное учреждение для детей с академической одаренностью. «Физтех-лицей», ориентированный на подготовку и воспитание академически одаренных молодых людей, с 1 сентября 2015 года сможет принять в свои ряды около сотни человек со всей России.


 • В Японії відкриють унікальний готель, де відвідувачів обслуговуватимуть андроїди

  В Японії відкриють унікальний готель, де відвідувачів обслуговуватимуть андроїди Нові технології · lesya · 10.02.2015 13:54

  Ніхто не посперечається з тим, що Японія є чи не найбільш передовою в плані впровадження всіляких технологічних новинок. Мало не з кожним днем тут з’являється то якийсь новий робот, то супермодний і, чесно кажучи, доволі безглуздий пристрій…


 • В Пензе пройдет семинар профобразования для школьников Освіта · kseniya_www · 10.02.2015 13:51

  В Пензенской областной библиотеке для детей и юношества стартует семинар профорбразования, получивший название «Твой выбор – Твое будущее!». По словам организаторов мероприятия, основной его целью является подготовка учеников старших классов к предстоящему выбору профессии.


 • Шокуюча флешка від канадського фотографа

  Шокуюча флешка від канадського фотографа Цікаві факти · lesya · 10.02.2015 12:00

  Не знаєте, що подарувати екстравагантному другові на день народження? Подаруйте йому флешку! Що ж це за подарунок, скажете ви? Несолідно, неоригінально та якось дешево… А ось і ні – просто флешку слід вибрати незвичайну.


Всього 10394 на 1040 сторінках